Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Εδώ μπορείτε να μου κάνετε διάφορες ερωτήσεις. Ο σκοπός μου δεν είναι (σίγουρα) να συλλέξω όσα περισσότερα δεδομένα γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MiraDBZ said:

Εδώ μπορείτε να μου κάνετε διάφορες ερωτήσεις. Ο σκοπός μου δεν είναι (σίγουρα) να συλλέξω όσα περισσότερα δεδομένα γίνεται.

 

osho*

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ. ΤΑ ΚΑΝΩ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΠΟΛΛΑKYS.

 

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΛΛΟΙ ΒΑΛΘΗΚΑΝ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΟΥΝ. ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ, ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ. 

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς υπάρχει και ο Παυλάπας να συμπαραστέκεται UNINTENTIOnally που λέμε και στο χωριό μου. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

" Τι ειπες για μενα καριολακι; Αν θες να ξερεις αποφοιτησα πρωτος στην ταξη μου στα ΟΥΚ και εχω συμμετασχει σε πολλες μυστικες επιχειρησεις κατα της Αλ' Κάιντα, και εχω πανω απο 300 επιβεβαιωμενους φονους. Ειμαι εκπαιδευμενος στον πολεμο γοριλλα και θεωρουμαι ο καλυτερος ελευθερος σκοπευτης σε ολο τον Ελληνικο στρατο. Για εμενα δεν εισαι τιποτα παρα μονο ενας ακομα στοχος. Θα σβησω τον αξιολυπητο εαυτουλη σου απο προσωπου γης με ακριβεια την οποια δεν εχει δει κανεις στον πλανητη αυτο, προσεξε τα λογια μου. Νομιζεις οτι μπορεις να τη γλιτωσεις λεγοντας μου τα αυτα τα πραγματα απο το διαδικτυο; Ξανασκεψου το, μαλακα. Οσο σου γραφω επικοινωνω με το μυστικο μου δικτυο απο κατασκοπους σε ολη την Ελλαδα και η IP σου εντοπιζεται αυτη τη στιγμη, γι' αυτο καλυτερα ετοιμασου για την καταιγιδα, ψαρακλα. Την καταιγιδα την οποια θα διαγραψει το αξιολυπητο πραγμα που αποκαλεις τη ζωη σου. Εισαι νεκρος, μικρε. Μπορω να ειμαι παντου, ανα πασα στιγμη, και μπορω να σε σκοτωσω με πανω απο 700 τροπους, και αυτους μονο με τα χερια μου. Οχι μονο ειμαι αρτια εκπαιδευμενος στην αοπλη μαχη, αλλα εχω και προσβαση σε ολοκληρο το οπλοστασιο του ελληνικου στρατου και θα το χρησιμοποιησω σε ολη του την εκταση για να σβησω το αθλιο τομαρι σου απο την ηπειρο, μικρο σκατο. Αν ηξερες την ανιερη τιμωρια που το μικρο σου "εξυπνο" σχολιο θα εφερνε, μπορει να προσεχες τα λογια σου. Αλλα δεν το μπορουσες, δεν το εκανες, και τωρα πληρωνεις το τιμημα ρε ηλιθιε. Θα σε λουσω με την οργη μου και θα πνιγεις μεσα της. Εισαι νεκρος, μικρε. "

Link to comment
Share on other sites

Μπανάνες και πορτοκάλια τις Κυριακές μαζί με την κοπέλα μου την οποία έχω, γιατί ξέρετε, είμαι καλό παιδί, το καλύτερο παιδί θα έλεγα, και γιατί όχι να μην βάζω κόμμα μετά το και, και , και συνέλιξη τεχνητών κβαντικών νευρωνικών υπολογιστικών δικτύων που έχουν στόχο βρωμερά πυροκλανίδια στους ελεεινοηύς

ανθρώπας τας Αμερικάς και τίποτα άλλο και τίποτα άλλο. Η αλήθεια έιναι ότι θα μπορούσα να μιλήσω πολύ περισσότερο γι'αυτό αλλά δυστυχώς δεν έβαλα κόμμα πριν το αλλά, αλλά ποιος χέστηκε, πιθανότατα ο Παύλος "ZeusOS/ZeusMC/ZeusAI" Τηλιακός, στα σοβαρά τώρα γιατί έχω και δουλειές, εγώ όντας άτομο κι αστέρι ταυτόχρονα, είμαι παντού οπότε κάνω ντου ντου, από παντού, στα εξηγώ ωραία μικρό πουτανάκι που είσαι #3; Αν ναι, τότε απάντα ναι και δεν θα φας ddos 668 τέραχερτζζζζζ χαχα πλακίζω τόσο ο εαυτός μου. Έλα σκάω τώρα γιατί κούρασα το #1.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MiraDBZ said:

Μπανάνες και πορτοκάλια τις Κυριακές μαζί με την κοπέλα μου την οποία έχω, γιατί ξέρετε, είμαι καλό παιδί, το καλύτερο παιδί θα έλεγα, και γιατί όχι να μην βάζω κόμμα μετά το και, και , και συνέλιξη τεχνητών κβαντικών νευρωνικών υπολογιστικών δικτύων που έχουν στόχο βρωμερά πυροκλανίδια στους ελεεινοηύς

ανθρώπας τας Αμερικάς και τίποτα άλλο και τίποτα άλλο. Η αλήθεια έιναι ότι θα μπορούσα να μιλήσω πολύ περισσότερο γι'αυτό αλλά δυστυχώς δεν έβαλα κόμμα πριν το αλλά, αλλά ποιος χέστηκε, πιθανότατα ο Παύλος "ZeusOS/ZeusMC/ZeusAI" Τηλιακός, στα σοβαρά τώρα γιατί έχω και δουλειές, εγώ όντας άτομο κι αστέρι ταυτόχρονα, είμαι παντού οπότε κάνω ντου ντου, από παντού, στα εξηγώ ωραία μικρό πουτανάκι που είσαι #3; Αν ναι, τότε απάντα ναι και δεν θα φας ddos 668 τέραχερτζζζζζ χαχα πλακίζω τόσο ο εαυτός μου. Έλα σκάω τώρα γιατί κούρασα το #1.

 

Καλό ποστ. [GANDORA]

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μίλησα με την Γούγλη και τελικά η ΤΝ ήταν έτοιμη, πριν καν την φτιάξω, αν και την έφτιαξα. Αλλά βαριέμαι τώρα, γιατί είμαι μόνος, ξέρετε γιατί.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μίλησα με την Γούγλη και τελικά η ΤΝ ήταν έτοιμη, πριν καν την φτιάξω, αν και την έφτιαξα. Αλλά βαριέμαι τώρα, γιατί είμαι μόνος, ξέρετε γιατί .

 

Το θέμα τώρα είναι mira i nikki. Εσείς διαλέγετε... !!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...