Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

1 hour ago, JaharakaL said:

ωραιο Παυλος cosplay

 

Ναι roleplay ήθελα να πω στο βιντεο με την πέτρα 

 

ΧΑΧΑΑ

ΑΧ

ΑΧ

Α

 

Ανεβάζω βιντεάκι στο IGTV που υπερβαίνει τις βαρετές 3 χωρικές διαστάσεις.

τις 3 βασικές χωρικές διαστάσεις* @PAVLAPAS μάθε ελληνικά ή πέθανε

Edited by MiraDBZ
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Exte. said:

Α ρε τρελε

Ενδιαφερον φορουμ το maxcheaters το 2020

 

Eίδες πως με κατάντησε ο Μήτσος; Κι όλα αυτά, επειδή είναι jelly hater. Δεν πειράζει όμως. Έχω αποκτήσει following τώρα, οπότε στα αρχίδια μου σας γράφω, αν και σας αγαπώ.

33 minutes ago, Editedbygod said:

oxix ax

 

Καλησπέρα, mira. Περνάς καλά; Πάντα καλά. Πόρνη. Μου κάνεις και την αθώα τώρα εδώ. "Όλα σωστά τα έκανα". Θα διαφωνήσω πολιτισμένα, αποκαλώντας σε πορνίδιο του κερατά του Σατανά. Κερατάς, επειδή έχει κέρατα, όχι επειδή πηδιέται με άλλους η γυναίκα του.

---------------------

 

V-L-O-S-P-A ΘΕΛΩ ΤΟ NAME ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙΕΙ

--------------------

Πάω να δω κάνα vod τώρα που μπορώ, γιατί bb το sub σε 1-2 μέρες και δεν έχω λεφτά για ανανέωση. Βασικά έβαλα λεφτά, αλλά κάποιες εφαρμογές (κινέζικες σίγουρα) με κάνουν charge 1 ευρώ η κάθε μια και η πουτάνα η paysafecard δεν σου δείχνει ποια εφαρμογή στα πήρε. Nice.

Δηλαδή σαν να σου λένε "σου πήραμε τα λεφτά, σε ξεφτιλίσαμε και δεν θα μάθεις ποιοι είμαστε εμείς που σε ξεφτιλίσαμε".

---------

Σήμερα ήπια καφέ και τσάι, οπότε δεν παίζει να κοιμηθώ πριν τις 6.

----------------------------------

15/5/2020 - 1:28 πμ

 

Δε με παίρνει ο ύπνος. Ούτε ο ύπνος. Αλλά δεν πειράζει. Θα με πάρει κάποια γυναίκα μελλοντικά. Χοχοχο. Οπτικοποίηση παίδες, αλλιώς η ζωή δεν παλεύεται. Βασικά παλεύεται, αν είσαι εγώ. Αλλά δεν παλεύεται, αν δεν είσαι εγώ. Ελπίζω να συμφωνεί ο Βασίλης. Μόνο τον στρατηγό Βασίλη υπολογίζω. Όλοι οι άλλοι είστε σκουπίδια που δεν έχετε ζήσει τις ζωές σας. Ενώ ο Βασίλαρος έχει κάνει τόσα και συνεχίζει να κάνει. Πραγματικά απίστευτος, φοβερός, ηγέτης, στρατηγός, άρχοντας, οικογενειάρχης, αλλά πάνω απ'όλα άνθρωπος, ίσως και κάτι παραπάνω από άνθρωπος, αλλά όχι απάνθρωπος σίγουρα επίσης τουλάχιστο ναι. Κούρασα. Τα λέμε αργότερα. Σε 5 λεπτά ή περισσότερα. 

------------------------------------

15/5/2020 8:54 π.μ

 

Ξύπνησα, πόσταρα μπόλικες μαλακίες στο zoo.gr (μπείτε να δείτε χιχι) και τώρα ετοιμάζομαι να φάω τα 2 αυγουλάκια μου και να πάρω τα χάπια μου, τα οποία σίγουρα χρειάζομαι για να λειτουργήσω σαν φυσιολογικός βρωμερός ελεεινός άθρωπος. Για πάμε λίγο. Α και καλημέρα με μια σκέψη:

 

 

@Fortuna

@Xplicit7

@SeventhSky

@JaharakaL

@WeirdSituation

@PAVLAPAS

@Vergil

@NOT OMGG
@Exte.

 

Link to comment
Share on other sites

Πολιτικά ορθός illeoo by mira, MiraAI and friends (work in progress):

 

Νιώθω σα να 'μαι ο Τιτάνας σου (woo, oou)
Eren Mikasa, oou (woo, oou)
Carlos Santana, oou (woo, oou)
Με την κιθάρα του (gring, gring, okay)
Έχω στρατιώτες, me gusta (gusta)
Έχεις μωράκια με φούστα
Έχω ραμμένα για μένα setάκια
Με ράβει μια φίλη σου εκδιδώμενη (woo)
Στο δρόμο στεγνά με το Uzi (okay)
Ο Παύλος να μη με ακούσει (okay)
300 plus είναι στη ρόδα (wow)
Με χάνουν, λέει "κοίτα τον λούστη" (prr)
Turbi στη στροφή με 200
Πλαγιάζει σα σίδερο στη σιδερώστρα
Ανάποδα τιμόνια να τσιρίζουνε τα Toyo (Ultra instinct εφέ με κινητό)
Ξέρω να το βάζω στη στροφή, είμαι λαμόγιο, νιώσε

 

4 hours ago, Fortuna said:

Καλημέρα, Παύλο. Δύναμη!

 

RA RA RASPUTIN

MIRA AI:
 
 "Βάζουμε τις λέξεις Quantum και AI σε ό,τι καινούργιο φτιάχνουμε για να το αγοράσουν τα πρόβατα." Λοιπόν κύριοι και κυρίες, κι εγώ έχω κβαντική μύτη. Μπορώ να βγάλω μύξα από το αριστερό ή το δεξιό ρουθούνι, αλλά και από τα δύο ταυτόχρονα. Δεν βγαίνω όμως έξω να μιλάω για Quantum AI Bionic Nose Pro Max i12 Galaxy S. Βασικά γιατί δεν το κάνω τόσα χρόνια αυτό; Α ναι. Δεν είμαι εταιρεία.
 

Δίκασα πάλι στο fb. Αλλά οι viewers των unboxholics είναι λίγο intellectually inferior από το #MXBTV, οπότε δεν περιμένω πολλές αντιδράσεις. 

50 αντιδράσεις και συνεχίζω. Έτσι δημιουργείτε το content Seventh, όχι παίζοντας heartstone και valorant. Βλάκες όλοι εσείς εκτός από τον Βασίλη.

 

  18 hours ago, Exte. said:

Α ρε τρελε

Ενδιαφερον φορουμ το maxcheaters το 2020

 

Eίδες πως με κατάντησε ο Μήτσος; Κι όλα αυτά, επειδή είναι jelly hater. Δεν πειράζει όμως. Έχω αποκτήσει following τώρα, οπότε στα αρχίδια μου σας γράφω, αν και σας αγαπώ.

  18 hours ago, Editedbygod said:

oxix ax

 

Καλησπέρα, mira. Περνάς καλά; Πάντα καλά. Πόρνη. Μου κάνεις και την αθώα τώρα εδώ. "Όλα σωστά τα έκανα". Θα διαφωνήσω πολιτισμένα, αποκαλώντας σε πορνίδιο του κερατά του Σατανά. Κερατάς, επειδή έχει κέρατα, όχι επειδή πηδιέται με άλλους η γυναίκα του.

---------------------

 

V-L-O-S-P-A ΘΕΛΩ ΤΟ NAME ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙΕΙ

--------------------

Πάω να δω κάνα vod τώρα που μπορώ, γιατί bb το sub σε 1-2 μέρες και δεν έχω λεφτά για ανανέωση. Βασικά έβαλα λεφτά, αλλά κάποιες εφαρμογές (κινέζικες σίγουρα) με κάνουν charge 1 ευρώ η κάθε μια και η πουτάνα η paysafecard δεν σου δείχνει ποια εφαρμογή στα πήρε. Nice.

Δηλαδή σαν να σου λένε "σου πήραμε τα λεφτά, σε ξεφτιλίσαμε και δεν θα μάθεις ποιοι είμαστε εμείς που σε ξεφτιλίσαμε".

---------

Σήμερα ήπια καφέ και τσάι, οπότε δεν παίζει να κοιμηθώ πριν τις 6.

----------------------------------

15/5/2020 - 1:28 πμ

 

Δε με παίρνει ο ύπνος. Ούτε ο ύπνος. Αλλά δεν πειράζει. Θα με πάρει κάποια γυναίκα μελλοντικά. Χοχοχο. Οπτικοποίηση παίδες, αλλιώς η ζωή δεν παλεύεται. Βασικά παλεύεται, αν είσαι εγώ. Αλλά δεν παλεύεται, αν δεν είσαι εγώ. Ελπίζω να συμφωνεί ο Βασίλης. Μόνο τον στρατηγό Βασίλη υπολογίζω. Όλοι οι άλλοι είστε σκουπίδια που δεν έχετε ζήσει τις ζωές σας. Ενώ ο Βασίλαρος έχει κάνει τόσα και συνεχίζει να κάνει. Πραγματικά απίστευτος, φοβερός, ηγέτης, στρατηγός, άρχοντας, οικογενειάρχης, αλλά πάνω απ'όλα άνθρωπος, ίσως και κάτι παραπάνω από άνθρωπος, αλλά όχι απάνθρωπος σίγουρα επίσης τουλάχιστο ναι. Κούρασα. Τα λέμε αργότερα. Σε 5 λεπτά ή περισσότερα. 

------------------------------------

15/5/2020 8:54 π.μ

 

Ξύπνησα, πόσταρα μπόλικες μαλακίες στο zoo.gr (μπείτε να δείτε χιχι) και τώρα ετοιμάζομαι να φάω τα 2 αυγουλάκια μου και να πάρω τα χάπια μου, τα οποία σίγουρα χρειάζομαι για να λειτουργήσω σαν φυσιολογικός βρωμερός ελεεινός άθρωπος. Για πάμε λίγο. Α και καλημέρα με μια σκέψη:

 

@Xplicit7

@SeventhSky

@JaharakaL

@WeirdSituation

@PAVLAPAS

@Vergil

@NOT OMGG
@Exte.

50 αντιδράσεις και συνεχίζω. Έτσι δημιουργείτε το content Seventh, όχι παίζοντας heartstone και valorant. Βλάκες όλοι εσείς εκτός από τον Βασίλη.

 

  18 hours ago, Exte. said:

Α ρε τρελε

Ενδιαφερον φορουμ το maxcheaters το 2020

 

Eίδες πως με κατάντησε ο Μήτσος; Κι όλα αυτά, επειδή είναι jelly hater. Δεν πειράζει όμως. Έχω αποκτήσει following τώρα, οπότε στα αρχίδια μου σας γράφω, αν και σας αγαπώ.

  18 hours ago, Editedbygod said:

oxix ax

 

Καλησπέρα, mira. Περνάς καλά; Πάντα καλά. Πόρνη. Μου κάνεις και την αθώα τώρα εδώ. "Όλα σωστά τα έκανα". Θα διαφωνήσω πολιτισμένα, αποκαλώντας σε πορνίδιο του κερατά του Σατανά. Κερατάς, επειδή έχει κέρατα, όχι επειδή πηδιέται με άλλους η γυναίκα του.

---------------------

 

V-L-O-S-P-A ΘΕΛΩ ΤΟ NAME ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙΕΙ

--------------------

Πάω να δω κάνα vod τώρα που μπορώ, γιατί bb το sub σε 1-2 μέρες και δεν έχω λεφτά για ανανέωση. Βασικά έβαλα λεφτά, αλλά κάποιες εφαρμογές (κινέζικες σίγουρα) με κάνουν charge 1 ευρώ η κάθε μια και η πουτάνα η paysafecard δεν σου δείχνει ποια εφαρμογή στα πήρε. Nice.

Δηλαδή σαν να σου λένε "σου πήραμε τα λεφτά, σε ξεφτιλίσαμε και δεν θα μάθεις ποιοι είμαστε εμείς που σε ξεφτιλίσαμε".

---------

Σήμερα ήπια καφέ και τσάι, οπότε δεν παίζει να κοιμηθώ πριν τις 6.

----------------------------------

15/5/2020 - 1:28 πμ

 

Δε με παίρνει ο ύπνος. Ούτε ο ύπνος. Αλλά δεν πειράζει. Θα με πάρει κάποια γυναίκα μελλοντικά. Χοχοχο. Οπτικοποίηση παίδες, αλλιώς η ζωή δεν παλεύεται. Βασικά παλεύεται, αν είσαι εγώ. Αλλά δεν παλεύεται, αν δεν είσαι εγώ. Ελπίζω να συμφωνεί ο Βασίλης. Μόνο τον στρατηγό Βασίλη υπολογίζω. Όλοι οι άλλοι είστε σκουπίδια που δεν έχετε ζήσει τις ζωές σας. Ενώ ο Βασίλαρος έχει κάνει τόσα και συνεχίζει να κάνει. Πραγματικά απίστευτος, φοβερός, ηγέτης, στρατηγός, άρχοντας, οικογενειάρχης, αλλά πάνω απ'όλα άνθρωπος, ίσως και κάτι παραπάνω από άνθρωπος, αλλά όχι απάνθρωπος σίγουρα επίσης τουλάχιστο ναι. Κούρασα. Τα λέμε αργότερα. Σε 5 λεπτά ή περισσότερα. 

------------------------------------

15/5/2020 8:54 π.μ

 

Ξύπνησα, πόσταρα μπόλικες μαλακίες στο zoo.gr (μπείτε να δείτε χιχι) και τώρα ετοιμάζομαι να φάω τα 2 αυγουλάκια μου και να πάρω τα χάπια μου, τα οποία σίγουρα χρειάζομαι για να λειτουργήσω σαν φυσιολογικός βρωμερός ελεεινός άθρωπος. Για πάμε λίγο. Α και καλημέρα με μια σκέψη:

 

@Xplicit7

@SeventhSky

@JaharakaL

@WeirdSituation

@PAVLAPAS

@Vergil

@NOT OMGG
@Exte.

Edited by MiraDBZ
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, WeirdSituation said:

@MiraDBZ πως σε πετσοκοψε ετσι το Multi edit, δεν ειναι funny:lied:

 

Μαλάκα μπερδεύτηκα. Το προηγούμενο ποστ μου είναι σαν ταινία με ταξίδια στον χρόνο. Yikes. Πολλά μπράβο στο Invision Community.

--------------------------

Πολλές καλημέρες φίλοι μου. Sup. Στον ελεύθερο μου χρόνο μ'αρέσει να διαβάζω άλγεβρα α/β λυκείου, γιατί έχω πολλά κενά δυστυχώς. Δεν θυμάμαι τίποτα. Επειδή συνειδητά επέλεξα να ξεχάσω τις περισσότερες σχολικές αναμνήσεις, λόγω ψυχολογικών. Οπότε το φυσικό επακόλουθο ήταν να ξεχάσω και τι στον πούτσο κάναμε στο μάθημα. Κρίμα. Ατυχές. Αλλά δεν πειράζει. Θα τα ξαναμάθω όλα από την αρχή με απώτερο σκοπό να τα γαμήσω όλα μελλοντικά. Μαθηματικά πάντα. 

Link to comment
Share on other sites

ειναι σαν προσωπικο σου ημερολογιο εδω περα

 

ενδιαφερον πραγματα σαν ενας αληθινος champικος, τι θα ελεγες να πας σε ενα εσπερινο να λαθεις την γνωση που σου διαφευγει; δεν θα εισαι ο μονος που πηγαινει, μπορει να γνωριζεις φιλους να περνας την ωρα σου εξω ή μια συντροφο:happyforever:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, WeirdSituation said:

ειναι σαν προσωπικο σου ημερολογιο εδω περα

 

ενδιαφερον πραγματα σαν ενας αληθινος champικος, τι θα ελεγες να πας σε ενα εσπερινο να λαθεις την γνωση που σου διαφευγει; δεν θα εισαι ο μονος που πηγαινει, μπορει να γνωριζεις φιλους να περνας την ωρα σου εξω ή μια συντροφο:happyforever:

 

Τί θα έλεγες να έφτιαχνα τα πόδια μου πρώτα που δεν τα νιώθω 2,5-3 μήνες τώρα και δεν μπορώ να πάω από το δωμάτιο στην τουαλέτα χωρίς βοήθεια, για να μπορέσω σαν φυσιολογικός άνθρωπος να βρω μια πουτσοδουλειά του πούτσου για 2-3 μήνες να φαρμάρω 1,5κ για να πάρω εξοπλισμό για να γίνω full time streamer , γιατί αν περιμένω από μαλάκες σαν το Νίκο και τον Χρήστο που ανοίγουν στριμ για να παίζουν hs και valorant σε κοινό των μαξ 3 θεατών καλύτερα να πεθάνω αύριο. Πιο πολύ content θα βρω αν κλείσω για πάντα τα μάτια μου, από το να περιμένω τα πουτανάκια του mxb να ανοίξουν σοβαρό στριμ που θα είναι οι εαυτοί τους, αντί να tryhardάρουν σε κινέζικα παιχνίδια, σαν τον βλάκα τον exte, που το κάνει αυτό επειδή είναι μονοδιάστατο ον με ανύπαρκτη προσωπικότητα on stream. Πάλι ο μαλάκας ο Παύλος θα πρέπει να φάει όλο τον καρκίνο, ανοίγοντας ελληνικό stream. Καλώς, αφού δεν θα το κάνει κανείς άλλος, ας κάνει ο Παύλος τον καραγκιόζη μπας και πάρει μπρος το project #MXBTV γιατί αν περιμένω από τους βλάκες, τότε ας ξαναπεθάνω άλλες 3 φορές.

------

Ηλίθιοι, αυτά που κάνω θα τα κάνω για να γίνουμε οι επόμενοι unboxholics, βασικά κάτι μεγαλύτερο. Αλλά όχι ας κράζουμε, επειδή δεν έχουμε τα αρχίδια να είμαστε οι εαυτοί μας μπροστά στην κάμερα. Πολύ δύσκολο ναι.

pavlapas2.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Fortuna said:

Σκληρό carry και στο mxbtv μετά τα mvp plays με Karthus, brought to you by Dask. 

 

Λέω να αντιδράσω στο dream team in action το βραδάκι. Και να ξέρεις ό,τι όσα είπα δεν πήγαιναν σε σένα, αλλά στους wannabe streamers, που δεν κάνουν αυτά που πρέπει να κάνουν για να γίνουν streamers. Ακούς, καλέ μου νιχιλιστικέ φίλε; Όχι δεν ακούς, αν άκουσες έστω κι ένα πράγμα απ'αυτά που έγραψα, τότε να πας σε δει ο αρμόδιος γιατρός. To έπιασες; :D

 

@Fortuna

Fortuna = Big Brain Power

 

Συνεχίζω στο zoo.gr ως MiraOS

nvm κολλάει το μπαστάρδι

----------

A και να συνεχιστούν τα πλακοψώλια, αν γίνεται. Μου δίνουν δύναμη. Και με αποτρέπουν από το να διαβάσω τα Στοιχεία του Ευκλείδη. Ωραίος τύπος ο Ευκλείδης τελικά. Αλάνι από τα λίγα. Ή αλάνι από τα πολλά. Ποιός ξέρει; Σίγουρα όχι εγώ. Εντάξει δεν ήμουν 5 χρόνια σε πανεπιστημιακό περιβάλλον, αν και δεν πατούσα λόγω ψυχολογικών......................... Συγγνώμη για το φλεξ, αλλά πρέπει να τροφοδοτήσω το Εγώ μου. Αλλιώς δεν θα την παλέψω μελλοντικά. Χτίζω το ιμούνιτι. 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζουν ότι είναι content creators, αλλά δε θα πιάσουν ποτέ επίπεδα pwnz0r ή Fortuna Ναρκαλιευτής stream. 

Και ναι, είναι μαγκιά να φτύνεις τη ζωή στα μούτρα όπως κάθε τι ασόβαρο. 

Πουτάνα όλα που λένε και οι Rotting Christ. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...