Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

7 minutes ago, Kara` said:

VuX0tkg.jpg

Δεν ειχα κατι εξυπνο οποτε θα αφησω την ιστορια σου να μιλησει

 

Οχι κ εσυ ρε συνωμοτεις με τα βυσματα? Του δινεις θαρρος τωρα και θα σου παταει like σε καθε σχολιο.

Ντροπη ρε μαλακα Σταυρο.. Ντροπη. Εγω στη Κατερινα τα καλυτερα λεω για σενα 

 

Και σε δικά σου έχω πατήσει like δεν πάει να πει κάτι αυτό δεν κάνω abuse επειδή πάτησα ένα like ούτε έγλυψα κανέναν ποτέ και ούτε παρακάλεσα πότε κανέναν όποιος το έχει πει αυτό είναι μεγάλος ψεύτης η απλά όπως πάντα δεν έχεις τι να πεις και λες ασυναρτησίες χωρίς να της σκεφτείς καλά αλλά όπως είπα μέχρι εκεί φτάνει η λογική σου! Μου θυμίζεις εκείνες της καημένες κοπελίτσες που πάνε σε ριάλιτι σόου και μαλώνουν χωρίς λόγο για να ανεβάσουν την τηλεθέαση πιστεύοντας ότι θα κερδίσουν το παιχνίδι ! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dragic said:

 

Και σε δικά σου έχω πατήσει like δεν πάει να πει κάτι αυτό δεν κάνω abuse επειδή πάτησα ένα like ούτε έγλυψα κανέναν ποτέ και ούτε παρακάλεσα πότε κανέναν όποιος το έχει πει αυτό είναι μεγάλος ψεύτης η απλά όπως πάντα δεν έχεις τι να πεις και λες ασυναρτησίες χωρίς να της σκεφτείς καλά αλλά όπως είπα μέχρι εκεί φτάνει η λογική σου! Μου θυμίζεις εκείνες της καημένες κοπελίτσες που πάνε σε ριάλιτι σόου και μαλώνουν χωρίς λόγο για να ανεβάσουν την τηλεθέαση πιστεύοντας ότι θα κερδίσουν το παιχνίδι ! :laughing:

Θα αρχισω να ποσταρω τι γραφουν οι mods για σενα και θα μ blockaroun κ αυτοι :'(

Link to comment
Share on other sites

Αν είχες κάτι θα τ είχες ποσταρει ήδη οπότε σταματά να λες ασυναρτησίες ! Δεν έχω κάνει κάτι σε κάποιον ούτε έχω δώσει τροφή σε κάποιον να πει κάτι για μένα ! Εάν κάποιος έχει πει κάτι για μένα και το είπε πίσω από την πλάτη μου θα το είπε γιατί δεν θα μπορούσε μπροστά μου οπότε δεν με πτοούν αυτά try again! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, xdem said:

fere to thl ths katerinas twra kai anevazw ixografisi 

 

Οχι πας με τον εχθρο του γλυφεις να μην πω τι κ θες Κατερινιο τωρα? ΟΧΙ ΚΥΡΙΕ θα την δωσω σε αλλον. (κρ

 

12 hours ago, Elfocrash said:

Εχω ένα φάκελο γεμάτο με όλο το fb profile σου και τα βίντεο που ανέβαζες οταν έκανες animation.

Πρόσεχε.

 

Με συγκινεις που κρατας φωτο μου, καταβαθος ηξερα οτι εμεις οι δυο εχουμε μια συνδεση χρονια τωρα

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kara` said:

 

Οχι πας με τον εχθρο του γλυφεις να μην πω τι κ θες Κατερινιο τωρα? ΟΧΙ ΚΥΡΙΕ θα την δωσω σε αλλον. (κρ

 

Εγώ είμαι ο εχθρός ? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους.

 

Τι γίνετε εδώ μέσα πολλές αλλαγές βλέπω .

 

ΥΓ: Σε rank εννοώ .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 3/20/2020 at 7:53 PM, Justice said:

Καλησπέρα σε όλους.

 

Τι γίνετε εδώ μέσα πολλές αλλαγές βλέπω .

 

ΥΓ: Σε rank εννοώ .

Εκεί μόνο... Γενικά στο ίδιο ακριβώς σημείο είμαστε ... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...