Jump to content

Answer -> SweeTs


Kara

Recommended Posts

2 minutes ago, Solomun said:

 

Γιατί εσύ τι είσαι? Αλβανός?

[GR] Δεν σκας κ εσυ? Μην πεταγεσαι οταν δεν ξερεις τι λεω κ σε ποιον λεω. Σαν τη βρωμα πετεγεσαι, οταν μιλας με φιλους σου κ τους λεω μαλακα θα ηθελες να πεταχτω να πω "μην βριζεις το παιδι"? τραβα πηδα απο το 5ο, πηρατε ολοι rights και βγαζετε γλωσσα, μπηκαν ολοι οι αποφοιτοι MIT να βγαλουν γλωσσα  [/GR]

Edited by Evie Frye
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Evie Frye said:

[GR] Δεν σκας κ εσυ? Μην πεταγεσαι οταν δεν ξερεις τι λεω κ σε ποιον λεω. Σαν τη βρωμα πετεγεσαι, οταν μιλας με φιλους σου κ τους λεω μαλακα θα ηθελες να πεταχτω να πω "μην βριζεις το παιδι"? τραβα πηδα απο το 5ο  [/GR]

Ελα ναι οκ σκαω, δεν ασχολουμαι καν. Προφανως και δε καταλαβες τι προσπαθησα να κανω με το ποστ

Edited by Solomun
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Solomun said:

Ελα ναι οκ σκαω, δεν ασχολουμαι καν. Προφανως και δε καταλαβες τι προσπαθησα να κανω με το ποστ

[GR] Τοσο πειστικος εγινα? Να παω για ηθοποιος. Ελα μην το παιρνεις κατακαρδα αφου ξερεις οτι σας αγαπω ολους κ το baggouli που ειναι λιγο eww καταβαθος. Εκτος απο το melron αυτος ειναι τερμα noobidi [/GR]

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Evie Frye said:

[GR] Τοσο πειστικος εγινα? Να παω για ηθοποιος. Ελα μην το παιρνεις κατακαρδα αφου ξερεις οτι σας αγαπω ολους κ το baggouli που ειναι λιγο eww καταβαθος. Εκτος απο το melron αυτος ειναι τερμα noobidi [/GR]

 

4 minutes ago, Evie Frye said:

It's EN topic :'( stop this greekz

 

Ειδες τελικα που η ερωτηση αν εισαι Αλβανος βγαζει νοημα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Solomun said:

 

 

Ειδες τελικα που η ερωτηση αν εισαι Αλβανος βγαζει νοημα?

 

[GR] Yap αλλα οχι κ αλβανος :'( εχω ψυχουλα... Πακιστανο [/GR]

Link to comment
Share on other sites

Anyway παω για καφε, Baggos σαγαπαω μωρη :'( μην γινεσαι τοσο xdem :'( 

Φιλακια τα λεμε 

Edited by Evie Frye
#SexWithBaggosSUX
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Evie Frye said:

 

1. You're the biggest loser of all. 3 years constantly licking me and all of sudden became the biggest bitch. I'm not the one who call everyone else 28 ask ur friend reborn for this who made me 28 years old. 

2. I included my self but your english is VERY GOOD BEST so i'm sure you failed to read it.

3. Bitch licking maxtor for getting Gold Membership and then L2Moderator rights without do any share or support forum 

4. Ultra bitch failed moderator who suggest members to hit their head on wall for brain damage and get a life or call them retards and say "i fuck pussies all day". 

 

About you baggos, you're the biggest loser in the entire forum. I'm sure your family is also huge loser for having a bipolar guy like you who pretend to be friend and 2 years later act as if he is a feminist bitch. You shouldnt even have access here. 

Sheep rolf

 

[GR]

Θα στα πω Ελληνικά, αφού τα αγγλικά μου σε πείραξαν.

  1. Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς εδώ.. Μπερδεύεις άλλους με μένα μου φαίνεται. Δεν έγλειψα άλλους που έπρεπε ή μπορούσα για να πάρω βοήθεια κάποτε, λες να το έκανα για σένα και γιατί? Είναι λίγο ανούσιο ή δεν κατάλαβα όντως τι λες εδώ. Όση βοήθεια και να μπορεί να μου προσφέρει ο άλλος, άμα δεν έχει χαρακτήρα, δεν θα τον είχα από κοντά μου ποτέ. Πρώτα ήμαστε άνθρωποι, και μετά όλα τα υπόλοιπα. 
  2. .
  3. Εδώ εντάξει, το πήγες σε άλλο επίπεδο προφανώς. Ξέρεις πως δεν ισχύει.
  4. Τι σημασία έχει το Mod εδώ? Σου προτείνω κάτι μπας και σώσεις κάποιο κύτταρο γιατί φαίνεται να έχεις μεγάλο πρόβλημα και λυπάμαι γι'αυτό.

Μιλάς για οικογένειες, φαίνεται το πρόβλημα που ανέφερα επάνω. Όπως ανέφερες και τα παιδιά του Reborn. Τόσο σου κόβει.. Εμένα δεν με πειράζει το πως αντιδράς, σιγά.. Είσαι απλά ένας που του αρέσει ο γραπτός λόγος περί οικογενειών και να κρίνεις ηλικίες μέσα στα forum. Δεν ξέρω γιατί προσπαθείς να με πεις "fail" ή γιατί έχει τόση σημασία αυτό για σένα, το τι κάνουμε ο καθένας εννοώ. 

Έχεις καταλάβει όλοι πως ξέρουμε το τι είσαι, σε έχει πειράξει, και προσπαθείς να μας κρίνεις ή να μας προσβάλλεις με κάτι που εδώ που τα λέμε, είναι ένα απλό forum, και πραγματικά θα είναι χαζός ο άλλος αν τον πειράξουν τα λόγια σου.

Δεν σε ξέρω, δεν με ξέρεις εκεί έξω το πως αντιδρώ/αντιδράς. Απλώς καταλαβαίνουμε γενικά τον χαρακτήρα του άλλου, και για μένα είσαι σαν ένα "μικρό γατάκι που του πήρανε το μπαλάκι και τώρα αγρίεψε", αλλά παραμένεις μικρός, και όχι ηλικιακά, αλλά στις αντιλήψεις σου. Δεν αντιλαμβάνεσαι πως είσαι σε ένα forum, και ο κάθε άνθρωπος έχει τις δικιές του ιδέες. 

Προσπαθείς να νιώσεις πως έχεις σημασία κάνοντας σου reply οι άλλοι στις μπούρδες που λες. Όπως τα κοριτσόπουλα στο facebook όταν βγάζουν selfies.

 

Και κάτι τελευταίο πριν κλείσω το κείμενο.. Ο μόνος λόγος που σου δίνω σημασία, είναι όπως σου έχω ξανά πει, πως μπορεί να λες ότι λες, αλλά δεν είσαι τραμπούκος σαν άνθρωπος, δηλαδή δεν είσαι κακός, απλώς προσπαθείς να τραβήξεις την προσοχή.  

Anyway, δεν αξίζει τόσο κουβέντα το όλο πράγμα. Υγεία να έχουμε και όλα φτιάχνονται.

 

Edited by 'Baggos'
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Evie Frye said:

Οχι δεν σου λεω να πας να βγαλεις το λυκειο να βρεις δουλεια και να πληρωσεις τη γκομενα σου που για 7η φορα κερναει goodys

Δεν θα σου κάνω την χάρη να νευριάσω 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, melron said:

Δεν θα σου κάνω την χάρη να νευριάσω 

 

Rolf και σου παταει και like ο αλλος, μαλακα ειστε τελιωμενοι ολοι. δεν παιρνετε απο χαβαλε τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock