Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Εγώ δεν είχα βύσμα εάν είχα όμως θα το έβαζα για καμία εξτρά άδεια ποιος δεν θα το έβαζε? 9 μήνες στην 1ΜΑΛ και μετά μπήκα  3 χρόνια ΟΒΑ στην ΣΧ.ΑΛ αλλά έφυγα δεν ανανέωσα την σύμβαση γιατί ήθελα να μπω ΕΠΟΠ αλλά εν τέλη δεν άνοιξαν ποτέ προκήρυξη.

Link to comment
Share on other sites

On 1/5/2020 at 10:11 AM, xdem said:

klasikos koblexikos OVA wannabe EPOP loipon, nothing to see here

(klasikos koblexikos OVA wannabe EPOP)

1oν μην κρίνεις ανθρώπους που δεν γνωρίζεις μην είσαι παιδάκι και δεύτερον οβα wanna be εποπ με τα μόρια που έχω από τα σχολεία που έχω βγάλει θα είμαι από τους πρώτους που θα πάρουν εάν ανοίξει προκήρυξη τι εννοείς wanna be?! :D Αν και δεν ενδιαφέρομαι πλέον για να μπω πάλι μόνιμος έχω άλλα πλάνα προς το παρόν.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dragic said:

(klasikos koblexikos OVA wannabe EPOP)

1oν μην κρίνεις ανθρώπους που δεν γνωρίζεις μην είσαι παιδάκι και δεύτερον οβα wanna be εποπ με τα μόρια που έχω από τα σχολεία που έχω βγάλει θα είμαι από τους πρώτους που θα πάρουν εάν ανοίξει προκήρυξη τι εννοείς wanna be?! :D Αν και δεν ενδιαφέρομαι πλέον για να μπω πάλι μόνιμος έχω άλλα πλάνα προς το παρόν.

 

ooooooootan aniksei

 

kala perases?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, xdem said:

 

ooooooootan aniksei

 

kala perases?

Καλά ήταν ρε εσύ τρέξιμο πολύ αλλά είναι άλλη εμπειρία να κάνεις τα άλματα σου και πόσο μάλλον να σε πληρώνουν για αυτό ! 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kara` said:

Προσεχε πως του μιλας παει και τα λεει ολα στο maxtor.

Είσαι αστείος μερικές φορές οφείλω να το παραδεχτώ.. Αλλά το νούμερο ένα αστείο της υπόθεσης είναι όταν ακούς ότι υπάρχει κόσμος που κλέβει τάληρα ενώ θα μπορούσε απλά να τα κερδίσει με την δουλειά του... :clap:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dragic said:

Είσαι αστείος μερικές φορές οφείλω να το παραδεχτώ.. Αλλά το νούμερο ένα αστείο της υπόθεσης είναι όταν ακούς ότι υπάρχει κόσμος που κλέβει τάληρα ενώ θα μπορούσε απλά να τα κερδίσει με την δουλειά του... :clap:

Χτες πηρα 1000ε απο 2 πελατες μονο. Φτωχομπινες ησουν κ φτωχομπινες θα μεινεις. 40αρης που μενει με τη μανα του και καθεται 24ωρο σε ενα φορουμ rofl

Link to comment
Share on other sites

Και μετά ξύπνησες έχεις κατά κλέψει όλο το φόρουμ και έχεις τα μούτρα να μιλάς κιόλας αντί να ντρέπεσαι για αυτό! Φτωχό δεν με λες κιόλας μια χαρά βγαίνω οικονομικά δόξα τον Θεό τίποτα δεν μου λείπει αν και δεν νομίζω πως έχει σημασία για άλλη μια φορά όμως με τα λεγόμενα σου μου αποδεικνύεις το ποσό παιδί είσαι και πόσο φτωχό είναι το μυαλό σου, κρίνεις ανθρώπους που δεν ξέρεις το παραμικρό για εκείνους δυστυχώς προσπαθείς να τραβάς απλά τα βλέμματα αλλά το μόνο που έχεις καταφέρει είναι ο κόσμος να γελάει με εσένα μάγκας πίσω από τον υπολογιστή δεν έγινε κάνεις γιατί άνθρωποι σαν και εσένα με τέτοια συμπεριφορά από κοντά ούτε στα μάτια δεν κοιτούν έναν άνθρωπο μόνο από πίσω από τον υπολογιστή πουλάνε μαγκες από κοντά εάν με γνώριζες δεν θα μου τα έλεγες αυτά και δεν είμαι 24 ώρες μέσα στο Μαξ αλλά οπότε έχω χρόνο μπαίνω και προσπαθώ να βοηθήσω το φόρουμ με τον καλύτερο τρόπο που μπορώ θα μπορούσες και εσυ να το κάνεις αυτό με της δυνατότητες που έχεις μιας και μπαίνεις κάνε και κάτι καλό για το φόρουμ το να δημιουργείς εντάσεις δεν κάνει καλό !

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Dragic said:

Και μετά ξύπνησες έχεις κατά κλέψει όλο το φόρουμ και έχεις τα μούτρα να μιλάς κιόλας αντί να ντρέπεσαι για αυτό! Φτωχό δεν με λες κιόλας μια χαρά βγαίνω οικονομικά δόξα τον Θεό τίποτα δεν μου λείπει αν και δεν νομίζω πως έχει σημασία για άλλη μια φορά όμως με τα λεγόμενα σου μου αποδεικνύεις το ποσό παιδί είσαι και πόσο φτωχό είναι το μυαλό σου, κρίνεις ανθρώπους που δεν ξέρεις το παραμικρό για εκείνους δυστυχώς προσπαθείς να τραβάς απλά τα βλέμματα αλλά το μόνο που έχεις καταφέρει είναι ο κόσμος να γελάει με εσένα μάγκας πίσω από τον υπολογιστή δεν έγινε κάνεις γιατί άνθρωποι σαν και εσένα με τέτοια συμπεριφορά από κοντά ούτε στα μάτια δεν κοιτούν έναν άνθρωπο μόνο από πίσω από τον υπολογιστή πουλάνε μαγκες από κοντά εάν με γνώριζες δεν θα μου τα έλεγες αυτά και δεν είμαι 24 ώρες μέσα στο Μαξ αλλά οπότε έχω χρόνο μπαίνω και προσπαθώ να βοηθήσω το φόρουμ με τον καλύτερο τρόπο που μπορώ θα μπορούσες και εσυ να το κάνεις αυτό με της δυνατότητες που έχεις μιας και μπαίνεις κάνε και κάτι καλό για το φόρουμ το να δημιουργείς εντάσεις δεν κάνει καλό !

Κρινω ανθρωπους που δεν ξερω? Ενας γλειφτης εισαι που καθεσαι και κλαις στο maxtor τιποτα παραπανω.

Ολο το mod team γελαει πισω απο τη πλατη σου. Εχε χαρη που δεν μπορω να ποσταρω συνομιλιες γιατι μετα θα με βρισουν αυτοι.

 

Αντε τα λεμε 40αρη του φορουμ. Φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Να τους φέρεις να τα πουν μπροστά μου από πίσω μου δεν με απασχολεί :P 25 χρόνον είμαι όχι 40 πάλι κάποιο λάθος κάνεις! 

Link to comment
Share on other sites

to irony einai oti exei tsakothei ME OLOUS osous exoun parei promo, isws exei ftiaksei scriptaki na tous vazei aftomata stin hate list tou

  • Haha 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, xdem said:

to irony einai oti exei tsakothei ME OLOUS osous exoun parei promo, isws exei ftiaksei scriptaki na tous vazei aftomata stin hate list tou

mFj1wd.gif

Edited by Dragic
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Elfocrash said:

Το irony είναι ότι αυτο ακριβως σε περιγράφει λελ

VuX0tkg.jpg

Δεν ειχα κατι εξυπνο οποτε θα αφησω την ιστορια σου να μιλησει

 

2 hours ago, xdem said:

to irony einai oti exei tsakothei ME OLOUS osous exoun parei promo, isws exei ftiaksei scriptaki na tous vazei aftomata stin hate list tou

Οχι κ εσυ ρε συνωμοτεις με τα βυσματα? Του δινεις θαρρος τωρα και θα σου παταει like σε καθε σχολιο.

Ντροπη ρε μαλακα Σταυρο.. Ντροπη. Εγω στη Κατερινα τα καλυτερα λεω για σενα 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



  • Posts

    • L2 Insignia High Five 20x MID SERVER FOCUSED ON OLYMPIAD | PVP | AUTOFARM       OPEN BETA TEST SERVER 3 MAY 2024   GRAND OPENING 10 MAY 2024    Rates: 📜 XP/SP 20x | Spoil 15x | Drop 10x | Adena 10x 📜     Server Features: 🔥 No Olf-T Shirt, No big over-enchant, No over-power Donate 🔥 🔥 VIP Gold Color Chat, Unique Olympiad Extra Points Engine, GvG Event 🔥 🔥 Auto-Farm, LoA and DV scheduled PvP Zone, Calendar Daily Reward 🔥 🔥 Castle Instance, Solo Instance, PvP Solo Rift, Dress me system, Adena Boxes 🔥        Website: https://www.l2insignia.com  Discord: https://discord.com/invite/yEgsrHn2hQ      
    • I am selling the essence project which includes versions 388 and 439 that have been running for over 2 years or (447 as custom PVP like Pride). I have a test server for you to test them out. If you are really interested in it then contact my seller at discord: kiwi7106. Price: 4000 Euro P/s: This is a project that I have spent a lot of money and time developing, so if you are not interested in it, please get out of this topic, thank you. P/s 2: If you find the price too expensive, it's best to skip this article and find another project and don't comment negatively on my topic, thank you.
    • Someone ask me for this, it should work on any client that has Kamael race, preview:     Installation - there are two ways to install depending on how you want to use it:   Method 1: If you want to completely replace the original, do:   Copy all lines from your armorgrp to Notepad++, press Ctrl+H, check the "match whole word" option and replace:   kamael.Mkamael_m000_w_ad00   by:   AvengersKamaelWings.Avengers_MKamael_m001_w_ad00   Then replace:   MKamael.Mkamael_m000_t00_w   by:   AvengersKamaelWings.MKamael_m001_t00_w   Now repeat the same process with the female, replace:   kamael.Fkamael_m000_w_ad00   by:   AvengersKamaelWings.Avengers_FKamael_m001_w_ad00   Then replace:   FKamael.Fkamael_m000_t00_w   by:   AvengersKamaelWings.FKamael_m001_t00_w   You're done, paste everything back into File Edit and save!   Method 2: If you only want to replace in specific sets, execute the above process only on the armorgrp of those sets.   Repack by: AvengersTeamBr Password: LadrãoDeFrango      
  • Topics

×
×
  • Create New...