Jump to content

[GR]Σε διαθεσιμότητα τέθηκε διοικητής αστ. τμήματος Ραφήνας.


Dev

Recommended Posts

Διάβασα μέχρι την σελίδα 3.

 

whocaresmyname ,είσαι πολύ στόκος φίλε μου.Ξέρεις τι πιστεύω;

Ότι είσαι απο τα παιδάκια του facebook,του τύπο 'πάμε να γαμήσουμε μπάτσους','έξω οι μετανάστες','ζήτω η ΧΑ' και έτσι,που στην ουσία δεν κάνουν τίποτα άλλο εκτός απο το να γίνονται πρόβατα και να δέχονται κάθε προπαγάνδα χωρίς καν να σκεφτούν.

Επειδή είστε άβουλα ζώα,τίποτα παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

Καλά αν ήξερες τι εστί ναζισμός δεν θα έλεγες μαλακίες.

 

Αυτήν τη στιγμή θα κοσμούσες το μπάνιο μου αν ήταν ναζιστικό κόμμα.

 

Αν με πιάνεις.

Εφαρμοζει αρχες του ναζισμου. Απλα δεν εχει τα καταλληλα ατομα για να το πραξει σωστα.
Link to comment
Share on other sites

διαδηλωση vs γήπεδο.

 

Nomizw oti to gipedo den sou aresei kai poli e ?...Ekei den se stelnoun na baras a8wwous polites kai trws kala ?...Btw krima i idea sou mou arese alla krima egw pantos piraia menw opote 8es steile ena pm den exw problima ;)

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα μέχρι την σελίδα 3.

 

whocaresmyname ,είσαι πολύ στόκος φίλε μου.Ξέρεις τι πιστεύω;

Ότι είσαι απο τα παιδάκια του facebook,του τύπο 'πάμε να γαμήσουμε μπάτσους','έξω οι μετανάστες','ζήτω η ΧΑ' και έτσι,που στην ουσία δεν κάνουν τίποτα άλλο εκτός απο το να γίνονται πρόβατα και να δέχονται κάθε προπαγάνδα χωρίς καν να σκεφτούν.

Επειδή είστε άβουλα ζώα,τίποτα παραπάνω

 

Ela mazi me ton mpatso na sou li8ei i aporia..Giati alli einai ta zwa edwmesa....

Link to comment
Share on other sites

Καλά αν ήξερες τι εστί ναζισμός δεν θα έλεγες μαλακίες.

 

Αυτήν τη στιγμή θα κοσμούσες το μπάνιο μου αν ήταν ναζιστικό κόμμα.

 

Αν με πιάνεις.

Δεν έχω ιδέα ρε άσε,τράβα δες παλιότερα περιοδικά της Χ.Α, άρθρα Μιχαλολιάκου κλπ κλπ και έλα πες μου.
Link to comment
Share on other sites

πωω ρε σανο που δινουν και πλυση εγκεφαλου που κανουν στους μπατσους, αλλα θα ηθελα να δω να τους κυνηγανε εναν-εναν ξεχωριστα 50 ατομα με ροπαλα εκει να δω ποσο μαγκες ειναι αλλα ροδα ειναι και γυριζει ρε κουφαλες , μαζι μας θα πεινασετε...

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμοζει αρχες του ναζισμου. Απλα δεν εχει τα καταλληλα ατομα για να το πραξει σωστα.

Μπορεί να έχεις και δίκιο. Λέμε τώρα.

 

Μου φτάνει που εγώ και άλλο μισό εκατομμύριο Έλληνες έχουν άλλη γνώμη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι βασικά απορώ γιατί σου μιλάω ακόμα με τα σκατά που έχεις αντί για μυαλό.Α και να προσπαθείς να το παίξεις cool δε βοηθάει στο να φανείς έξυπνος.Ίσα ίσα πιο βλάκας φαίνεσαι.

απορείς αλλά μιλάς.

 

daddy cool baby

 

 

Η αστυνομία δυστυχώς είναι άρρωστη από μέσα.Μπλεγμένη με νεοναζιστικές ομάδες,με ναρκωτικά,με εμπόριο λευκής σαρκός κλπ.Δε λέω ίσως όσοι πάνε να θέλουν όντως να βοηθήσουν αλλά εκ των πραγμάτων με τόσο διεφθαρμένους αξιωματικούς δε γίνεται και το ξέρουν και οι ίδιοι.

Να τος. Το έβγαλε το συμπέρασμα. Παίρνω Α4 και πάω να δηλώσω παραίτηση.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έχεις και δίκιο. Λέμε τώρα.

 

Μου φτάνει που εγώ και άλλο μισό εκατομμύριο Έλληνες έχουν άλλη γνώμη.

Δεν έχετε άλλη γνώμη απλά δε ξέρετε τίποτα σχετικά με τη Χρυσή Αυγή διότι τη μάθατε τους τελευταίους 3 μήνες.Όσοι τους ξέραμε και από παλιότερα άσε να έχουμε διαφορετική άποψη.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ιδέα ρε άσε,τράβα δες παλιότερα περιοδικά της Χ.Α, άρθρα Μιχαλολιάκου κλπ κλπ και έλα πες μου.

Καλά πες μου που έχεις στυμμένους τους παράνομους πάγκους σου με τις κιλότες και θα δεις.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έχεις και δίκιο. Λέμε τώρα.

 

Μου φτάνει που εγώ και άλλο μισό εκατομμύριο Έλληνες έχουν άλλη γνώμη.

Και αλλους 95% εναντιων σου. Ολα τα αγραμματα σκουπιδια υποστηριζουν την ΧΑ.

Και στοιχημα, οι μισοι και παραπανω που ψηφισαν, δεν κοιτανε καν τα ''εθνικιστικα'' που κανει.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tespa pedes ...Epidei to sano to efage olo o mpatsos kai den exw na moirasw se allous den milaw allo to mono pou 8a pw einai oti se liges meres 8a kaei to sintagma kai 8a feugoun me elikoptera ta mounopana oi politikoi.

Link to comment
Share on other sites

απορείς αλλά μιλάς.

 

daddy cool baby

 

Να τος. Το έβγαλε το συμπέρασμα. Παίρνω Α4 και πάω να δηλώσω παραίτηση.

Βασικά προσπαθώ να σε κάνω mad και τα έχω καταφέρει καλά.Τόσες εικόνες από αστυνομική βία έβαλες δεν πήγε χαμένος ο κόπος μου.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχετε άλλη γνώμη απλά δε ξέρετε τίποτα σχετικά με τη Χρυσή Αυγή διότι τη μάθατε τους τελευταίους 3 μήνες.Όσοι τους ξέραμε και από παλιότερα άσε να έχουμε διαφορετική άποψη.

Πλάκα κάνεις. y u no know me?

Και αλλους 95% εναντιων σου. Ολα τα αγραμματα σκουπιδια υποστηριζουν την ΧΑ.

Και στοιχημα, οι μισοι και παραπανω που ψηφισαν, δεν κοιτανε καν τα ''εθνικιστικα'' που κανει.

 

 

95%? Υπερβάλλεις. Μην ξεχνάς είμαστε στην βουλή.
Link to comment
Share on other sites

Καλά πες μου που έχεις στυμμένους τους παράνομους πάγκους σου με τις κιλότες και θα δεις.

Α και οι πάγκοι που έσπασαν στη Ραφήνα δεν ήταν παράνομοι, ο ίδιος ο δήμαρχος το είπε.Οπότε πίστευε ότι δεν ήταν ρατσιστική επίθεση.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...