Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

15 minutes ago, Kara` said:

Xreiazesai pack? Java services?

 

Χρειάζομαι στεγάνωση δώματος και επικάλυψη με πλακάκια, πόσα χρεώνεις την ώρα?

Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2019 at 9:06 AM, Kara` said:

ασε μας ρε μλκ χρηστο κ εσυ τωρα. Μιλαν ολοι μιλαν κ τα νεουδια

Μην ασχολείσαι μαζί μου και με το τι κάνω το ότι μπορεί εσένα να μην σε νοιάζει το φόρουμ και θες απλά να τραβάς την προσοχή και να τρολλάρεις δεν πάει να πει άτι όλοι είμαστε έτσι. Δεν με νοιάζει ποιος είσαι και τι κάνεις μου είσαι εντελώς αδιάφορος το μόνο που ξέρω για εσένα είναι ότι έχεις κλέψει κόσμο και ότι δημιουργείς συνεχώς εντάσεις δεν έκατσα να ασχοληθώ με το τι κάνεις την μόνη φορά που ασχολήθηκα με κάτι που σε αφορούσε ήταν μια φορά που είπα στον Νίκο πάνω σε μια συζήτηση ότι άτομα σαν και εσένα που δημιουργούν εντάσεις και δεν τηρούν τα Rules να μην τα βγάζει από Ban και για παραδειγματισμό και γιατί θα συνεχίσουν να κάνουν τα ίδια κλπ. Εξέφρασα απλά την γνώμη μου από εκεί και πέρα ο Νίκος μεγάλος άνθρωπος είναι και έχει την δική του κρίση είναι δεν είναι λάθος. Τώρα όσο για το "Οτι προσπαθεις πολυ για να γινεις mod." Εσένα τι σε νοιάζει ? Γιατί να μην γίνω ? Και εκτός αυτού δεν προσπαθώ για κάτι εάν έχω την όρεξη και τον χρόνο να διεκδικήσω κάτι θα το κάνω. Εγώ μόνος πήγα και ζήτησα Promo από τον Νίκο δεν έγλυψα τα @@ κανενός απλά περιμένουμε της νέες αλλαγές να ολοκληρωθούν για να αλλάξει το staff. Αντί να κάθεστε πίσω από ένα PC και να πουλάτε εξυπνάδες καθίστε και πείτε ιδέες να ανεβάσουμε το φόρουμ και σταματήστε να το χαλάτε γιατί όλοι το χρωστάμε στο MaxCheaters όλοι έχουμε βγάλει κέρδος από το φόρουμ βοηθήστε να το ανεβάσουμε λοιπόν.

Edited by Dragic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dragic said:

Μην ασχολείσαι μαζί μου και με το τι κάνω το ότι μπορεί εσένα να μην σε νοιάζει το φόρουμ και θες απλά να τραβάς την προσοχή και να τρολλάρεις δεν πάει να πει άτι όλοι είμαστε έτσι. Δεν με νοιάζει ποιος είσαι και τι κάνεις μου είσαι εντελώς αδιάφορος το μόνο που ξέρω για εσένα είναι ότι έχεις κλέψει κόσμο και ότι δημιουργείς συνεχώς εντάσεις δεν έκατσα να ασχοληθώ με το τι κάνεις την μόνη φορά που ασχολήθηκα με κάτι που σε αφορούσε ήταν μια φορά που είπα στον Νίκο πάνω σε μια συζήτηση ότι άτομα σαν και εσένα που δημιουργούν εντάσεις και δεν τηρούν τα Rules να μην τα βγάζει από Ban και για παραδειγματισμό και γιατί θα συνεχίσουν να κάνουν τα ίδια κλπ. Εξέφρασα απλά την γνώμη μου από εκεί και πέρα ο Νίκος μεγάλος άνθρωπος είναι και έχει την δική του κρίση είναι δεν είναι λάθος. Τώρα όσο για το "Οτι προσπαθεις πολυ για να γινεις mod." Εσένα τι σε νοιάζει ? Γιατί να μην γίνω ? Και εκτός αυτού δεν προσπαθώ για κάτι εάν έχω την όρεξη και τον χρόνο να διεκδικήσω κάτι θα το κάνω. Εγώ μόνος πήγα και ζήτησα Promo από τον Νίκο δεν έγλυψα τα @@ κανενός απλά περιμένουμε της νέες αλλαγές να ολοκληρωθούν για να αλλάξει το staff. Αντί να κάθεστε πίσω από ένα PC και να πουλάτε εξυπνάδες καθίστε και πείτε ιδέες να ανεβάσουμε το φόρουμ και σταματήστε να το χαλάτε γιατί όλοι το χρωστάμε στο MaxCheaters όλοι έχουμε βγάλει κέρδος από το φόρουμ βοηθήστε να ανεβάσουμε λοιπόν.

 

@Nightwolf Αυτο δεν ειναι σαν να μ κανει ddos attack?

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dragic said:

Μην ασχολείσαι μαζί μου και με το τι κάνω το ότι μπορεί εσένα να μην σε νοιάζει το φόρουμ και θες απλά να τραβάς την προσοχή και να τρολλάρεις δεν πάει να πει άτι όλοι είμαστε έτσι. Δεν με νοιάζει ποιος είσαι και τι κάνεις μου είσαι εντελώς αδιάφορος το μόνο που ξέρω για εσένα είναι ότι έχεις κλέψει κόσμο και ότι δημιουργείς συνεχώς εντάσεις δεν έκατσα να ασχοληθώ με το τι κάνεις την μόνη φορά που ασχολήθηκα με κάτι που σε αφορούσε ήταν μια φορά που είπα στον Νίκο πάνω σε μια συζήτηση ότι άτομα σαν και εσένα που δημιουργούν εντάσεις και δεν τηρούν τα Rules να μην τα βγάζει από Ban και για παραδειγματισμό και γιατί θα συνεχίσουν να κάνουν τα ίδια κλπ. Εξέφρασα απλά την γνώμη μου από εκεί και πέρα ο Νίκος μεγάλος άνθρωπος είναι και έχει την δική του κρίση είναι δεν είναι λάθος. Τώρα όσο για το "Οτι προσπαθεις πολυ για να γινεις mod." Εσένα τι σε νοιάζει ? Γιατί να μην γίνω ? Και εκτός αυτού δεν προσπαθώ για κάτι εάν έχω την όρεξη και τον χρόνο να διεκδικήσω κάτι θα το κάνω. Εγώ μόνος πήγα και ζήτησα Promo από τον Νίκο δεν έγλυψα τα @@ κανενός απλά περιμένουμε της νέες αλλαγές να ολοκληρωθούν για να αλλάξει το staff. Αντί να κάθεστε πίσω από ένα PC και να πουλάτε εξυπνάδες καθίστε και πείτε ιδέες να ανεβάσουμε το φόρουμ και σταματήστε να το χαλάτε γιατί όλοι το χρωστάμε στο MaxCheaters όλοι έχουμε βγάλει κέρδος από το φόρουμ βοηθήστε να ανεβάσουμε λοιπόν.

Αν κάτσω να μετρήσω ποσες φορες,  ποσα διαφορετικά άτομα προσπάθησαν κατά καιρούς να βοηθήσουν το φορουμ με άπειρους τροπους δεν θα τελειώσω μέχρι αύριο.

 

Αν συγκρίνεις τα mods του mxc οταν ηταν στο prime του με τα mods mxc του σημερα πραγματικα είναι για γέλια( με ελάχιστες εξαιρέσεις). Σήμερα οποιοσδήποτε μπορεί να γίνει mod. Δεν είναι δύσκολο.

 

Στην τελική το mod δεν σημαίνει τίποτα ετσι οπως έχουν γίνει τα πράγματα. Ίσως ενα μικρο boost στον εγωισμό σου ή στα sales topic.

 

Αν το κεφάλι δεν νοιάζεται και δεν λειτουργεί,  πως το σώμα θα ακολουθήσει? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, `Sanctus said:

Αν κάτσω να μετρήσω ποσες φορες,  ποσα διαφορετικά άτομα προσπάθησαν κατά καιρούς να βοηθήσουν το φορουμ με άπειρους τροπους δεν θα τελειώσω μέχρι αύριο.

 

Αν συγκρίνεις τα mods του mxc οταν ηταν στο prime του με τα mods mxc του σημερα πραγματικα είναι για γέλια( με ελάχιστες εξαιρέσεις). Σήμερα οποιοσδήποτε μπορεί να γίνει mod. Δεν είναι δύσκολο.

 

Στην τελική το mod δεν σημαίνει τίποτα ετσι οπως έχουν γίνει τα πράγματα. Ίσως ενα μικρο boost στον εγωισμό σου ή στα sales topic.

 

Αν το κεφάλι δεν νοιάζεται και δεν λειτουργεί,  πως το σώμα θα ακολουθήσει? 

Καλά τα λες υπάρχουν όμως και άτομα που βοηθάνε το φόρουμ και κάποια που δεν είναι καν στο Staff. 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Kara` said:

 

@Nightwolf Αυτο δεν ειναι σαν να μ κανει ddos attack?

ρε θα κάνεις φόρουμ θα κάνω έρανο στο τέλος

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nightw0lf said:

ρε θα κάνεις φόρουμ θα κάνω έρανο στο τέλος

 

Περιμενω να το δω αυτό 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...