Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Τι με θυμησες τωρα. ΠΟΥ ΣΑΙ ΡΕ ΣΤΡΑΤΗ που μου κραταγες 3 ευρω απο τις paysafe οταν δεν ειχα ανακαλυψει το paypal :'(

Καποτε υπηρξα και εγω Σταυρος. Ασχετος, αδαης, ανιδεος. Εξελισσομαστε ομως αυτο θα πει ανθρωποτητα. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kara` said:

Τι με θυμησες τωρα. ΠΟΥ ΣΑΙ ΡΕ ΣΤΡΑΤΗ που μου κραταγες 3 ευρω απο τις paysafe οταν δεν ειχα ανακαλυψει το paypal :'(

Καποτε υπηρξα και εγω Σταυρος. Ασχετος, αδαης, ανιδεος. Εξελισσομαστε ομως αυτο θα πει ανθρωποτητα. 

Εγινε famous και εξαφανίστηκε χδ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elfocrash said:

Τι λέει θεέ μου ο άσχετος

Φωτισε με μωρο λιγο γιατι θελω να δω πιο ειναι το retail.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Elfocrash said:

Δεν με νοιάζει πιο είναι το retail, με νοιάζει που δεν έχεις ιδέα τί ειναι τα ticks

Και δεν με νοιαζει να σου πω την αληθεια. Θες να στιψω λιγο λεμονι να πιουμε?

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elfocrash said:

Τότε γιατι απλά δεν ρωτάς? Α ναι ξέχασα οτι οι Έλληνες τα ξέρουμε όλα και δεν θέλουμε να φανεί οτι δεν ξέρουμε κάτι.

Ωραια ωραια. Σε παρακαλω elfo μπορεις να μου πεις λιγο τα Ticks στο Lineage 2 που δεν με ενδιαφερει τι ειναι? Ευχαριστω εκ των προτερων. (Λεμονι να στιψω?)

Link to comment
Share on other sites

Εγραψα στιψω με "ει". Νεοπλασματικος καρκινος Τ5 βαθμου στο ηπαρ μου γαμω τα ΕΛληνικα μου.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, xdem said:

kai prosexe pws milas otan kaneis quote gt otan kanoniseis me emena sintagma tha exei katakefalo oxi "pouseretrele"

Για να ριξεις κατακεφαλο πρεπει να σου φορεσουμε τακουνι 12ποντο. Δεν φταιω εγω που η μανα φυση σε εκανε κοντοκεφτεδακι.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...