Jump to content

[Guide]Pos katalavenete tous nooboserver


Recommended Posts

Katarxas exoune auta ta iperoxa site tis ucoz ta opoia den pernoun oute 4 deuterolepta gia na ta ftia3eis

Bazoun 58 eikones lineage mpas kai to site teriazei me autou tou tipou to pexnidi.

Exoune me to pou mpeis kati megala gramata legontas.

BEST SERVER EVER.

Akoma kia na exoune domain kathos kai ena etoimo template apo rip otan mpeis mesa paratireis ta e3is

1. Exoune onomata opos.Mitsos Giannis Takis Bagelaras 13 Pao 13 kai den simazebete

 

2.Ta onomata tous einai kai poli trendy otan blepeis "-"*#Admin"-"*# kati tetoia onomata diladi re file ti pm mporei na perimeneis kai mono pou tha mpo mesa tha baretho na s rotiso kana information mono kai apo to onoma sou.

 

 

3.Oloi exoune kai apo mia eidikotita (giati 3erete anoi3an tin epixirisei ton oneiron tous) exontas sta title tous "Admin-Developer-Co owner" "Event GM" "GM Community" "Data Developer" (Ne to eida kai auto :P) les kai m noiazei ti kanei o kathenas sas enimeroste sto site an einai.

 

 

4.Kanoun events kathe 5 lepta kai oti pa**ria mporeite na fadasteite apo krifto mexri kai kinigito kathos kai tis koumpares.

 

 

5.Ftiaxnoun to gm aragma (ekei pou arazoun oi diskola ergazomenoi gms) bazontas dentrakia,spitakia,skilo,grasidi kathos kai oti allo npc mporei na kanei ton xoro kai ti dikosmisi kaliteri.

 

 

6.Tsakononte sinexia akoma kai sto announce legontas."Re poios m**kas ekane spawn 6 raidboss sthn giran" opos kai "Oi gm na erthoun tora gia siskeyei giati tha tous ga**so

 

 

7.Exete skeftei pote na katargousame to msn kai na eixame oloi apo ena client na ftiaxname server kai na kanonizame tis boltes mas me poia gomena eimaste kathos kai ti magkia kaname simera sto sxoleio.e nai loipon exo dei kai sto announce "Niko pame gia kana cafe plateia?"

"Re me peire tilefono i nasia kai m eipe oti den m thelei poia" :P diladi imarton.

 

 

8.Ta inventory tous exoune poio pola items kai apo afta pou exei to gmshop.Apo miges pou petane mexri kai glifitzouri +68535.DEn to forane mono alla kanoun spawn to baium kai xeronte blepontas na to skotonoun me ena glifitzouri.

 

 

9.Lene pos o server einai gamatos  kai oti o admin skizete stin douleia gia na ton ftia3ei. A nai ! kai autos pou edine items se ena pexti kai ekane pvp poios itan i mana sou ?

 

 

10.Simera ftasame 20 ppl online.Ne esi me 5 filous sou kai apo 2 dual box o kathenas.prepei na eiste perifanoi.

 

 

11.To prosopiko gm einai panta megalitero apo ta ppl.Einai 4 kathisterimena ta opoia einai full dimena kai lene oti einai donators kai oti o sever einai gamatos g auto kai plirosan kathos anamesa sta 20 ppl ta 6 einai gm online.Diladi re file les kai m anoi3es ton toubano server kai den mporeis na managareis ta ppl.

 

 

12.Afou anoi3oun ton server tous kai doune stin console  oti o server einai online amesos ta prota pragmata pou kanoun einai.Na bgazoun photografies,Na zitane prosopiko gia ton server tous,na ftiaxnoun ta onomata me xromatakia kai na mazeboun ppl tin idia mera.Les kai ola ta ipoloipa einai ok kai sas emeinan ta teleftea.

 

 

13.Otan tous les BB server sucks kanoun les kai exei pethanei i mana tous. Erxonte oloi mazemenoi kai se parakalane na meinis legontas sou pos tha s kanoun gm (Edo erxomaste stin 11 katigoria pou anefera)Etsi apoktane olo kai perisoterous gm.

 

 

14.server is finally online and we are dedicated.Ne enoeite pos ginete na eimaste 25 atoma mesa na skatolagaroume kai na einai o admin araxtos kai na leei oti den exei lag.:P E bebea re zoo afou eisai sindedemenos me localhost pos na exeis lag.ektos kai an thes na perasoume to apogeuma na pe3oume apo to spiti sou.Kathos neuriazoun giati den tous pisteueis legontas sou "leave i dont care" kai me to p les ok bb se 3anaparakalane na katseis legontas sou pos ta kanoun rr kai tha figei to lag.

 

 

15.Gia na to pe3oun megaloi kai mages lene oti einai 25 ,23,30 oti einai kai gamo tous developers me apisteuta skills kai empiria stous poio gamatous server olon ton epoxon.Mexri kai enas m eipe oti itan o admin tou bnb :S les kai zo se kamia stani 3ero go kai den  3ero ti tha pei bnb server oi poios kai poioi ton diikousan

 

 

16.Giati ta buffs kratane 20 min :S? rotao! kai apantaei gia logous balance pvp :S to oti den 3ereis pou briskonte ta skills alla kai na 3ereis den mporeis  na katalaveis pos na ta ala3eis giati to account sou sto mxc i se opoiodipote allo forum exei ginei ban epidi brizosouna den 3ero kai ego me poion.

 

 

17.Tha s doso full items gia to donator account sou sto mxc :P diladi thes na m peis o server sou einai dedicated to site den  einai me diskw sto pc sou alla s ena webhosting kai den exeis lefta na doseis gia ena donator account:S

 

 

18."We will be back soon" Kala otan to blepo auto liono sto gelio giati oxi mono den erxonte back soon alla otan tous rotas, ti s lene san dikaiologia.Oti enas periboitos hacker tous crashare to server.Ma kala poso xazo mporei na eisai gia na pisteyo mia tetoia patata diladi oi hacker einai kapoioi azooi oi opoioi den exoun ti allo na kanoun para na hackaroun to server sou pou einai sto saloni sou kai dipla kathete o papous sou me tin giagia sou.  

 

 

19.Re o pateras mou emathe gia ton server ton kleino. kai mesa se liga deutera eimouna disconnected.Fadasteite ti egine otan to kalodio reumatos 3ilothike mazi me tin briza :P

 

 

20.Tha ithela script gia hide and seek event.Mipos tha itheles script kai na sou kanei develop ton server?(prosfato announce se enan topiko server ton opoio ton brika meso mxc sto xaos ton private servers)

 

 

 

21.OI nooboserver einai san ta 8 ora tis kathimerinis douleias.To proi douleueis to bradi 3ekourazese.3ereis ti einai na einai anoixtos mia mera o server kai 3afnika to bradi na kleinei kai oxi kapoia ora 2,3 to proi alla stis 10 to bradi.Etci loipon mesa sto custom client exoune kai ixografimeni tin proseuxi tis kataskinosis (elpizo osoi exoun paei na tin 3eroun) kai to proi ton anoigoun me xares kai panigiria kathos exoun oli tin mera na kanoun olo auta pou anafero poio pano :P

 

 

 

 

 

Edo telionei auti i apisteuti empiria pou exo stous nooboserver :P (Siga tin empiria) kathos apo tote pou ftiaxtike to l2j to lineage exei xasei tin a3ia tou giati kai i koutsi maria anoigei enan server kai to pezei istoria.Den thelo na krino kanenan apla ekfrazo apoyi pano sto thema kahtos kai edo einai off-topic ;p  

 

Link to comment
Share on other sites

mpravo pes ta!!!kai egw exw smr pou anixa enan server!dn kano kai etci!!!!!Kai Otan Exa se allo game server otan kapios mou elege to parataw afou dn mou dinis lvl kai items!egw tu elega ok bb kai meta apo 1 mera girnage kai arxize glipsimo :P

Link to comment
Share on other sites

mpravo pes ta!!!kai egw exw smr pou anixa enan server!dn kano kai etci!!!!!Kai Otan Exa se allo game server otan kapios mou elege to parataw afou dn mou dinis lvl kai items!egw tu elega ok bb kai meta apo 1 mera girnage kai arxize glipsimo :P

ma den eyxaristiese paixnidi na se ntini o Gamemaster h ousia tou Lineage einai na paikseis kai  na nti8is monos sou ekei 8a deikseis tin magkia sou ;)

Link to comment
Share on other sites

ma den eyxaristiese paixnidi na se ntini o Gamemaster h ousia tou Lineage einai na paikseis kai  na nti8is monos sou ekei 8a deikseis tin magkia sou ;)

poli swsta!egw se osous server kai na exw peksi pote otan vlepo admin dn lew: plsss kana item!!!
Link to comment
Share on other sites

Kai ti katalabes twra pou ekanes to topic?

Aytoi pou kanoun ta "nOoboserver" opws les to goustaroun kai pernan tin wra tous kala

An se tsouzei ayto na to boulwseis kai oxi na kaneis asimanta topic

Kai an eisai toso eksupnos min dineis simasia apla agnoise ta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...