Jump to content

[GR]Σε διαθεσιμότητα τέθηκε διοικητής αστ. τμήματος Ραφήνας.


Dev

Recommended Posts

Καλά πες μου που έχεις στυμμένους τους παράνομους πάγκους σου με τις κιλότες και θα δεις.

Πολυ εξυπνος πρεπει να ειναι αυτος.

 

Τι καιρο κανει στο banlist?(πες με φασιστα ή οτι αλλο θες, εφοσον δεν μπορειτε να συζητησετε και λετε μαλακιες ολην ωρα, αυτο θα γινεται)

Link to comment
Share on other sites

διαδηλωση vs γήπεδο.

 

Nomizw oti to gipedo den sou aresei kai poli e ?...Ekei den se stelnoun na baras a8wwous polites kai trws kala ?...Btw krima i idea sou mou arese alla krima egw pantos piraia menw opote 8es steile ena pm den exw problima ;)

Στο γήπεδο ο καλύτερος άντε να έχει σκοτώσει τη μάνα του. Μες την πρέζα και τη μαστούρα. Θα σου στείλω. Να περιμένεις.

 

πωω ρε σανο που δινουν και πλυση εγκεφαλου που κανουν στους μπατσους, αλλα θα ηθελα να δω να τους κυνηγανε εναν-εναν ξεχωριστα 50 ατομα με ροπαλα εκει να δω ποσο μαγκες ειναι αλλα ροδα ειναι και γυριζει ρε κουφαλες , μαζι μας θα πεινασετε...

εγώ το είπα. μας γίνεται πλύση. εγώ ένα βράδυ μες στη σχολή κοιμόμουν και με πετάνε σε ένα θάλαμο αερίων με χημικό "Nazi cop" και όλα άλλαξαν εκεί.

 

2h7qh5f.jpg

 

Κάποιος φοβάται...

 

jzgvhv.jpg

 

Ευτυχώς αυτή η εικονα ειναι μόνο για οσους αντέχουν και εχουν τα αρχίδια να αντιμετωπίσουν τόσο κόσμο. Δεν είναι για σένα μικρέ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tespa pedes ...Epidei to sano to efage olo o mpatsos kai den exw na moirasw se allous den milaw allo to mono pou 8a pw einai oti se liges meres 8a kaei to sintagma kai 8a feugoun me elikoptera ta -beep-opana oi politikoi.

Μην πας τόσο ειρηνικά. Σε παρακαλώ. Θα σε πουν και μαλάκα στο τέλος.
Link to comment
Share on other sites

Μην πας τόσο ειρηνικά. Σε παρακαλώ. Θα σε πουν και μαλάκα στο τέλος.

 

Pios sou eipe oti to eipa eirwnika ? Fantasou ti zown eisai.

Link to comment
Share on other sites

Re mpatse eisai kala ?...Ti kapoios fobate? Autoi ekei einai oikogenies den eir8ane gia na skoto8oun me ena probato san kai esena..

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

μαλάκα έχω λιώσει.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

μαλάκα έχω λιώσει.

 

Kala se kana mina 8a sou steilw pm na se rwtisw posa perneis ...Ante ta leme gia tin wra exoume kai alla pragmata na kanoume apo to na milame me zwa..Eleos ka8omai kai milaw me mpatso.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως με ένα βίντεο που έβαλα έγινες τόσο mad που έψαχνες εικόνες για να μας δείξεις τι ξύλο τρώει ο κόσμος από τους μπάτσους.Μπράβο μεγάλος μάγκας χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Kala se kana mina 8a sou steilw pm na se rwtisw posa perneis ...Ante ta leme gia tin wra exoume kai alla pragmata na kanoume apo to na milame me zwa..Eleos ka8omai kai milaw me mpatso.

Θα σου απαντήσω και πάλι το ίδιο. Πάνω από το 0.

 

Πάντως με ένα βίντεο που έβαλα έγινες τόσο mad που έψαχνες εικόνες για να μας δείξεις τι ξύλο τρώει ο κόσμος από τους μπάτσους.Μπράβο μεγάλος μάγκας χαχαχα

Τι να κανουμε. Έτσι είναι όταν καποιος είναι συνάδερφος. Δεν αφήνει τον κάθε άκυρο φασίστα να λέει ότι θέλει.
Link to comment
Share on other sites

Θα σου απαντήσω και πάλι το ίδιο. Πάνω από το 0.

Τι να κανουμε. Έτσι είναι όταν καποιος είναι συνάδερφος. Δεν αφήνει τον κάθε άκυρο φασίστα να λέει ότι θέλει.

Great success.
Link to comment
Share on other sites

O Aστυνομικός τώρα που φταίει δεν μπορώ να καταλάβω .. παίρνει που παίρνει εντολές απο τους "άνω" φταίει και απο πάνω .. Πολιτεία σου λέει μετά με νόμους που εφαρμόζονται ..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...