Jump to content

Inappropriate behaviour from GMd's


Whispering Tales

Recommended Posts

4 minutes ago, Dragic said:

I never delete only this comment this is a lie i clean whole topic including nightwolf comment, this remaked code doesnt works it didn't even have the strings for the custom msg (strings added after i share this code). 

I don't have permission to judge you brah this is Maxtor 's job so don't apology to me

Link to comment
Share on other sites

I do not have to apologize for something, i clarify my position thats all.

(since my topic have been reported)

Edited by Dragic
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Maxtor said:

Oxi to https://maxcheaters.com/profile/16652-aristokratis99/ dn ine diko mou.

Ta alla nai k dn to ekrupsa pros 8eou. to idio project dixnw sunexia. Les na 8elw na kruftw kai anti na anoixw ena topic WTS service na postarw tis ides eikones? Toso malakas nomizis ime? Apla dn 8elw na krufw les k ime kanenas blakas. To project m 8elw na diafimisw k malista protine enas pelatis me VIP na to kanei autos gia mena alla tou eipa 8a s kanoun ban epitopou. 

 

Pantos o aristokratis99 dn xerw kan poios ine. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nightw0lf said:

εγώ προτείνω να γίνει ενα POLL με το αν θέλουμε να γίνει μπάν η όχι :anarchy:

Ενδιαφέρον αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Designatix said:

Ενδιαφέρον αυτό. 

Σπυρακο κοιτα μην ερθω σπιτι σου και πω στη δικια σου οτι ολο το 19 πηδαγες την Αναστασια.

Για μαζεψου σαρδελα

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Whispering Tales said:

Σπυρακο κοιτα μην ερθω σπιτι σου και πω στη δικια σου οτι ολο το 19 πηδαγες την Αναστασια.

Για μαζεψου σαρδελα

No plz No

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Designatix said:

No plz No

Ασε να εχω διαμαχη εγω με τον maxtor και τα τσιρακια του. Εσυ μ παιρνεις μερος κατινα. Μεσα σε ολα θες να εισαι. 

 

Link to comment
Share on other sites

Για να τελειώνει όλο το δράμα. 1)Ποιος πελάτης σου μπήκε με VIP και έφαγε ban? Και αν όντως έγινε έτσι γιατί δεν το έγραψε σε κάποιον ? 2) Όλη αυτή η ειρωνεία γιατί?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Whispering Tales said:

Σπυρακο κοιτα μην ερθω σπιτι σου και πω στη δικια σου οτι ολο το 19 πηδαγες την Αναστασια.

Για μαζεψου σαρδελα

[offtopic]

flwre eimai athina kai se psaxnw kripsou.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Justice said:

Για να τελειώνει όλο το δράμα. 1)Ποιος πελάτης σου μπήκε με VIP και έφαγε ban? Και αν όντως έγινε έτσι γιατί δεν το έγραψε σε κάποιον ? 2) Όλη αυτή η ειρωνεία γιατί?

Δεν μπηκε ακομη γιατι του ειπα οτι θα φυγει ban κ εχει VIP κ ειναι μελος εδω κ χρονια. Απλα δουλευουμε μαζι κ γελαει με τη κατασταση του φορουμ κ για να με βοηθησει απλα μ προσφερε το acc του. Αλλα δοκιμασα πριν μπω με ενα νεο πρωτα να κανω ενα τοπικ κ εφυγε perma μονο κ μονο επειδη φανηκαν 2 εικονες.

 

Επισης δεν ειρωνευτηκα κ στη τελικη Justice μολις ξαναηρθες maxcheaters οπως ειπες μηπως να χαλαρωσεις λιγο? Δεν εχεις ιδεα πως πανε τα πραγματα κ εχεις αποψη ξαφνικα για θεματα που δεν ξερεις. 

 

Πιστεψε με μου ειναι ευκολο να βαλω ενα βραζιλιανικο name να παρω ενα VIP να ζητησω κ απο 3-4 πελατες μου feedback (trade) και αν ανοιξω WTS στο marketplace. Αντι αυτου καθομαι κ μιλαω λογικα κ ερχεσαι κ μ λες οτι ειρωνευομαι κ μπαινει κ ο Νικος και ποσταρει τα account μου λες κ δεν το ξερει ολο το maxc. Ναι Νικο ακριβως η δουλεια μου δεν κανει μπαμ απο 100000 miles μακρια. Εχεις δει παντου αυτα τα NPC και αυτο το design ε?

 

dLXcpTs.png

 

35 minutes ago, `Sanctus said:

[offtopic]

flwre eimai athina kai se psaxnw kripsou.

[off] ποτε ηρθες? Παρε ενα τηλ.. [/off]

Edited by Whispering Tales
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Whispering Tales said:

 

[offtopic]

gianni girna pisw mas exeis leipsei paei kairos :crying:

i estw thlefona 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Whispering Tales said:

Δεν μπηκε ακομη γιατι του ειπα οτι θα φυγει ban κ εχει VIP κ ειναι μελος εδω κ χρονια. Απλα δουλευουμε μαζι κ γελαει με τη κατασταση του φορουμ κ για να με βοηθησει απλα μ προσφερε το acc του. Αλλα δοκιμασα πριν μπω με ενα νεο πρωτα να κανω ενα τοπικ κ εφυγε perma μονο κ μονο επειδη φανηκαν 2 εικονες.

 

Επισης δεν ειρωνευτηκα κ στη τελικη Justice μολις ξαναηρθες maxcheaters οπως ειπες μηπως να χαλαρωσεις λιγο? Δεν εχεις ιδεα πως πανε τα πραγματα κ εχεις αποψη ξαφνικα για θεματα που δεν ξερεις. 

 

Πιστεψε με μου ειναι ευκολο να βαλω ενα βραζιλιανικο name να παρω ενα VIP να ζητησω κ απο 3-4 πελατες μου feedback (trade) και αν ανοιξω WTS στο marketplace. Αντι αυτου καθομαι κ μιλαω λογικα κ ερχεσαι κ μ λες οτι ειρωνευομαι κ μπαινει κ ο Νικος και ποσταρει τα account μου λες κ δεν το ξερει ολο το maxc. Ναι Νικο ακριβως η δουλεια μου δεν κανει μπαμ απο 100000 miles μακρια. Εχεις δει παντου αυτα τα NPC και αυτο το design ε?

 

dLXcpTs.png

 

[off] ποτε ηρθες? Παρε ενα τηλ.. [/off]

Ρε φίλε προσπαθείς να μας πεις τι? Ότι δεν έχεις scamarei το μισό φόρουμ? Ότι δεν είσαι τοξικός και δεν βρίζεις? 

Ξεκόλλα βάλτα αε μια λογική σειρά το κεφάλι σου.. Το ότι επέστρεψε τώρα δεν σημαίνει πως δεν σε ξέρει δόξα τον Θεό είσαι παλιό member και ήταν πολλά χρόνια στο staff... 

Το ότι θέλεις να βγάλεις μεροκάματο απο αυτό το forum δεν το σεβάστηκες ποτέ τώρα νομίζω πως είναι δίκαιη η τιμωρία σου.. Βέβαια δεν είμαι εγώ αυτός που θα τι κρίνει αλλά νομίζω πως έχεις ηδη κριθεί για τις πράξεις σου.. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DukeAwesome said:

Ρε φίλε προσπαθείς να μας πεις τι? Ότι δεν έχεις scamarei το μισό φόρουμ? Ότι δεν είσαι τοξικός και δεν βρίζεις? 

Ξεκόλλα βάλτα αε μια λογική σειρά το κεφάλι σου.. Το ότι επέστρεψε τώρα δεν σημαίνει πως δεν σε ξέρει δόξα τον Θεό είσαι παλιό member και ήταν πολλά χρόνια στο staff... 

Το ότι θέλεις να βγάλεις μεροκάματο απο αυτό το forum δεν το σεβάστηκες ποτέ τώρα νομίζω πως είναι δίκαιη η τιμωρία σου.. Βέβαια δεν είμαι εγώ αυτός που θα τι κρίνει αλλά νομίζω πως έχεις ηδη κριθεί για τις πράξεις σου.. 

Ποτε δεν σκαμμαρα κανεναν ρε βλακα. Δεν εχεις δικαιωμα να λες για scam οπως δεν εχει δικαιωμα να ασχολειται και το φορουμ με τις διαδικασιες του trade. Με πιο γαμηδι δικαιωμα εχετε αποψη για το τι κανουν 2 ανθρωποι πισω απο 2 PC ρε? Σε παρανομο φορουμ, με παρανομο trade σε παρανομο emulator παιχνιδι κανετε την e-αστυνομια για τα παρανομη διακινηση χρηματων που γινονται απο συμφωνιες του αερα χωρις αποδειξεις, τιμολογια κλπ. 

 

Κ πια τιμωρια σιγα τι τιμωρια δικαστες μου εσεις πατατε ενα κουμπι και μ γινατε ανθρωποι ξαφνικα.

Ξερεις τι θα πει scam ? Σκαμ σημαινει να παρεις τα λεφτα καποιου και να εξαφανιστεις. Το οτι μπηκε ο τελευταια φορα ο μπασταρδος ο SD65 κ εγραψε τις μαλακιες του δεν σημαινει τιποτα ο καθενας το κανει αυτο αμα εχει περιοδο. Κ πες στους ανωτερους σου πχ. ΝΙΚΟ για ατομα σαν τον Brutus που πηραν 200ε απο Dimi (μαφια) εξαφανιστηκαν φαγαν ban κ μετα λιγους μηνες ειπαν οτι τα δωσαν πισω (κατι που δεν εγινε ποτε οπως επιβεβαιωσε και ο μαφια) και εγιναν unban. Αυτα ειναι scammers 

 

Τεσπα το θεμα το κανουμε recycle χρονια τωρα αμα ημουν σκαμμερ βλακα δεν θα εμπαινα με το ιδιο design θα εκανα ενα WTS topic. 

Πηγαινε κανε κανεναν ναργυλε τωρα κ ασε μας 

 

Edited by Whispering Tales
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Whispering Tales said:

Ποτε δεν σκαμμαρα κανεναν ρε βλακα. Δεν εχεις δικαιωμα να λες για scam οπως δεν εχει δικαιωμα να ασχολειται και το φορουμ με τις διαδικασιες του trade. Με πιο γαμηδι δικαιωμα εχετε αποψη για το τι κανουν 2 ανθρωποι πισω απο 2 PC ρε? Σε παρανομο φορουμ, με παρανομο trade σε παρανομο emulator παιχνιδι κανετε την e-αστυνομια για τα παρανομη διακινηση χρηματων που γινονται απο συμφωνιες του αερα χωρις αποδειξεις, τιμολογια κλπ. 

 

Κ πια τιμωρια σιγα τι τιμωρια δικαστες μου εσεις πατατε ενα κουμπι και μ γινατε ανθρωποι ξαφνικα.

Ξερεις τι θα πει scam ? Σκαμ σημαινει να παρεις τα λεφτα καποιου και να εξαφανιστεις. Το οτι μπηκε ο τελευταια φορα ο μπασταρδος ο SD65 κ εγραψε τις μαλακιες του δεν σημαινει τιποτα ο καθενας το κανει αυτο αμα εχει περιοδο. Κ πες στους ανωτερους σου πχ. ΝΙΚΟ για ατομα σαν τον Brutus που πηραν 200ε απο Dimi (μαφια) εξαφανιστηκαν φαγαν ban κ μετα λιγους μηνες ειπαν οτι τα δωσαν πισω (κατι που δεν εγινε ποτε οπως επιβεβαιωσε και ο μαφια) και εγιναν unban. Αυτα ειναι scammers 

 

Τεσπα το θεμα το κανουμε recycle χρονια τωρα αμα ημουν σκαμμερ βλακα δεν θα εμπαινα με το ιδιο design θα εκανα ενα WTS topic. 

Πηγαινε κανε κανεναν ναργυλε τωρα κ ασε μας 

 

Το βλάκας δεν θα το σχολιάσω καν !

Όσο για το ποιος μου έδωσε το δικαίωμα να σε λέω κλέφτη δες εδώ

 

 

και άλλα ΠΑΡΑ πολλά ακόμα topics μου έδωσαν λοιπόν το δικαίωμα να σε λέω κλέφτη ...

Είναι ένα forum Που μόνο απο τα scams που έχεις κάνει σου έχει δώσει μεροκάματο που δεν σεβάστηκες!

Το οτι όπως λες είναι παράνομο αυτό δεν δίνει σε κανέναν το δικαίωμα να spamarei να κλέβει να βρίζει η να κοροϊδεύει άλλους ανθρώπους .. Κανείς μας ποτέ δεν το έπαιξε μπάτσος αυτοί είναι οι κανόνες μιας ιδιόκτητης πλατφόρμας που αν δεν σου αρέσουν απλά κάνεις logout...

Τι να λέμε τώρα νομίζω πως το θέμα πρέπει να θεωρείτε τελειωμένο .. και πολύ φαιά ουσία χάλασε όποιος και αν ασχολήθηκε, τώρα όποιος θέλει να το ξανα σκεφτεί για το αν είναι να είσαι perma η όχι δεν έχει απλά να πάει στο report section και να κάνει search το όνομα σου και τα ονόματα των bot σου νομίζω αυτό θα σβήσει κάθε του ενδοιασμό ...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock