Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

11 minutes ago, Elfocrash said:

To glifw me to milaw san anthrwpos exei diafora. Katalavaineis oti eisai apla to poutanaki tou Maxtor etsi? 

 

Mou thimizeis dekanea stratokavlo pou phre miso vathmo kai nomizei oti einai anwteros apo tous upoloipous. Gelaw.

klaiw apla.

Link to comment
Share on other sites

Ήσουν staffer κάποτε οπότε μπορείς να κρίνεις μόνος σου αν το άξιζες η όχι

Αν πιστεύεις πως εσύ δεν θα το έδινες συνέχισε μέχρι να βρεις το δίκιο σου

Απ την άλλη αν και εσύ το έδινες

(Που πιστεύω αυτό θα έκανες γιατί χωρίς να σε ξέρω έχοντας παρακολουθήσει λίγο την πορεία το forum τον λίγο καιρό που είμαι μέσα καταλαβαίνω πως δεν είσαι μαλάκας)

απλά σταμάτα το και αποδέξου πως ναι έκανα μαλακία δεν τρέχει κάτι.. όλοι κάνουμε 100 μαλακίες κάθε μέρα δεν θα μειωθείς κάπου .. Όποιος έχει ασχοληθεί έστω και λίγο με L2 Servers σε ξέρει και ξέρει την αξία σου...

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα Elfo ποιος είναι; Account 2016 βλέπω δεν νομίζω να ναι τόσο νέος και να του έδωσε ο άλλος co-admin εκτός κι αν έχει κάψει και το τελευταίο του εγκεφαλικό κύτταρο πλέον.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Elfocrash said:

Den prospathw na apodeiksw thn aksia mou kai den tha apodextw tipota.

 

Thewrw paralogo to oti epidh eipa "ifelseifelseifelseifelse" gia sxolio theoreite bullying kai eimai kai kakos gia ena sapio reshare tou 2015. 

efages warning gia spam kai oxi gia abusive behavior.

pes mou twra oti den itan kai spam.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Elfocrash said:

Den prospathw na apodeiksw thn aksia mou kai den tha apodextw tipota.

 

Thewrw paralogo to oti epidh eipa "ifelseifelseifelseifelse" gia sxolio theoreite bullying kai eimai kai kakos gia ena sapio reshare tou 2015. 

 

Το οτι το έχεις βάλει και υπογραφή τι δείχνει ?

Αν κάνω εγώ share με java κώδικα που έγραψα παίζει να γελάς απο τώρα μέχρι το 2064 

προσπάθεια θα κάνω όμως για να γίνω καλύτερος.. Αν δεν σου αρέσει προσπέρασε το..

Μπορεί να σου φαίνεται απλό αλλά σκέψου το 2009 ας πούμε όταν έκανες τα πρώτα σου βήματα (παράδειγμα είναι το 2009 δεν ξέρω πότε ξεκίνησες)

όταν πήγαινες να κάνεις κάτι που εσύ κουράστηκες και ήσουν ενθουσιασμένος και ένιωθες γαμάτος 

να ερχόταν ένας άλλος Elfo και να σε κορόιδευε στην μάπα σου... (Ενδεχομένως να έχει γίνει και αν έχει γίνει ξέρεις το feeling)

Δεν είναι ωραίο δεν είναι καλό

Τώρα για το αν αξίζει warning δεν είμαι αρμόδιος να το ξέρω ... απλός donator είμαι..

1 minute ago, Xplicit7 said:

Ρε μαλάκα Elfo ποιος είναι; Account 2016 βλέπω δεν νομίζω να ναι τόσο νέος και να του έδωσε ο άλλος co-admin εκτός κι αν έχει κάψει και το τελευταίο του εγκεφαλικό κύτταρο πλέον.

Νομίζω πως ξέρει καλύτερα απ όλους μας πιο είναι το καλύτερο για το forum του...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DukeAwesome said:

 

Νομίζω πως ξέρει καλύτερα απ όλους μας πιο είναι το καλύτερο για το forum του...

Ναι οι επιλογές του έχουν αποδειχτεί αλάνθαστες...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...