Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

[Rules for Non-Greek people]

      • Posting here in English is NOT allowed. Only greeklish is allowed or pure greek.
      • Using translator to communicate with members is allowed. Small conversations are allowed aswell. But remember - This thread's purpose is made for chatting and not PURE spamming like "Spam amre" and such.
      • We own the right to delete ANY post with or without a reason.

 

[GLOBAL GOST* RULES IN GREEK]

      • Για προσωπικούς καυγάδες ούτε να το σκέφτεστε. Αν έχετε ψυχολογικά να πάτε να τα αραδιάζετε αλλού.
      • Μιας και εδώ έχουμε αφήσει πιο ελεύθερα τα μέλοι να βρίζουν σε γενικά απλές γραμμές, μην πάρετε τα πάνω σας και αρχίσετε τις παναγίες. Ξέρετε όλοι σας πως καταλήγετε.
      • Θέματα ποδοσφαίρου που ανοίγουν καυγάδες μεταξύ μελών δεν επιτρέπονται. Γι αυτό εγκρίναμε την επαναδημιουργία τέτοιων τοπικς. Και εκεί να είστε χαλαροί.
      • Το topic αυτό διευθύνεται απο τους staffers που έχω σαν managers ώστε να με βοηθάνε λόγω ότι δεν μπορώ να είμαι online 24/7 να καθαρίζω τις βρωμιές σας.
      • Σχόλια τύπου "Γιατί μου σβήνεις ποστ" και "Δεν υπάρχει ελεύθερος λόγος μεταξύ μας" αλλού. Για να σβήστηκαν, θα υπήρχε λόγος. Δεν με νοιάζει ποιος, τι ή γιατί. Εδώ είναι Discussion Topic και όχι καυγάδων.
      • Οποιαδήποτε διαφήμιση τύπου spam σε διάφορα τοπικ και έξω απο το forum δεν επιτρέπονται. Ναι, άμα χρειάζεσαι βοήθεια πες το αλλά μην το spammareis κι'όλας. Θα καταλήξει με edited ποστ και ίσως δυσφημισμένο.
      • Δεν θέλω σχόλια για promotes/demotes και τα λοιπά. Μιας και εγώ δεν μπορώ να τσεκάρω το forum όπως το κοιτάνε οι staffers τα promotes γίνονται μεταξύ των global mods σε ξεχωριστό board.
      • Εικόνες μεγάλου μεγέθους (Δεν ενοώ σε μέγεθος wallpaper αλλά πραγματικά τεράστιες), ή επανελλημένες φωτογραφίες που αργούν το reload και χαλάει το γρήγορο scroll up/down δεν επιτρέπονται.
        Αν είναι για κάποιο σκοπό και θέλετε να τα postarete μην βάζετε tags. Το ίδιο ισχύει με τα spam youtube videos. Καλύτερα πολλά link παρά πολλά videos.
      • Πορνογραφικό υλικό δεν επιτρέπεται με αποκαλυπτικά σημεία. Ξέρετε τι ενοώ, μπορείτε όμως ελεύθερα να βάζετε soft erotic pics όπως το avatar μου.
 

[The managers of this topic ]

Global Moderators and the rest of the staffers.




 

*GOST: Greek Official Spam Topic.
 

Link to comment
Share on other sites

3k selides se ena topic, argouse na fortosei

 

Μα και πάλι θα φτάσει τόσες... ποιός ο λόγος να το κάνεις συνέχεια;

Link to comment
Share on other sites

:not bad:  :not bad:  :not bad:

 

Ante kali arxi! :D

 

 

Μα και πάλι θα φτάσει τόσες... ποιός ο λόγος να το κάνεις συνέχεια;

 

argouse na fortosei 

Link to comment
Share on other sites

:not bad:  :not bad:  :not bad:

 

Ante kali arxi! :D

 

 

 

argouse na fortosei 

 

Θέλω να πω πως και με το καινούργειο που δημιούργησε ο Μάξτορ θα φτάσει 3κ και παραπάνω για άλλη μια φορά, θα πρέπει πάλι να κάνει καινούργειο... Αυτό θα είναι κουραστηκό..

Link to comment
Share on other sites

exei ginei idi arketes fores. Den einai i prwti fora pou simvainei .

Pame pali gia 3k. xD

 

Σε 1 μήνα θα έχουμε πάει παραπάνω από 3κ, στο λέω με σιγουριά

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πω πως και με το καινούργειο που δημιούργησε ο Μάξτορ θα φτάσει 3κ και παραπάνω για άλλη μια φορά, θα πρέπει πάλι να κάνει καινούργειο... Αυτό θα είναι κουραστηκό..

 

 

Σόρρυ κιόλας αλλά από ορθογραφία . :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

[Questions/Answers]

Q: GOST. Τι είναι;

A: Είναι συντομογραφία του Greek Official Spam Topic.

 

Q: Ερωτήσεις/Απαντήσεις. Πως μπορώ να βάλω μία απάντηση που ρωτάνε συνέχεια ώστε να μην spammaroun τα ίδια και τα ίδια;

A: Στείλε προσωπικό μήνυμα στον MeVsYou. Θα μπεί εαν είναι σωστά γραμμένο

 

Q:

A:

 

γελάω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...