Jump to content

[GR]Σε διαθεσιμότητα τέθηκε διοικητής αστ. τμήματος Ραφήνας.


Dev

Recommended Posts

Na kanw mia erwtisei? To oti 8a eimaste oloi anergoi se ligo kairo kai 8a autoktonoume sto sintagma esena sou aresei ?

Όπως δεν νοιάζεσαι για μένα και μου εύχεσαι τα "καλύτερα", στα αρχίδια μου σε γράφω.
Link to comment
Share on other sites

Πληρώνουμε; Ο πατέρας σου μπορεί, εσύ δεν θα μπορέσεις ποτέ γιατί σε βλέπω μια ζωή άνεργο. Πάντως καλού κακού κάνε και μια πορεία εις βάρος μου. Φασίστα ένστολος που στο 8ωρο κάνει σωστά τη δουλειά του και μπαίνει σε ένα gaming forum και εξοργίζει τα πλήθη με το οτιδήποτε πει γιατί το πλήθος είναι χαζό και δεν σκέφτεται. Θα έχει απήχηση. Είστε πολλοί τέτοιοι βλάκες που ψαρώνετε με οτι σας πουν και το παίρνετε και προσωπικά.

 

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαα

Για το μια ζωή άνεργος δε νομίζω αν και θα δυσκολευτώ με αυτά που υπογράφουν τα γαμημένα αφεντικά σου που σου πετάνε το κοκκαλάκι και τρέχεις από πίσω.Έλα μπάτσε 600 ευρώ πήγαινε να καταστείλεις διαδηλώσεις που αφορούν και τα δικά σου εργασιακά.Καραγκιόζηδες μια ζωή τα σκυλιά των τραπεζιτών και όλων αυτών που μας έφτασαν εδώ.Α και δεν παίρνω τίποτα προσωπικά, ξέρω ότι είσαι αρκετά βλάκας και το IQ σου είναι χαμηλότερο από αμοιβάδας.
Link to comment
Share on other sites

Για το μια ζωή άνεργος δε νομίζω αν και θα δυσκολευτώ με αυτά που υπογράφουν τα γαμημένα αφεντικά σου που σου πετάνε το κοκκαλάκι και τρέχεις από πίσω.Έλα μπάτσε 600 ευρώ πήγαινε να καταστείλεις διαδηλώσεις που αφορούν και τα δικά σου εργασιακά.Καραγκιόζηδες μια ζωή τα σκυλιά των τραπεζιτών και όλων αυτών που μας έφτασαν εδώ.Α και δεν παίρνω τίποτα προσωπικά, ξέρω ότι είσαι αρκετά βλάκας και το IQ σου είναι χαμηλότερο από αμοιβάδας.

Έτσι θα κάθεσαι στην αμοιβάδα.

 

2mebc5e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έτσι θα κάθεσαι στην αμοιβάδα.

 

2mebc5e.jpg

Ο Ghost Rider του Συντάγματος τι κάνει; χαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Όπως δεν νοιάζεσαι για μένα και μου εύχεσαι τα "καλύτερα", στα αρχίδια μου σε γράφω.

 

Afou eisai mpatsos re file gt na niastw?Den blepw ti paparas kai ti probato eisai ?..Se liges meres pou 8a trws 3ilo kai 8a perneis 100 eurw 8a gelaw egw..Epidei sou exei pei o ka8e malakas pou psifizeis oti 8a eisai o monos pou den 8a apoli8eis kai 8a perneis 700 euro to mina to pisteuis ?

Link to comment
Share on other sites

Πίθηκοι που νομίζεται ότι όλο το σύμπαν σας ανήκει...

Μίλα πιο όμορφα λαθρομετανάστη.

 

Έχω βαρεθεί να μιλάω καλά σε εσένα και στους υπόλοιπους κομουνιστές και στα υπόλοιπα παιδάκια σαν τον νικολούδο.

 

tumblr_lqwl122VvW1r2a4x7o1_400.png  150px-Chrisi_Avgi_Logo.svg.png

Link to comment
Share on other sites

Μίλα πιο όμορφα λαθρομετανάστη.

 

Έχω βαρεθεί να μιλάω καλά σε εσένα και στους υπόλοιπους κομουνιστές και στα υπόλοιπα παιδάκια σαν τον νικολούδο.

 

tumblr_lqwl122VvW1r2a4x7o1_400.png  150px-Chrisi_Avgi_Logo.svg.png

Τι με κάνει παιδάκι ; ;p
Link to comment
Share on other sites

oplo_mat.jpg?w=450&h=319

 

Ζω για τη στιγμή που θα δω να φεύγει η σφαίρα και να καρφώνετε στο κεφάλι αναρχικού.

 

Εγώ πάλι επειδή είμαι πιο ειρηνικός ζω για τη μέρα που θα σας δω να πετάτε τις ασπίδες και να διαδηλώνετε με τον κόσμο :)
Link to comment
Share on other sites

582705_panathhnaikos_olympiakos_superleague_25h_agonistikh_epeisodiaicon_18-03-2012.jpg

 

Kolompatse egw 8a sta pernw kai esi 8a ta plirwnis gia na ta 3ana agoraseis

Συγνώμη που θα σε στεναχωρήσω αγανακτησμένε της δεκάρας, αλλά αυτά είναι υπηρεσιακά. Εσύ τα πληρώνεις. Μπορείς να πας τουαλέτα τώρα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι επειδή είμαι πιο ειρηνικός ζω για τη μέρα που θα σας δω να πετάτε τις ασπίδες και να διαδηλώνετε με τον κόσμο :)

Έλα σταμάτα την πλάκα. Ειρηνικός και φασίστας δεν πάει. Μην προσπαθείς.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...