Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

2 minutes ago, MiraDBZ said:

 

Στο ps4 φαίνονται κανονικά. Φαρμάρω 30-30 τις προβολές 2 μέρες τώρα. ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ :foreverhappy:

Τα νέα σας. 

ανερχομενο ταλεντο, ο champικος της νησιωτικης ελλαδας:happyforever: πρεπει να εμπλουτισεις τα react βιντεο τωρα που ανεβαινουν οι προβολες και σε ηδη γνωστα βιντεος με παραπανω κοσμο ετσι ωστε να βγουν προτεινομενα σε αλλους με παρομοια ενδιαφερονται και να ανεβουν ακομα περισσοτερο οι προβολες:happyforever:σε τραγουδια ειτε shows ειτε σειρες δε ξερω, υπαρχει πολυ πραμα γενικα που σηκωνει αποψη:thinking:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, WeirdSituation said:

ανερχομενο ταλεντο, ο champικος της νησιωτικης ελλαδας:happyforever: πρεπει να εμπλουτισεις τα react βιντεο τωρα που ανεβαινουν οι προβολες και σε ηδη γνωστα βιντεος με παραπανω κοσμο ετσι ωστε να βγουν προτεινομενα σε αλλους με παρομοια ενδιαφερονται και να ανεβουν ακομα περισσοτερο οι προβολες:happyforever:σε τραγουδια ειτε shows ειτε σειρες δε ξερω, υπαρχει πολυ πραμα γενικα που σηκωνει αποψη:thinking:

 

Προτείνετε αλλαγές στο overlay. Δεν ξέρω να το χρησιμοποιώ το μαραφέτι. 

The relationship between a Virgo and a Sagittarius is not a usual happy ending emotional story. There are many challenges in their way, the biggest being their emotional lack of understanding and their possible lack of respect. Still, when they find a way to show emotions and share them in the same pace and in an understandable way, they could actually have a lot of fun together. Their communication is often exciting and they both have a lot to say to each other, but their rationality may distract them from an actual search for love. If they discover how well they complement each other, they might be able to stay together for a long time.

 
 

XAXAXAXAAAAAAXXA ΖΩΔΙΑ ΓΕΝΙΚΑΔΑΔΗΛΉ'ΚΛΣΗΦΚΛΗΦΛΔΦΗΗΛΔΦΗΔΦΛΚΗΛΔΗΚΗΤΣΑΜΠΙΚΟΣΤΕΝΣΕΙ

Link to comment
Share on other sites

ειπαμε να βαλεις και follow alert το siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii που κανεις, δεν υπαρχουν follow στο youtube αλλα θα το πατας μονος σου καθε λιγο:happyforever:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, WeirdSituation said:

ειπαμε να βαλεις και follow alert το siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii που κανεις, δεν υπαρχουν follow στο youtube αλλα θα το πατας μονος σου καθε λιγο:happyforever:

 

Θέλω stream deck. Δεν ξέρω καν τι είναι, αλλά το θέλω.

 

 

 

 

:^OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO))))))))))))))))))

 

 

CALVIN KLEIN MEIN XAXXAXAXAXAXAΖΑΚΣΑΚΣΑΚΣΑΚΣΑ

Βαρέθηκα. Άλλη μια μη παραγωγική μέρα κοντεύει να φτάσει στο τέλος της. Θυμίστε μου να διαβάσω λίγα μαθηματικά αύριο. Το έχω παραχέσει με το procrastination. Αν όλα πάνε καλά, θα σας διδάξω λίγη γραμμική άλγεβρα.

Άλλα πρέπει να ρίξω ένα πρόχειρο διαβασματάκι 8 ωρών πρώτα για να είναι καλό το εκπαιδευτικό βίντεο. 

-----------

 

Καλημέρα με μια στέψη. SourPls

Link to comment
Share on other sites

Παύλο τα βίντεό σου μου δώσαν έμπνευση. Σήμερα έκανα Παυλάρας cosplay στο αυτοκίνητο. Σχολίαζα τι έβλεπα στο δρόμο και τι έπαιζε το ράδιο. Δε με άκουγε κανένας, αλλά η προσπάθεια είναι που μετράει. 

Είσαι αυτό που κάθε άνθρωπος θέλει να γίνει και δεν το ξέρει μέχρι να το ανακαλύψει. Τα θερμά μου συγχαρητήρια. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Fortuna said:

Παύλο τα βίντεό σου μου δώσαν έμπνευση. Σήμερα έκανα Παυλάρας cosplay στο αυτοκίνητο. Σχολίαζα τι έβλεπα στο δρόμο και τι έπαιζε το ράδιο. Δε με άκουγε κανένας, αλλά η προσπάθεια είναι που μετράει. 

Είσαι αυτό που κάθε άνθρωπος θέλει να γίνει και δεν το ξέρει μέχρι να το ανακαλύψει. Τα θερμά μου συγχαρητήρια. 

 

Εύγε, φίλτατε. Εγώ για όλους εσάς κάνω τον καραγκιόζη σ'όλες τις νευρομορφικές-αντικοινωνικές πλατφόρμες κοινωνικής δικτύωσης. Δεν έχω τίποτα να κερδίσω απ'όλη αυτή την συνεχή, αλλά όχι απαραιτήτως διακριτή, διαδικασία. Σήμερα όμως θα πάρω το ρεπό που δικαιούμαι, επειδή δουλεύω σε μια σειρά βίντεο που έχουν ως θέμα την ύπαρξη και τέχνη της νευροπλαστικότητας που εγώ και τα άλλα τρία τέταρτα μου βιώνουμε ζωντανά κάθε μέρα. Πάω να απενεργοποίησω για λίγο τον εγκέφαλο μου, γιατί κουράστηκα σήμερα, απλά και μόνο βλέποντας τον εαυτό μου ταυτόχρονα σε όλες τις όποιες συσκευές διαθέτω. Λέω να βάλω και το VCR για να παίζω κι εκεί τον εαυτό μου. Φοβερά πράγματα βιώνουμε όλοι οι εμείς σ'αυτές τις δύσκολες μέρες.

Με άλλα λόγια <-> :happyforever:

Edited by MiraDBZ
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, JaharakaL said:

 

 

Σιγά. Πρόσεξε μην σκίσεις κάνα καλτσόν, μωρή δίβα.

^

Ωραίο ποστ. Θύμησε dusk, αλλά όχι dawn.

c89.jpg

 

Αν κάποιος το μετέφραζε, θα ανέβαινε σε 5 λεπτά στο κανάλι μου. Αλλά... δεν βοηθάτε. :(

@Xplicit7 δίνω 90 λεπτά στον Κώστα αν το μεταφράσει

--------------

Άλλη μια μη-παραγωγική μέρα έφτασε στο τέλος της. Αλλά δεν πειράζει. Τουλάχιστον μέρα25 με τη μέρα25 ομορφαίνω για κάποιον παράξενο λόγο. Πρέπει να δω τι έκανε ο Aizen, γιατί μάλλον κάνω τα ίδια που έκανε κι αυτός. 

Σεβαστό και όχι ατυχές. Ντετερμινιστικό θα έλεγαν κάποιοι, αλλά όχι, ίσως, μπορεί και εντροπία. :^)

Δεν ξέρω καν τι είναι η εντροπία και δε με νοιάζει. Καληνύχτα. Τα λέμε αύριο στις 6-8 το πρωί.

----------------------

Καλημέρα κούκλοι και κούκλες. Ου ου ου.

----------------

Πωπωπωπω παραγωγική μέρα η σημερινή. Ξύπνησα 6, πήγα έκανα ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, αγόρασα ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, έφτιαξα βιντεάκι που θα ανεβάσω σήμερα στις 6. Αρκετά για σήμερα. Τώρα χαλαρό διαβασματάκι και χαλαρωτικό στριμάκι στις 3. Μπορεί και 5 λεπτά αργότερα. :foreverhappy:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Fortuna said:

 

 

Άντε να δω το γαμωβίντεο με τον shazam και μετά να πάω για γιόγκα και διαλογισμό.

Link to comment
Share on other sites

Παυλάρα, κάνε bait video με unbox μάσκα για COVID19 και ξαφνικά το γυρίζεις και εξηγείς πως όσοι τις αγοράζουν είναι πρόβατα και όλα είναι ένα σχέδιο για mass manipulation από Bill Gates και λοιπούς Εβραίους.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Fortuna said:

Παυλάρα, κάνε bait video με unbox μάσκα για COVID19 και ξαφνικά το γυρίζεις και εξηγείς πως όσοι τις αγοράζουν είναι πρόβατα και όλα είναι ένα σχέδιο για mass manipulation από Bill Gates και λοιπούς Εβραίους.

 

Θέλω script. Θα σε κάνω shoutout.

Κάτι σαν αυτά του βάζελου.

Α ναι όντως αυτά του βάζελου... Πώς δεν το σκέφτηκα πιο νωρίς; 

@Fortuna Βοήθεια. Έχω γίνει επισήμως dopamine junkie. Καταναλώνω περιεχόμενο από 4 υπολογιστικές πηγές ταυτόχρονα. Να συνεχίσω έτσι; Ή να κάνω αποτοξίνωση για λίγα δευτερόλεπτα;

1 hour ago, Fortuna said:

Παυλάρα, κάνε bait video με unbox μάσκα για COVID19 και ξαφνικά το γυρίζεις και εξηγείς πως όσοι τις αγοράζουν είναι πρόβατα και όλα είναι ένα σχέδιο για mass manipulation από Bill Gates και λοιπούς Εβραίους.

 

Δεν έχω κάποιο θέμα με τους Εβραίους. Με τις Ουκρανέζες έχω που ενώ έχουν λιγότερους ακόλουθους από τις κλασσικές Ρωσίδες (κάτι εκατοντάδες χιλιάδες) το παίζουν μεγαλύτερες Δίβες. Ενώ εμείς ως Δευς, είμαστε πολύ ταπεινοί, αναλογικά και ποσοστικά αν το δεις. 

Στείλτε της το. Με τρίγκαρε εκείνη τη μέρα που είχα πάει να πληρώσω τη ΔΕΗ, την οποία έχουν αναβαθμίσει οι Ροδομασόνοι εδώ πέρα. Εύγε.

Και με τους αδερφούς των Ουκρανίδων που με αποφεύγουν, επειδή και καλά "είναι στον στρατό". Ποίος χέστηκε; Ρητορική η ερώτηση, μιας και περιγράφει μια κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, WeirdSituation said:

@MiraDBZ discord

 

Πιο συγκεκριμένα. Γιατί έχω δικτυωθεί μέχρι αηδίας και γίνεται χαμός.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...