Jump to content
  • 0

1 site DEV please :D!


alexak0s1

Question

Recommended Posts

  • 0

pffffff euxaristw re pedia an bori kaneis na me add msn etC oste na ta kanoume mazi gia na to katalavw kai egw  ! pali euxaristw

δεν μπορείς να διαβάσεις αυτό http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=148284.0 που σου έδωσε και ο christian και να το κάνεις μόνο σου?

στη ζωη σου δεν θα τα έχεις όλα έτοιμα,κάνε προσπά8εια και τελίκα άμα δεν τα καταφέρεις κάνεις topic,γιατί είμαι σίγουρος οτι δεν προσπάθησες καθόλου.!

Φιλικά

 

-Will

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nai ktlavenw apla einai ligo diskolo gia emena... ktlaveme ligo ella sti 8esi m :/

φίλε διάασε το topic,ξεστραβόσου μάθετο :D , και μετά φτιάξε το σίτε σου,τι δεν καταλαβένεις και φώτο έχει και όλα,εκτος βέβαια εάν δεν έχεις το κατάλληλο IQ (που δεν νομίζω)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

tespa re maga xes ti dn 8elw na ma8w gia webs.. i gia ucoz.. i webatu auto olo.... apla dn m aresi na me krinoun.. sorry apla eixa kai nevra.. an boris christian na help kane add msn

 

Γεια σου φίλε μου,

 

Ένα forum δεν το χρησιμοποιούμε για να δίνουμε το msn μας, να μας κάνουν add και να αγγαρεύουμε τους άλλους. Υπάρχουν εκατοντάδες topics στα οποία μπορείς να βρεις την λύση στο πρόβλημα σου. Το θέμα είναι πως μάλλον τα θέλεις όλα έτοιμα και αυτό είναι πολύ κακό (πάρ'το σαν φιλική συμβουλή).

Όσον αφορά το ucoz κλπ, μπορείς και μόνος σου να μπεις στο www.ucoz.com και να δοκιμάσεις πράγματα ώστε να μάθεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Γεια σου φίλε μου,

 

Ένα forum δεν το χρησιμοποιούμε για να δίνουμε το msn μας, να μας κάνουν add και να αγγαρεύουμε τους άλλους. Υπάρχουν εκατοντάδες topics στα οποία μπορείς να βρεις την λύση στο πρόβλημα σου. Το θέμα είναι πως μάλλον τα θέλεις όλα έτοιμα και αυτό είναι πολύ κακό (πάρ'το σαν φιλική συμβουλή).

Όσον αφορά το ucoz κλπ, μπορείς και μόνος σου να μπεις στο www.ucoz.com και να δοκιμάσεις πράγματα ώστε να μάθεις.

Σωστος , και εγώ του λέω να κατευάσει το dream weaver να αρχίσει να ασχολήται και με γραφει... το 8έλει ετοιμο....
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Γεια σου φίλε μου,

 

Ένα forum δεν το χρησιμοποιούμε για να δίνουμε το msn μας, να μας κάνουν add και να αγγαρεύουμε τους άλλους. Υπάρχουν εκατοντάδες topics στα οποία μπορείς να βρεις την λύση στο πρόβλημα σου. Το θέμα είναι πως μάλλον τα θέλεις όλα έτοιμα και αυτό είναι πολύ κακό (πάρ'το σαν φιλική συμβουλή).

Όσον αφορά το ucoz κλπ, μπορείς και μόνος σου να μπεις στο www.ucoz.com και να δοκιμάσεις πράγματα ώστε να μάθεις.

Σωστος , και εγώ του λέω να κατευάσει το dream weaver να αρχίσει να ασχολήται και με γραφει... τa 8έλει έτοιμα....
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...