Jump to content

[GR]Regarding Maxtor & Mxc' situation last days.


Dev

Recommended Posts

@Dev

Όταν παλιά είχα πάρει trial mod με είχες κράξει.

 

j7LTvHe0VxFin.jpg

 

Επειδή είχα κάνει κάτι βλακείες επειδή είχα πιάσει πρώτη φορά στη ζωη μου mod. Tώρα τι θες να μας πεις οτι ξαφνικά ενδιαφέρθηκες για το φορουμ?

Και ότι αδικήθηκες?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί και που του τα έψελναν τα διάβαζε; ότι είναι πάνω από 2μιση σειρές junk, sirius biznes

Link to comment
Share on other sites

Πάντως να λέμε και του στραβού το δίκιο εγώ τον καταλαβαίνω, ξέρω τι είναι να δουλεύεις ώρες και να μπαίνεις στο mxc και να σου πρήζουν τις μπάλες fix το ένα και fix το άλλο. Βέβαια κι αυτός αντί να κάτσει μια μέρα να τα φτιάξει 5 πράγματα σοβαρά κάθεται και ακούει την κάθε άθλια πρόταση στο staffers section, τώρα πλέον δεν έχουμε spam topics και γέμισαν όλα τα boards spammers, θα μπορούσε να γίνει 1 wipe adenas όταν φτιαχτεί το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως να λέμε και του στραβού το δίκιο εγώ τον καταλαβαίνω, ξέρω τι είναι να δουλεύεις ώρες και να μπαίνεις στο mxc και να σου πρήζουν τις μπάλες fix το ένα και fix το άλλο. Βέβαια κι αυτός αντί να κάτσει μια μέρα να τα φτιάξει 5 πράγματα σοβαρά κάθεται και ακούει την κάθε άθλια πρόταση στο staffers section, τώρα πλέον δεν έχουμε spam topics και γέμισαν όλα τα boards spammers, θα μπορούσε να γίνει 1 wipe adenas όταν φτιαχτεί το πρόβλημα.

Kai na i8ele kapios na agorasei dn exei items to shop aahah
Link to comment
Share on other sites

Το -1 είναι το ευχαριστώ του Maxtor που ήμουν 1 χρόνο στο προσωπικο του, καθάριζα topics & posts, βοηθούσα κόσμο και έκανα share guides και υλικό που πριν δεν υπήρχε. Αυτό συμβαίνει όταν ο άνθρωπος χάνει όλα όσα γίνονται γύρω του. Ξεκινά η κρίση. 'Ατομα που δεν νοιάζονται με top access, άτομα που νοιάζονται να είναι logged out (όπως και την δημοκρατία που έχει η Ελλάδα σήμερα.. ;) ) Επίσης, το -1 υποδηλώνει την κρίση του φορουμ. Και μη διανοηθεί κανείς και το "fixarei" είναι συμβολικό για όσα έρχονται .

Είσαι τουλάχιστον τραγικός ... Δεν σε νοιάζει από την μια αλλά κάθεσαι και σπαταλάς 10 λεπτά από την πολύτιμη ζωή σου για να γράψεις κάτι για κάτι που δεν ενδιαφέρεσαι ... χαχαχα

 

με κάνεις και γελάω πραγματικά ...

 

όσο για τα - ρεπ μην το παίζεις και πολύ θύμα γιατί τα κάρμα abuse που έχεις κάνει απλά δεν περιγράφονται

Link to comment
Share on other sites

NeverMore, Μην το παίζεις τόσο άντρας ρε αδελφέ (τρόπους του λέγειν). Αρχίζω να σκιάζομαι..

 

'Οσο για το spam,  Maxtor πέρασες το shop και επειδή δεν είχες χρόνο να το κάνεις να μην μετράει ποστς κατήργησες όλο το section.

 

Τι εξυπνάδα Θεέ μου ! Είχες ένα active section τώρα spammaroun ολο το forum. BTW πιστεύεις οτι χωρίς το spam section δεν θα γίνονται farm posts ? Αυτό γινόταν στο παρελθόν που υπήρχε συντονισμός και το παλιό καλό karma system. Τώρα είναι απλά ένα μπουρδελο μέσα στο χουντικό παραλήρημα.

 

'Οσο για τα δήθεν gold moderators που έχεις βάλει έχεις κάνει το φορουμ να φαίνεται σαν χουντικό παραλήρημα. Ο καθένας κάνει ό,τι του γουστάρει. Κάνουν lock topics για να προωθήσουν τις business τους. 'Εχουν βάλει sticky topics που ούτε καν θα έπρεπε να είναι sticky για τον ίδιο λόγο και πάλι (δλδ να προωθήσουν τις business τους).

 

Τέλος checkare λιγο το activity του προσωπικού σου. 'Εχεις άτομα με top access που ούτε καν μπαίνουν για βδομάδες.

 

 

YΓ:

Όταν σου τα ψέλνουν Finito, ExtremeDwarf, Justice μένεις σιωπηλός ελπίζω εδώ να μην μείνεις. Και αν σε πείραξαν τα λόγια μου κάνε ο,τι εσύ νομίζεις. 'Αλλωστε έχουμε βρει πιο γλυκη γωνιά να αράξουμε. Με (νοουντες moderators).

 

As Extreme said, my 2 and a half cents.

για πρωτη φορα θα συμφωνησω μαζι σου εχει απολυτο δικιο ,βλεπω replies σε ακυρα topics ολοι ψαχνουν σαν μανιακοι για +1 reply = +6 adena οπως ειπε ο Dev ενα κλικ ειναι να βγαλεις τo post count απο καποια board....
Link to comment
Share on other sites

Το -1 είναι το ευχαριστώ του Maxtor που ήμουν 1 χρόνο στο προσωπικο του, καθάριζα topics & posts, βοηθούσα κόσμο και έκανα share guides και υλικό που πριν δεν υπήρχε. Αυτό συμβαίνει όταν ο άνθρωπος χάνει όλα όσα γίνονται γύρω του. Ξεκινά η κρίση. 'Ατομα που δεν νοιάζονται με top access, άτομα που νοιάζονται να είναι logged out (όπως και την δημοκρατία που έχει η Ελλάδα σήμερα.. ;) ) Επίσης, το -1 υποδηλώνει την κρίση του φορουμ. Και μη διανοηθεί κανείς και το "fixarei" είναι συμβολικό για όσα έρχονται .

μπορεί να έπαθε πάρκινσον και να πάτησε πιο δίπλα, τι σκας; στο έφτιαξε ο κακός κώλος παλιό σχολείο.

 

Link to comment
Share on other sites

για πρωτη φορα θα συμφωνησω μαζι σου εχει απολυτο δικιο ,βλεπω replies σε ακυρα topics ολοι ψαχνουν σαν μανιακοι για +1 reply = +6 adena οπως ειπε ο Dev ενα κλικ ειναι να βγαλεις τo post count απο καποια board....

 

Napster321 has been removed from your skype friendlist

Link to comment
Share on other sites

+1 mazi su!

to -1 k egw apo "gold moderator" to exw epeidi tu eipa tin apopsi mu panw se auto pu eipe :)

alla den gamiete?!tha me xalasei to rep edw?molis to eida ena pragma skeftika "pwpw re pusti mu giauto eksina ta arxidia mu oli mera :/"

giauto to forum pleon apo ekei pu itan top exei patwsei pistevw den eine tixeo ;)

 

/peace \m/

Link to comment
Share on other sites

To spam topic katargithike proswrina, epeidh leei :

 

We need kuality* posts in the forum

 

HaHaHaHaHaHa. Xanete thn wra sas na eimai eilikrinhs.

 

 

* Den exw kiu button sto keyboard.

Link to comment
Share on other sites

Μ'αρέσει που βάζεις tag [GR] και γράφεις τον τίτλο του thread στα Αγγλικά χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...