Jump to content

Covid Vaccine


melron

Covid Vaccine  

15 members have voted

  1. 1. Όσοι δεν έχετε κάνει το εμβόλιο, για ποιο λόγο δεν το κάνατε?

    • Δεν ξέρω τίποτα για αυτή την τεχνολογία
    • Δεν πιστεύω στον κορονοιό
    • Φοβάμαι
    • Έχει παρενέργειες
    • Είναι καθαρά για συμφέροντα του κράτους


Recommended Posts

Εγω πιστεύω πως μπορει να δημιουργεί παρενέργειες που θα ειναι σε μόνιμο επίπεδο ίσως και κάτι ανίατο σε μερικά χρόνια και μετά gg. Ο ιός υπάρχει αλλιώς δεν θα πεθαίναν τόσοι άνθρωποι απλά διαλέγεις η θα ζείς με παρενέργειες η δεν θα ζεις καθόλου η επιλογή που κάνει ο καθένας είναι δική του υπόθεση μήπως χεστήκαμε λίγο τώρα με αυτό το Δέλτα και τρέχουμε όλοι να εμβολιαστούμε κανείς δεν ξέρει θα περιμένουμε να δούμε αν θα πέσουμε σαν τα κοτόπουλα να δούμε αν υπάρχει ιός xd. Μόνο καλό θα κάνει να εμβολιαστούμε όλοι αλλά είμαστε βλάκες οπότε λέμε δεν το κάνω ας το κάνουν οι άλλοι 😄

Edited by Vision
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κανένας ιός αποκαλούμενος ως κορονοιός είναι προσποιητό ολο αυτό, ολη αυτή η ιστορία έχει γίνει για να μας ρίξουν στάχτη στα μάτια για να μπορέσουν να βάλουν παντού κεραίες 5G και μετά μέσο του εμβολίου ο bill gates να μας ελέγχει σε ότι και αν κάνουμε  🙃🙃 παίζει να κάνει και mining με τους υπολογιστές μέσα στα χέρια μας, καλή φάση

Edited by Sidereal Day
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, MrTitanas said:

This forum not made for crappy corona. I think this topic should be deleted.

Topic σε offtopic και πρέπει να γίνει delete? :serious:

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, melron said:

Topic σε offtopic και πρέπει να γίνει delete? :serious:

Αν είσαι αετός τα πιάνεις στον αέρα στη δική του περίπτωση γεράκι xd

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Sidereal Day said:

Δεν υπάρχει κανένας ιός αποκαλούμενος ως κορονοιός είναι προσποιητό ολο αυτό, ολη αυτή η ιστορία έχει γίνει για να μας ρίξουν στάχτη στα μάτια για να μπορέσουν να βάλουν παντού κεραίες 5G και μετά μέσο του εμβολίου ο bill gates να μας ελέγχει σε ότι και αν κάνουμε  🙃🙃 παίζει να κάνει και mining με τους υπολογιστές μέσα στα χέρια μας, καλή φάση

νο χατινγκ αλλα πρεπει να ειναι τρολλ αυτο, αν δεν ειναι ... τοτε ειναι οτι πιο ηλιθιο εχω διαβασει

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Hypest said:

νο χατινγκ αλλα πρεπει να ειναι τρολλ αυτο, αν δεν ειναι ... τοτε ειναι οτι πιο ηλιθιο εχω διαβασει

όχι εντάξει σίγουρα τρολλάρει

Link to comment
Share on other sites

Η δικια μου γνωμη ειναι οτι σιγουρα κατι υπαρχει, αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι οπως τα λενε τα πραγματα! για καποιο λογο εχουν φουσκώσει πολυ ολο αυτο το τρυπακι και καπου αλλου το πανε....επισης μια γνωστη μου κολλησε μετα αφου εκανε τα δυο εμβολια. Οσους φιλους εχω το περασαν τελειως στο χαλαρο,σιγουρα πεθαινουν και καποιοι που εχουν αλλα προβληματα αλλα εχει γινιε καραμελα οποιος παθει κατι να λεμε οτι ειναι κορονοιός. 

Link to comment
Share on other sites

On 7/8/2021 at 10:54 PM, MrTitanas said:

This forum not made for crappy corona. I think this topic should be deleted.

Ξύρισε αυτό το πρόσωπο και πήγαινε να βγάλεις λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

On 7/9/2021 at 1:54 AM, MrTitanas said:

This forum not made for crappy corona. I think this topic should be deleted.

That is true. We should not include these Covid related topics in our forum. 

 

Before i lock it, if you ask my opinion, is that i suggest everyone to get the Covid19 vaccine . 

 

Locked. 

  • Haha 1
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Maxtor locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...