Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

10 hours ago, Kara` said:

Ελα ρε μαλακα nevermore που εγινες κ εσυ ξαφνικα ο μαμιας του φορουμ. Χαβαλε του φορουμ εισαι τιποτα παραπανω. Γελα οσο θες τα χαλια σου ομως δεν τα λεω εγω τα λενε οι αλλοι. 

 

Καλοι οι κωδικες που γραφεις και που πουλας:

 


/**
 * @author L2jSunrise Team
 * @Website www.l2jsunrise.com
 */
public class SpreeHandler
{
	public SpreeHandler()
	{
		// Dummy default
	}
	
	public void spreeSystem(L2PcInstance player, int spreeKills)
	{
		ExShowScreenMessage msgCase = null;
		String announceMessage = null;
		
		switch (spreeKills)
		{
			case 1:
				break;
			case 2:
				break;
			case 3:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached 3 killing spree!", 4000);
				announceMessage = "just got a Triple Kill!";
				break;
			case 4:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached 4 killing spree!", 4000);
				announceMessage = "just got a Mega Kill!";
				break;
			case 5:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached 5 killing spree!", 4000);
				announceMessage = "just got an Ultra Kill!";
				break;
			case 8:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached 8 killing spree!", 4000);
				announceMessage = "is Unstoppable!";
				break;
			case 10:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached 10 killing spree!", 4000);
				announceMessage = "just got a Monster Kill!";
				break;
			case 13:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached 13 killing spree!", 4000);
				announceMessage = "is WhickedSick!";
				break;
			case 15:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached 15 killing spree!", 4000);
				announceMessage = "is on a KILLING SPREE!!!";
				break;
			case 20:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached 20 killing spree!", 4000);
				announceMessage = "is !!Dominating!!";
				break;
			case 25:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached 25 killing spree!", 4000);
				announceMessage = "is !!!GODLIKE!!!";
				break;
			case 30:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached MAX killing spree!", 4000);
				announceMessage = "is Beyond GODLIKE!!!";
				break;
			default:
		}
		
		if ((msgCase != null) && (announceMessage != null))
		{
			player.sendPacket(msgCase);
			Broadcast.toAllOnlinePlayers(new CreatureSay(1, Say2.CRITICAL_ANNOUNCE, "", "PvP Manager: " + player.getName() + " " + announceMessage));
		}
	}

 

Γελα οσο θες και ξερεις τι λενε? Αυτος που θελει να φυγει απο μια δυσκολη κατασταση θα το γυρισει στην πλακα. Γελα λοιπον και πες καμια μαλακια για διαρροιες  και για εκατομμυρια μηπως και ξεχαστει το θεμα οτι στην ειπα για τα coding skill σου.

 

Αφού είσαι γυφτάκι και δεν δουλεψες ούτε μια μέρα στη ζωή σου γι'αυτά που έχεις. Καλά σου λέει.. 

Απλά μην μας λες ιστορίες γιατί είσαι πολύ πίσω σε ουσιώδες Θέματα. 

 

Καλημέρα!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 'Baggos' said:

Αφού είσαι γυφτάκι και δεν δουλεψες ούτε μια μέρα στη ζωή σου γι'αυτά που έχεις. Καλά σου λέει.. 

Απλά μην μας λες ιστορίες γιατί είσαι πολύ πίσω σε ουσιώδες Θέματα. 

 

Καλημέρα!

Το καλημερα σε μαρανε διπολικε φτωχομπινε. Εισαι οτι πιο αστειο εχω δει σε παιδακι. Επρεπε να κραταω log απο αυτα που λες.

2 χρονια πριν "δεν εισαι σοβαρος..." 2 χρονια μετα " εισαι γυφτακι και δεν δουλεψες ουτε μια μερα στη ζωη σου". 

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

Ποσο μαρεσει που υπαρχει διαδραστικοτητα στο topic παλι. 

 

@Maxtor Σου φεραμε ζωντανια παλι αντε -.- νεκρο ηταν 1 χρονο

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Kara` said:

Το καλημερα σε μαρανε διπολικε φτωχομπινε. Εισαι οτι πιο αστειο εχω δει σε παιδακι. Επρεπε να κραταω log απο αυτα που λες.

2 χρονια πριν "δεν εισαι σοβαρος..." 2 χρονια μετα " εισαι γυφτακι και δεν δουλεψες ουτε μια μερα στη ζωη σου". 

Αυτό συμβαίνει όταν σου απαντάω με χαβαλέ και αρχίζεις σαν τα παιδάκια το "βλακαμα". 

Αλλά εντάξει, ξέρω το πρόβλημα που έχεις και σαν φιλάνθρωπος δεν αγγίζω αυτές τις προβληματικές κατηγορίες ανθρώπων.. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, xdem said:

 

asto kathisterimene, to avatar sou se xaraktirizei apolita, min mas zalas alo ta arxidia kourases

Xparlapipen ston poutso mou tha sta zalisw akoma perissotero klapsiarh vol 2. h' tha klais esu h' h kargia. Ade vreite kana gkomeno na hremhsei ligo to forum ap tis agamies SAS. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 'Baggos' said:

Αυτό συμβαίνει όταν σου απαντάω με χαβαλέ και αρχίζεις σαν τα παιδάκια το "βλακαμα". 

Αλλά εντάξει, ξέρω το πρόβλημα που έχεις και σαν φιλάνθρωπος δεν αγγίζω αυτές τις προβληματικές κατηγορίες ανθρώπων.. 

Ποιοτικα σαν ανθρωποι δεν ταιριαζουμε γιαυτο τσακωνομαστε εμεις οι δυο. Τωρα ποιος ειναι του ΕΠΑΛ με το φραπε στο χερι που ακουει Ελληνικες μαλακιες ειναι γνωστο. 

 

Κατσε φιλοσοφημενε τυπα του καναπε να γραφεις RESPECT! σε οτι γεγονος συμβει

Απο εκει φαινεται ποσο βλαχος εισαι ομορφουλη.

 

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, JohnBoy13 said:

Xparlapipen ston poutso mou tha sta zalisw akoma perissotero klapsiarh vol 2. h' tha klais esu h' h kargia. Ade vreite kana gkomeno na hremhsei ligo to forum ap tis agamies SAS. 

Εισαι ο ποιο ακυρος εδω μεσα. Κανεις δεν σου δινει σημασια και ομως πεταγεσαι ολη την ωρα δεν ξερω τι παιζει μαζι σου. Αλλα επειδη σε ξερω κ ολας και σε εχω δει κ ολας νομιζω η εικονα σου χαρακτηριζει αψογα αυτο που βγαζεις προς τα εξω 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, JohnBoy13 said:

Xparlapipen ston poutso mou tha sta zalisw akoma perissotero klapsiarh vol 2. h' tha klais esu h' h kargia. Ade vreite kana gkomeno na hremhsei ligo to forum ap tis agamies SAS. 

 

ela karke pare poulo, eisai oti pio akyro iparxei edw mesa kala leei o alos, egw toulaxiston mpenw gt exw kai poly vari onoma san developer, esy eisai ena tipota

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Auleon said:

o @Kara` akoma na ginei promote? mexri pou tha ftasoun ta plokamia tou forum?

Τον έφαγε το κύκλωμα

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kara` said:

Ποιοτικα σαν ανθρωποι δεν ταιριαζουμε γιαυτο τσακωνομαστε εμεις οι δυο. Τωρα ποιος ειναι του ΕΠΑΛ με το φραπε στο χερι που ακουει Ελληνικες μαλακιες ειναι γνωστο. 

 

Κατσε φιλοσοφημενε τυπα του καναπε να γραφεις RESPECT! σε οτι γεγονος συμβει

Απο εκει φαινεται ποσο βλαχος εισαι ομορφουλη.

 

Όμορφούλης  είμαι και μάλιστα πάρα πολύ... Δυστυχώς! 

Τώρα για βλάχος και φραπές του επαλ δύσκολο.. Με τους τρόπους μου Ρίχνω 100 ψευτολεφτάδες κυριλέ σαν και του λόγου σου. 

Ίσως σε κάποια ζωή στο μακρινό μέλλον να φτάσεις έστω και μια τρίχα από ομορφιά ή ποιότητα σε μένα.

 

Edited by 'Baggos'
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, 'Baggos' said:

Όμορφούλης  είμαι και μάλιστα πάρα πολύ... Δυστυχώς! 

Τώρα για βλάχος και φραπές του επαλ δύσκολο.. Με τους τρόπους μου Ρίχνω 100 ψευτολεφτάδες κυριλέ σαν και του λόγου σου. 

Ίσως σε κάποια ζωή στο μακρινό μέλλον να φτάσεις έστω και μια τρίχα από ομορφιά ή ποιότητα σε μένα.

 

Το αστειο ειναι οτι σας ενοχλησαν τα λεφτα ενω δεν το εκανα θεμα, βλεπω τσουζει )) φαντασου να ποσταρα και τπτ φωτο τραγικες απο rollex οπως ο le memer master. Χαιρομαι που σε ενοχλω baggouli και πιστεψε με του ΕΠΑΛ εισαι. Αμα δεν με πιστευεις στειλε μου pm αυριο να βρεθουμε καπου να αραξουμε να δεις τι μορφωση εχω κ τι μορφωση εχεις. Απο κοντα φαινονται αυτα, τωρα απο το pc o xxdem δεν κανει κοκα, εγω ειμαι γκομενα και εσυ MIT.

 

Καλη συνεχεια βαγγουλινη δεν ξαναγραφω εδω εχεις το λογο μου. Βαρετοι ειστε ουτε για troll δεν κανετε

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Kara` said:

Το αστειο ειναι οτι σας ενοχλησαν τα λεφτα ενω δεν το εκανα θεμα, βλεπω τσουζει )) φαντασου να ποσταρα και τπτ φωτο τραγικες απο rollex οπως ο le memer master. Χαιρομαι που σε ενοχλω baggouli και πιστεψε με του ΕΠΑΛ εισαι. Αμα δεν με πιστευεις στειλε μου pm αυριο να βρεθουμε καπου να αραξουμε να δεις τι μορφωση εχω κ τι μορφωση εχεις. Απο κοντα φαινονται αυτα, τωρα απο το pc o xxdem δεν κανει κοκα, εγω ειμαι γκομενα και εσυ MIT.

 

Καλη συνεχεια βαγγουλινη δεν ξαναγραφω εδω εχεις το λογο μου. Βαρετοι ειστε ουτε για troll δεν κανετε

Ξέρω θέλεις να με γνωρίσεις από κοντά, αλλά όχι ακόμη... Ίσως πιο μετά αν είσαι τυχερός να σε κεράσω έναν καφέ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...