Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

16 minutes ago, JohnBoy13 said:

To revolution to eixa dokimasei sto beta sthn Korea. Fail mou fanhke teleiws. Tsaba ston xrono kai sto kouragio se osous paizane toso kairo 

εγω ακομα παιζω αλλα δεν αξιζει, ειχα παρατησει κανενα 5μηνο γυρισα πισω πριν κατι μερες να δω τι παιζει και πανω που λεω νταξ μπορει να το φτιαξανε βαλανε καινουριο patch εχθες με DC Heroes καινουρια πραγματα, για να παρεις ενα costume armor + weapon + dc pet + dc pet equipment πρεπει να πληρωσεις κοντα στα 250$ και δεν μπορεις να τα παρεις παιζοντας η με farm και λεω νταξ, καπου εδω φευγουμε :kappa:

 

3 minutes ago, Celestine said:

 

hsoun kai persi alla kati pige lathos kai se evgalan :troll:

εκλαψα να ξερεις χδ

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vince* said:

γενικά κάτι πήγαινε λάθος και όλοι μας την πατούσαμε... Τουλάχιστον οι περισσότεροι αν όχι όλοι. Καλησπέρα.

 

kalhspera o sigekrimenos exei grapsi istoria sto mxc :dat:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Celestine said:

 

kalhspera o sigekrimenos exei grapsi istoria sto mxc :dat:

 

Ως γνωστών... Γιατί είχαμε να κάνουμε με όλους τους τρελούς της πίστας... :thinking:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Vince* said:

 

Ως γνωστών... Γιατί είχαμε να κάνουμε με όλους τους τρελούς της πίστας... :thinking:

 

:kappa:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Celestine said:

 

:kappa:

Μην ξεχνάς ο,τι μετράει και η διαπαιδαγώγηση τους από τον οικογενειακό τους κύκλο... Δηλαδή έχουν οικογενειακά προβλήματα και μόλις μπαίνουν εδώ και δούνε κάτι αμέσως να αρχίσουν καντήλια και ο,τι άλλο τους έρθει στο κεφάλι... Μετά μου λένε ο,τι είναι ένα φόρουμ και ο,τι κανένας δεν ξέρει κανέναν.. Αλλά από την συμπεριφορά καταλαβαίνεις τι θα έβλεπες μπροστά σου :thinking:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vince* said:

Μην ξεχνάς ο,τι μετράει και η διαπαιδαγώγηση τους από τον οικογενειακό τους κύκλο... Δηλαδή έχουν οικογενειακά προβλήματα και μόλις μπαίνουν εδώ και δούνε κάτι αμέσως να αρχίσουν καντήλια και ο,τι άλλο τους έρθει στο κεφάλι... Μετά μου λένε ο,τι είναι ένα φόρουμ και ο,τι κανένας δεν ξέρει κανέναν.. Αλλά από την συμπεριφορά καταλαβαίνεις τι θα έβλεπες μπροστά σου :thinking:

 

asta filarako..ta xoume dei ola..

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Maxtor said:

 

accountant... 

 

@Maxtor Φίλεεε μου <3,     τουλάχιστον παραδέξου ότι κάποιοι από παλιά αγαπάμε τρελλλλααααάα ακόμα το φόρουμ και το κρατάμε ζωντανό :P 

 

Btw o @Kara` akoma na ginei global mod? 11 xronia to pedi edw,dwste tou oti aksizei, Dwste tou epitelous rights na kanei Ban olo to Java section

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Auleon said:

 

@Maxtor Φίλεεε μου <3,     τουλάχιστον παραδέξου ότι κάποιοι από παλιά αγαπάμε τρελλλλααααάα ακόμα το φόρουμ και το κρατάμε ζωντανό :P 

 

Btw o @Kara` akoma na ginei global mod? 11 xronia to pedi edw,dwste tou oti aksizei, Dwste tou epitelous rights na kanei Ban olo to Java section

Ποιος είναι ο romeo η ο liontaraki ?

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Auleon said:

 

@Maxtor Φίλεεε μου <3,     τουλάχιστον παραδέξου ότι κάποιοι από παλιά αγαπάμε τρελλλλααααάα ακόμα το φόρουμ και το κρατάμε ζωντανό :P 

 

Btw o @Kara` akoma na ginei global mod? 11 xronia to pedi edw,dwste tou oti aksizei, Dwste tou epitelous rights na kanei Ban olo to Java section

 

Ειναι κοτα ο @Maxtor Ξερει οτι αμα μ κανει mod θα bannarw το μισο φορουμ και τον designatix γιαυτο.

Εχει εκει τα noobs για global mod και εχει αραξει >.>

 

Καντε ολοι VOTE KARA για mod στο l2j section και σε 2 μερες το φορουμ θα εχει ζωντανεψει περισσοτερο κ απο ελληνικο κινηματογραφο

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, `NeverMore said:

Ποιος είναι ο romeo η ο liontaraki ?

 

Στο κοσμο σου εσυ.

Επισης ειδα τον κωδικα στο sunrise .. αμα ρε nevermore :/ τα ματια μου βγηκαν σε παρακαλω..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...