Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ε

 

Kala esu thn mia malakia meta thn allh.

Ελα μωρε/.. βαριεμαι.. δλδ τι θες να κανω? Να την πεσω στην Stacy :/ ? Εχει γκομενο..  (γκομενους) 

ασεμε να πω καμια μαλακια... λοιπον ξεκιναω λεγοντας μια μαλακια: xdemm!

Link to comment
Share on other sites

o alepousgiamena exei kai hacking/rating knowledge 

poso pro o poustis

ε καλα τωρα οταν εκανα packet sniffing με C στο call of duty για να εχω unlimited ammo με ollydbg εσυ μαθενες να χακαρις το fbi

Link to comment
Share on other sites

Otan ekana hex modding se flash games sto facebook gia na kanw highscore malakes eseis akoma mathenate pascal.

 

-Accessdenied 2009

Edited by .Elfocrash
Link to comment
Share on other sites

ε καλα τωρα οταν εκανα packet sniffing με C στο call of duty για να εχω unlimited ammo με ollydbg εσυ μαθενες να χακαρις το fbi

 

Οταν θες να το παιξεις εξυπνος να μιλας πιο γενικα, γιατι οι λεπτομεριες σε καινε.

Link to comment
Share on other sites

Οταν θες να το παιξεις εξυπνος να μιλας πιο γενικα, γιατι οι λεπτομεριες σε καινε.

Σε σοβαρα επειδη γουσταρεις τον nevemore και σε καυλωνουν τα ποδια του μην ξεσπας πανω μας οκ ? Παρτον τηλεφωνο και πειτε τα...

τα οργασμικα προβληματα σου μην τα βγαζεις σε εμενα.. ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ? 

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο XDEM ΕΓΩ να με κοροιδευει μεχρι και ο alextoti ΑΝΤΕ

 

ΣΕ ΓΚΑΜΙΣΩ ΤΙ ΜΠΟΥΦΑΝ

Link to comment
Share on other sites

a kai pes mou kai pia giati exw 3

 

Την Έλενα  :-*  

 

Ξέρω τα πάντα για εσένα σου λέω ενώ εσύ δεν ξέρεις τίποτα και πιστεύεις ότι είμαι και χοντρός  :happyforever:  ΑΧΑΧΑΧ είσαι το τσίρκο του φόρουμ ρε φίλε σοβαρά σε λυπάμαι. Ο ένας σου γαμάει τη μάνα ο 2ος admin μου σου γαμάει τη μια αδερφή και ο άλλος την άλλη. Το μόνο που μένει είναι να γαμήσω και εγώ εσένα να δέσει το πράμα. 

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, αυτό το υφάκι σε εμένα όχι. Εγώ σε απειλώ όχι εσύ και πρέπει να το καταλάβεις αυτό διότι ξέρω άτομα που σε ξέρουν σαν φυσιογνωμία, ξέρουμε σε ποια σχολή πας, που μένεις ξέρουμε τα πάντα. Οπότε αν καταφέρεις να μην κινδυνέψεις εσύ ο ίδιος μπορεί να την πληρώσει καμιά μάνα σου, κανένας πατέρας σου ή καμιά αδελφή σου, οπότε μπασταρδάκι μετρίασε τις απειλές σου και ξανά σκέψου σοβαρά τις λες γιατί το κουμάντο εγώ στο κάνω εσύ μόνο μπαρούφες είσαι. Οπότε, ξανά σκέψου ξανά πριν κάνεις κάτι και αν το καταφέρεις να ξέρεις ότι θα υπάρχουν οι συνέπειες των πράξεών σου.  Γκεγκε μόγγολε ; 

Σιγά ρε γαμιά των 5  Ηπείρων.....

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε γαμιά των 5  Ηπείρων.....

 

Εσένα σου μίλησε κανείς ; ή θες απλά να το παίξεις ο μάγκας και ας είσαι εκτός θέματος ; Εγώ ότι είχα να πω στον xdem το είπα. Ξέρω το πατρικό του, τις αδερφές του τη μάνα του τον πατέρα του ξέρω τα πάντα αυτός ούτε το όνομά μου δεν ξέρει. Ας καταλάβουν οι πιο έξυπνοι ποιος είναι σε πλεονεκτική και ποιος σε μειονεκτική θέση. 

 

~ Cheers 

Link to comment
Share on other sites

Την Έλενα  :-*  

 

Ξέρω τα πάντα για εσένα σου λέω ενώ εσύ δεν ξέρεις τίποτα και πιστεύεις ότι είμαι και χοντρός  :happyforever:  ΑΧΑΧΑΧ είσαι το τσίρκο του φόρουμ ρε φίλε σοβαρά σε λυπάμαι. Ο ένας σου γαμάει τη μάνα ο 2ος admin μου σου γαμάει τη μια αδερφή και ο άλλος την άλλη. Το μόνο που μένει είναι να γαμήσω και εγώ εσένα να δέσει το πράμα. 

 

otan 9a exw aderfi elena pestou se 20 xronia na er9ei na ti gamisei

Link to comment
Share on other sites

Εσένα σου μίλησε κανείς ; ή θες απλά να το παίξεις ο μάγκας και ας είσαι εκτός θέματος ; Εγώ ότι είχα να πω στον xdem το είπα. Ξέρω το πατρικό του, τις αδερφές του τη μάνα του τον πατέρα του ξέρω τα πάντα αυτός ούτε το όνομά μου δεν ξέρει. Ας καταλάβουν οι πιο έξυπνοι ποιος είναι σε πλεονεκτική και ποιος σε μειονεκτική θέση. 

 

~ Cheers 

Ειμαι 1.92 σε περιπτωση που με ξερεις, θελω να δω εναν απο σας να ερχετε κατα πανω μου μονο για πλακα :)

Ελα πλατεια βικτωριας να σας δω 

και σε περιπτωση που νομιζεις οτι ειμαι κανενα σκελετομενο τερατακι 

 

vxorva.jpg

 

να δω 2 - 3 φλωρακια σαν και εσενα να ερχονται πανω μου με σκοπο ξυλο να γελασω λιγο :) ελα γιατι μου τη σπας 

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι 1.92 σε περιπτωση που με ξερεις, θελω να δω εναν απο σας να ερχετε κατα πανω μου μονο για πλακα :)

Ελα πλατεια βικτωριας να σας δω 

 

mazi me ta prezakia logiko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...