Jump to content

Answer -> SweeTs


Kara

Recommended Posts

μάθε βρε καθυστερημένε να κάνεις καλή καζούρα δε σε χωνεύει κανείς γιατι γίνεσε τοξικός δεν ξέρεις να μιλάς ούτε να κάνεις πλάκα είσαι τόσο χαζός απο το l2jhellas ακόμα που μας παρουσιαζόσουν σαν κορίτσι για να μας τραβήξεις την προσοχή στο skype ακόμη με όνομα ερμαφρόδιτο σε έχω απο τότε κάποτε σου είχα προτίνει να πάς σε ψυχολόγο καλοπροαίρετα γιατι δεν ξέρεις να συμπεριφέρεσαι δεν σέβεσε γιαυτό δεν σε σέβονται και γώ δεν είμαι τέλειος έχω άτομα που δεν με συμπαθούν εδώ αλλα δεν κάθομαι να τους τσιγκλάω κάθε μέρα νομίζοντας κάτι θα καταφέρω community είναι εδώ καλώς κακός είμαστε όλοι μέρος του φόρουμ και κάθε μέρα έχω να βλέπω τις μαλακίες σου ξεκόλλα λίγο με την φάση σου και γίνε ποιο (καλοπροαίρετα) κοινονικός και όχι τσογλάνι διάβασε αυτά που γράφεις στα 600 πόστ που έχεις η βρίζεις η κοροιδεύεις η σε σκαμάρουν σκεύτικες οτι μπορεί να φταίς και εσύ;

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/31/2018 at 12:22 AM, Kara` said:

 

I'm sorry we interrupted your Social sell topic with trash. Please return into selling social stuff

Socialstaff its for hobby , im owner of supplements eshop , lodging homes , and 2 other shops here in greece , if u're looking for any business with me you can contact me , besides that u're broker asfuck?

 

Ps : οποιος κιαν εισαι σε κατουραω φιλαρακι ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...