Jump to content

Θέλω Να Ανοίξω Server:


Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

 

Θέλω να ανοίξω κάποιο server Interlude....Θέλω να μου πείτε τι πιθανότητες έχω εγώ ο τελειώς noob να ανοίξω και να κρατήσω το server έχωντας γνώση μονο απο το στήσιμο ενος server και απο java τίποτα!

 

Θέλω να μου πείτε τι packet να διαλέξω θέλω custom server αλλά οχι σε φάση αιδίας! κάποια μικρόπράγματα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν πιθανότητες όπως λες. Είναι ανάλογα την δουλειά που θα ρίξεις και τα χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

αμα δουλευεις με το πανο κεφαλι τοτε θα σου πω να μην μπεις καν στο κοπο.. εκτος βεβαια αμα εχεις λεφτα για πεταμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

0.6735555%

xdem ftanei re :P

 

έχωντας γνώση μονο απο το στήσιμο ενος server και απο java 

nai server tha anikseis 10000% to an tha kratisei i an tha exei kt to idietero einai ena thema....

Link to comment
Share on other sites

mexri edw diavasa.

 

3.766%

 

Ανάλογα πως θα στηθεί o server developers, GMTeam και όλα τα συναφή.

Στο χέρι του καθενός είναι να στήσει κάτι καλό.

Πηγαίνετε και παίξτε official για να καταλάβετε τι σημαίνει balance και καλό στημένος server. 

Να μου πεις τι συγκρίνουμε τώρα αλλά από κει θα καταλάβεις.

Edited by Universe
Link to comment
Share on other sites

@xNemesis 

Αφού δεν ξέρεις τίποτα απο java θέλεις κάποιον που να ξέρει,οπότε αρχικά χρειάζεσε developer. Ταυτοχρόνως θέλεις ιδεές για να φτιάξεις κάτι το διαφορετικό. Και επίσης χρήματα για να πληρώνεις. :P

Και ναι υπάρχουν αρκέτες πιθανότητες που εξαρτούνται απο τα χρήματα σου,την θέληση και τις ιδέες σου.

Link to comment
Share on other sites

@xNemesis 

Αφού δεν ξέρεις τίποτα απο java θέλεις κάποιον που να ξέρει,οπότε αρχικά χρειάζεσε developer. Ταυτοχρόνως θέλεις ιδεές για να φτιάξεις κάτι το διαφορετικό. Και επίσης χρήματα για να πληρώνεις. :P

Και ναι υπάρχουν αρκέτες πιθανότητες που εξαρτούνται απο τα χρήματα σου,την θέληση και τις ιδέες σου.

 

Aν δεν είσαι σε θέση να του προτείνεις κάτι ή έστω να του προσφέρει ένα χέρι βοηθείας κάπως τότε δεν υπάρχει λόγος να τον κρίνεις δεν έκανε κάτι κακό απλά ζήτησε κάτι.

Καλημέρα.

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα πως θα στηθεί o server developers, GMTeam και όλα τα συναφή.

Στο χέρι του καθενός είναι να στήσει κάτι καλό.

Πηγαίνετε και παίξτε official για να καταλάβετε τι σημαίνει balance και καλό στημένος server. 

Να μου πεις τι συγκρίνουμε τώρα αλλά από κει θα καταλάβεις.

exeis paiksei official ? o bishop ruxnei ton archer o archer ton titan kai o titan ton bishop. diladi na parei auti tin idea kai na prospathisei na kanei tetoio balance ? arketa duskolo . fulika panta

 

xNemesis afou den exeis katholou idea pare ena frozen i hellas kai arxise na peiramatizesai . psakse ligo sto na additareis ta skills kai auta edw. kai meta piase tin java toulaxiston na matheis na pairnas kanan kwdika na kaneis kai kana adapt kai meta ksana skepsoutw gia to ean thes na anoikseis server.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω γιατί εδώ και τόσα χρόνια συνδέετε τον official με balance. Το game όσο καιρό έπαιξα (C4-Hellbound) ποτέ δεν ήταν balanced στον offi. Συγκεκριμένα στο IL ήταν OP οι archers, ενώ όλα τα melee DD και τα tank ήταν σχεδόν άχρηστα (μόνο για oly και ganks μετρούσαν - και για raids οι titan). Σταθερή αξία τα nuker και τα support με εξαίρεση SE, PP που δεν είχαν τίποτα το ιδιαίτερο σε σχέση με τα υπόλοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν είσαι σε θέση να του προτείνεις κάτι ή έστω να του προσφέρει ένα χέρι βοηθείας κάπως τότε δεν υπάρχει λόγος να τον κρίνεις δεν έκανε κάτι κακό απλά ζήτησε κάτι.

Καλημέρα.

Μου φαίνετε παρεξήγησες :P Εαν παρατήρησεις του είπα τι να κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Παίζω Official δεν έχω παίξει αυτά τα chronicles αν εξαιρέσεις τον τότε C4 Οfficial.

Εγώ αναφέρθηκα στο Balance όσο αναφορά το τελευταίο client.

Edited by Universe
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Θέλω να ανοίξω κάποιο server Interlude....Θέλω να μου πείτε τι πιθανότητες έχω εγώ ο τελειώς noob να ανοίξω και να κρατήσω το server έχωντας γνώση μονο απο το στήσιμο ενος server και απο java τίποτα!

 

Θέλω να μου πείτε τι packet να διαλέξω θέλω custom server αλλά οχι σε φάση αιδίας! κάποια μικρόπράγματα!

vasika thes interlude pvp server i interlude low rate retail? oi pithanotites pou exeis xwris na xereis java einai poly liges giati tha xreiastei opwsdipote gnwseis..episis xreiazesai lefta.pera ap tis gnwseis kai ta lefta interlude servers an psaxeis sto topzone kai sto hopzone einai full apo interlude. o monos tropos na kratiseis einai na ftiaxeis kati to toso diaforetiko kai kati to toso kalo pou na travixeis poly kosmo. opote kalitera an goustareis na asxolitheis me to thema asxoleisou alla mexri ekei...to na anoixeis enan server sto spiti kai na paizeis exei diafora apo enan live server..opote gnwmi mou einai na min ton anoixeis..an thes na sto exigisw pio vathia to thema pes mou :)

Edited by nikosdevil20
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...