Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

31 minutes ago, DukeAwesome said:

Μην λες τέτοια πράγματα για μένα προσπαθώ να περάσω την εικόνα του badass pls...

Που έμαθες αν πίνω η οχι?

Την ώρα που με έκανες call στο skype και έβαλες τα κλάματα? Α ναι ίσως είχα πιει ένα..

Μην με κανεις quote σε παρακαλω θιγεται το εγω μου. Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kara` said:

Μην με κανεις quote σε παρακαλω θιγεται το εγω μου. Ευχαριστω.

 

1 hour ago, Kara` said:

Μην με κανεις quote σε παρακαλω θιγεται το εγω μου. Ευχαριστω.

 

1 hour ago, Kara` said:

Μην με κανεις quote σε παρακαλω θιγεται το εγω μου. Ευχαριστω.

 

1 hour ago, Kara` said:

Μην με κανεις quote σε παρακαλω θιγεται το εγω μου. Ευχαριστω.

 

1 hour ago, Kara` said:

Μην με κανεις quote σε παρακαλω θιγεται το εγω μου. Ευχαριστω.

 

1 hour ago, Kara` said:

Μην με κανεις quote σε παρακαλω θιγεται το εγω μου. Ευχαριστω.

 

1 hour ago, Kara` said:

Μην με κανεις quote σε παρακαλω θιγεται το εγω μου. Ευχαριστω.

 

1 hour ago, Kara` said:

Μην με κανεις quote σε παρακαλω θιγεται το εγω μου. Ευχαριστω.

 

1 hour ago, Kara` said:

Μην με κανεις quote σε παρακαλω θιγεται το εγω μου. Ευχαριστω.

 

Link to comment
Share on other sites

Kara baby i miss when we stay at skype calls giggling and exchanging pictures of toes why dont we do that anymore its almost as if you have just.... drifted away like a leaf in the wind leaving only a fragment of good memories waiting to be caught in the ethereal net of dreams

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/23/2019 at 12:56 AM, DukeAwesome said:

Μην λες τέτοια πράγματα για μένα προσπαθώ να περάσω την εικόνα του badass pls...

Που έμαθες αν πίνω η οχι?

Την ώρα που με έκανες call στο skype και έβαλες τα κλάματα? Α ναι ίσως είχα πιει ένα..

Σκόνες να μην κάνει κι όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

On 11/23/2019 at 4:34 AM, Kara` said:

Δεν ειναι κατασταση αυτη εδω μεσα να μπορει ο καθε μπαφο-sin boi να με κανει quote... 

 

Link to comment
Share on other sites

Δες κατασταση ρε φιλε... ο μπαφιαρης κανει quote εναν legendary j coder σαν κ εμενα. Ποσο χαμηλα επεσα.

Σε λιγο θα μπει και ο reborn12 να αρχισει να γραφει οτι ξερει java και τοτε ειναι που θα μας ρουφηξει μια μαυρη τρυπα. Κ οχι δεν εννοω το μουνι της Paris Hilton.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Xplicit7 said:

Σκόνες να μην κάνει κι όλα καλά.

Επρεπε να ακουσεις φωνη στο skype που εχει. Θα σου πω τι θυμιζει. Θυμιζει κλασσικο 20χρονο που μενει ακομη 3η λυκειου λογο του οτι εμεινε 2 χρονια σε ολα τα μαθηματα και ειναι ακομη στη γωνια του προαυλιου εκει που ζεχνει τσιγαριλα και συχναζουν οι δηθεν goth girls με οποιον εχει 125C παπακι και οποτε και να τον δεις (ακομη και σε κηδεια) θα εχει το φιλτρακι στο στομα και θα στριβει τσιγαρο.

 

Αυτο θυμιζε η φωνη του + λιγο εχω κατεβασει 2 Prince Μαλακο κοκκινο και συμπεριφερομαι σαν να εχω λεφτα να παρω χορτο. Ελαφρια φωνη, καπως σβησμενη απο την αγνοια και πλυμενη απο τη βδελυρη υλη που ενσαρκωνει αυτη τη προσωπικοτητα. 

 

ΑΥΤΟΟΟΟΟΟ ΕΙΝΑΙ Ο DUKE AWESOME. Και ας μην ξεχναμε οτι ειναι 1.72 υψος παιδακι. Αυτο νομιζω τα λεει ολα. Επισης ας μην ξεχναμε οτι τον εβαλε ο Σπυρος (aka designatix) επειδη μαλλον του εστριψε κανενα τσιγαρο με τα 5 ευρω που πηρε απο τη γιαγια :'(

 

Υ.Γ το κλαμα που λεει ειναι οτι του εκανα κληση, μου απαντησε κατι σε φαση "ελαα ρει φιλλλαρακιιιιιι... " και μετα ειπε "αντεεεε γειαααααα φουλαρακιιι" και μου το εκλεισε. Αυτο το μεταφραζει σαν κλαμα, δεν εχει πλουσιο λεξιλογιο να τη πει σε καποιον λεκτικος σε κληση και βρισκει την ευκολη λυση. :D

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

@DukeAwesome Ξερω οτι εισαι μπαφιαρης κ οτι δεν κρατας ουτε 1 ευρω πανω σου αλλα με πληροφορησαν τσιρακια που εχω οτι εχεις γενεθλια. Χρονια πολλα μωρη λουγκρα

Link to comment
Share on other sites

On 11/27/2019 at 4:45 PM, Kara` said:

@DukeAwesome Ξερω οτι εισαι μπαφιαρης κ οτι δεν κρατας ουτε 1 ευρω πανω σου αλλα με πληροφορησαν τσιρακια που εχω οτι εχεις γενεθλια. Χρονια πολλα μωρη λουγκρα

:kiss:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...