Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Α και επειδή ξέχασα να φλεξάρω,










παιδία είμαι VIP, ολογράφως "Very Important Person". Το οποίο είναι κάτι που ισχύει, κάτι που είναι πραγματικότητα, κάτι που είναι γεγονός, κάτι που είναι πλεονασμός.

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ότι η Ιαπωνία είναι η 2η μεγαλύτερη οικονομία μετά την Κίνα; Δηλαδή καλά έκανα κι έβαλα για χώρα την Ιαπωνία, που είναι η 2η μεγαλύτερη οικονομία του κόσμου μετά την Κίνα, που είναι η πρώτη μεγαλύτερη οικονομία του κόσμου όλου, του κόσμου όλου, του κόσμου.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pwnz0r said:

Ισχύει ότι η Ιαπωνία είναι η 2η μεγαλύτερη οικονομία μετά την Κίνα; Δηλαδή καλά έκανα κι έβαλα για χώρα την Ιαπωνία, που είναι η 2η μεγαλύτερη οικονομία του κόσμου μετά την Κίνα, που είναι η πρώτη μεγαλύτερη οικονομία του κόσμου όλου, του κόσμου όλου, του κόσμου.

Την Ιαπωνία για χώρα προέλευσης*

Link to comment
Share on other sites

Ήπια καφεδάκι και είμαι έτοιμος να γράψω κώδικα στην Q#. Όχι ότι θα κάνω κάτι εκεί που δεν μπορώ να κάνω στην python, απλά συζήτηση να γίνεται, έμφαση στο γίνετε.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pwnz0r said:

Ισχύει ότι η Ιαπωνία είναι η 2η μεγαλύτερη οικονομία μετά την Κίνα; 


Τελικά ισχύει αυτό το φακτοειδές. 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έμαθα ότι ρωτάς ποιος σε κάνει συνέχεια ban και με βρίζεις παλι κιόλας τρομάρα σου και ότι είπες πάλι ο Καρα-γκιόζης ο Χρήστος με έκανε Μπαν χωρίς λόγο!? Θα σου κάνω μια τυπική υπενθύμιση ότι είσαι perma banned οπότε σταματά να αναρωτιέσαι γιατί σε κάνουμε ban τους λόγους τους γνωρίζεις δεν χρειάζεται να το αναλύσουμε περαιτέρω.

 

Τώρα που βλέπω την προηγούμενη σελίδα πραγματικά είσαι όλο εκπλήξεις! 

 

Υστερόγραφο: Εάν ά τοις άλλοις επιτιμώμεν, αυτοί μη δρώμεν! ✌️

Edited by • Punisher •
Link to comment
Share on other sites

Boruto-Sarada-Sharingan.jpg[/img]

 

Πω ρε φίλε η Sarada είναι και γαμώ τις γκόμενες, ειδικά τώρα που είναι 12 χρονών.

 

p3qeamjntt241.png?width=1200&format=png&

Edited by Pwnz0r
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, • Punisher • said:

Επειδή έμαθα ότι ρωτάς ποιος σε κάνει συνέχεια ban και με βρίζεις παλι κιόλας τρομάρα σου και ότι είπες πάλι ο Καραγκιόζης ο Χρήστος με έκανε Μπαν χωρίς λόγο!? Θα σου κάνω μια τυπική υπενθύμιση ότι είσαι perma banned οπότε σταματά να αναρωτιέσαι γιατί σε κάνουμε ban τους λόγους τους γνωρίζεις δεν χρειάζεται να το αναλύσουμε περαιτέρω.

 

Τώρα που βλέπω την προηγούμενη σελίδα πραγματικά είσαι όλο εκπλήξεις! 

 

Υστερόγραφο: Εάν ά τοις άλλοις επιτιμώμεν, αυτοί μη δρώμεν! ✌️

 

Ο γνωστός είσαι εσύ ή άκυρος; Να ξέρω που μιλάω, γιατί δεν σπούδασα πληροφορική και δεν είμαι άνθρωπος των γραμμάτων, αλλά των αριθμών.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pwnz0r said:

4 + 8 + 15 + 16 + 23 + 42 = 108

 

Υπάρχει η φωτογραφία με το lost που είμαστε όλοι πάνω με memes;

Link to comment
Share on other sites

Θέλω ένα παιχνίδι να παίξω, σοβαρευτείτε δεν μπορώ. Έχω μόνο god of war και injustice, αλλά θέλω dbz kakarot ή uns4: road to boruto. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pwnz0r said:

Σας παρακαλώ σοβαρά, είμαστε στα πρόθυρα νευρικής κρίσης, εμείς οι Παύλοι.


Καλό ποστ, θύμησε Pwnz0r #1, Dask #2, ... , Darkseid.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...