Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Αγαπητέ στην Γερμανία δε τα κάνουν τα allah allah στους δρόμους γιατί τους έχουν φτιάξει τζαμιά σε αντίθεση με την μπανανία που ζούμε που μερικοί γραφικοί εμποδίζουν την δημιουργία τζαμιού. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Xplicit7 said:

Αγαπητέ στην Γερμανία δε τα κάνουν τα allah allah στους δρόμους γιατί τους έχουν φτιάξει τζαμιά σε αντίθεση με την μπανανία που ζούμε που μερικοί γραφικοί εμποδίζουν την δημιουργία τζαμιού. 

 

Στην Γερμανία έχετε άλλα γεγονότα... Ενώ στην Ελλάδα ζούμε άλλα γεγονότα... Δεν υπάρχει μεγάλη διαφορά βέβαια αλλά πλέον με τα ΜΜΕ που το __(τόσο) το κάνουν άλλο _____(Τόσο) κλαίγονται όλοι για την οικονομία ανεξαρτήτου χώρας...Τα βλέπουν και οι υποτιθέμενοι προθυπουργοί και σου λέει "Άστε τους έτσι όλα καλά πάνε".... Κατά τα άλλα είναι και διπρόσωποι όλοι τους για τις ψηφοφορίες και τις εκλογές.... :dat: 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, JohnBoy13 said:

Κι όσο για την απέλαση των ξένων, διαφωνώ. Αν φύγουν μετά ποιος θα έρθει για δουλειά? Ο τεμπελχανάς ο Έλληνας που το χει και καμάρι?Λες και υπάρχει γνήσιος Ελληνας. Τουρκαλβανόσποροι ειμαστε. 

 

Σκέφτεσαι μόνο τον εαυτό σου.

Να πάρεις τον γείτονα ρε μαλάκα , γιατί δεν τον παίρνεις? Ζητάει τα διπλά? Γιατί άραγε? Γιατί άτομα σαν και εσένα δίνουν τις δουλειές σε ξένους που σου ζητάνε 10 ευρώ στο 8ωρο ε? Μάθε όμως οτι αυτός ο Χ,Ψ ξένος μένει με αλλα 8 άτομα στο ίδιο δωμάτιο και δεν πληρώνει αυτά που πληρώνει ο Έλληνας. Μάθε οτι σπάνια θα βρείς ξένο με παιδιά ενώ ο Έλληνας έχει ίσως και 2 και θέλει λίγα παραπάνω για να ταίσει. Μάθε οτι ο ξένος στην χώρα του πολύ πιθανόν να έπαιρνε 1 ευρώ την ώρα και τώρα τα 15 του φαίνονται σαν να σου δίνουν 50ρικο εσένα ( που φυσικά εαν δεν εχει τους φόρους και όλες τις μαλακίες ειναι καθαρά τσέπη και τα 50 ) . Μάθε οτι ο Έλληνας έχει μια γαμημένη αξιοπρέπεια και θέλει αυτά που του αξίζουν . Εαν μάθεις στα σκατά θα πεθάνεις στα σκατά φίλε. 

 

Όσο για την καταγωγή..... Πόση ώρα το σκέφτηκες αυτό που είπες?

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, melron said:

 

Σκέφτεσαι μόνο τον εαυτό σου.

Να πάρεις τον γείτονα ρε μαλάκα , γιατί δεν τον παίρνεις? Ζητάει τα διπλά? Γιατί άραγε? Γιατί άτομα σαν και εσένα δίνουν τις δουλειές σε ξένους που σου ζητάνε 10 ευρώ στο 8ωρο ε? Μάθε όμως οτι αυτός ο Χ,Ψ ξένος μένει με αλλα 8 άτομα στο ίδιο δωμάτιο και δεν πληρώνει αυτά που πληρώνει ο Έλληνας. Μάθε οτι σπάνια θα βρείς ξένο με παιδιά ενώ ο Έλληνας έχει ίσως και 2 και θέλει λίγα παραπάνω για να ταίσει. Μάθε οτι ο ξένος στην χώρα του πολύ πιθανόν να έπαιρνε 1 ευρώ την ώρα και τώρα τα 15 του φαίνονται σαν να σου δίνουν 50ρικο εσένα ( που φυσικά εαν δεν εχει τους φόρους και όλες τις μαλακίες ειναι καθαρά τσέπη και τα 50 ) . Μάθε οτι ο Έλληνας έχει μια γαμημένη αξιοπρέπεια και θέλει αυτά που του αξίζουν . Εαν μάθεις στα σκατά θα πεθάνεις στα σκατά φίλε. 

 

Όσο για την καταγωγή..... Πόση ώρα το σκέφτηκες αυτό που είπες?

 

 

 

Εισαι ο tryskel της Ελληνικης κοινoτητας. :D

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kara` said:

 

Εισαι ο tryskel της Ελληνικης κοινoτητας. :D

επαναλαμβάνεσαι 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, xxdem said:

An odigaw einai nai

Den mpenw se amaxia alliwn sorry. Mia fora mono m xilosan to diplwma pou etrexa me 170 bouliagmenis dn xana egine :/

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kara` said:

Emeis oi duo tha kaname kalh parea alla blepeis twilight opote.

 

mpa den gamaw trixotous

Edited by `NeverMore
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Elfocrash said:

Αριστερός με δεξιά τσέπη.

 

Πέρα απο την πλάκα, όταν θα γίνει και ο Wolfgiasena μετανάστης ας μου πεί την γνώμη του.

Εμένα ο πρώτος mentor μου όταν έπιασα δουλεια στην Αγγλία ήταν Πακιστανός και ήταν και γαμώ τους engineers. Χωρίς αυτόν σίγουρα δεν θα ήμουν εδώ που είμαι τώρα στο θέμα καριέρας. Επίσης έχω δουλέψει με αρκετούς Αλβανούς εδω που όχι απλά τον πατάνε κάτω, τον σβήνουν απο τον χάρτη. Όλα είναι θέμα context γιαυτό θα μέτραγα τα λόγια μου.

 

1ον λογικο να με παταει κατω αμα εχει αφιερωσει το 90% της ζωης του σε εναν υπολογιστη. Δεν ειναι ο τομεας μου στο εχω πει χιλιες δυο φορες, ειμαι στην ιατρικη κατευθυνση ενω ταυτοχρονα κανω προγραμματισμο σαν hobby και ειδικα εφε. Πηγαινε πες του πακιστανου σου να κανει 3 πραγματα και να ειναι και στα 3 πολυ πολυ καλος και τα λεμε.

 

2ον το να αποκαλεις καποιον με ηλιθια ονοματα που εβαζε στο παρελθον μονο κ μονο για να σπαμμαρι (ειδικα οταν ηταν 14 ετων) δειχνει ποσο amateur εισαι απο θεμα κοινωνικων σχεσεων. Ναι τουβλακο μου κατσε να με υλοποιησεις στο 2018 μετα απο τοσες αλλαγες με ονοματα του 2012. Για καποιον που ξερει 3+ γλωσσες προγραμματισμου εισαι πολυ χαζος.

 

3. Ξαναλεω οτι ειχα σχεση με Ρουμανα για 3 χρονια, ειχα φιλο στο στρατο απο την Αιγυπτο και ημασταν 20 ωρες τη μερα μαζι για 6 χρονια κλπ. Με κοβεις για ακροδεξια που βγαινω στους δρομους και βαραω κοσμο? Οποιος σεβεται τη χωρα του εγινε ακροδεξιος? Σοβαρα σε ειχα για πιο ευφυολoγο ατομο αλλα μαλλον οι προγραμματιστες τελικα ειναι κατω του μετριου σε νουση. Λυπαμαι που στο λεω elfouraki μου αλλα και Ελληνα να δω να φτυνει κατω η να πεταει σκουπιδια θα τον πλακωσω στο ξυλο. Απλα επειδη ξερω τους Ελληνες δεν θα παει κανεις σε ξενη χωρα να κατσει κατω στη μεση της πλατειας και να προσευχεται στον θεο του. Μπορει οι Ελληνες να ειμαστε βαρεμενοι και βρωμιαριδες αλλα εχουμε αρχες. Δυστηχως δεν ειναι ολοι οι λαοι (οπως και οι γερμανοι ειναι πιο τυπικοι απο μας). Δεν ειμαστε ολοι ισοι και δεν θα γινουμε ποτε. 

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, `NeverMore said:

 

mpa den gamaw trixotous

Γενικα δεν γ*ς, γραψε εναν σωστο κωδικα πρωτα και μετα τα λεμε για το σεξουαλικο κομματι.

Να χαρω εγω "προγραμματιστες" που εχουν 150 ευρω project στο 2018:

 

/**
 * @author L2jSunrise Team
 * @Website www.l2jsunrise.com
 */
public class SpreeHandler
{
	public SpreeHandler()
	{
		// Dummy default
	}
	
	public void spreeSystem(L2PcInstance player, int spreeKills)
	{
		ExShowScreenMessage msgCase = null;
		String announceMessage = null;
		
		switch (spreeKills)
		{
			case 1:
				break;
			case 2:
				break;
			case 3:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached 3 killing spree!", 4000);
				announceMessage = "just got a Triple Kill!";
				break;
			case 4:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached 4 killing spree!", 4000);
				announceMessage = "just got a Mega Kill!";
				break;
			case 5:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached 5 killing spree!", 4000);
				announceMessage = "just got an Ultra Kill!";
				break;
			case 8:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached 8 killing spree!", 4000);
				announceMessage = "is Unstoppable!";
				break;
			case 10:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached 10 killing spree!", 4000);
				announceMessage = "just got a Monster Kill!";
				break;
			case 13:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached 13 killing spree!", 4000);
				announceMessage = "is WhickedSick!";
				break;
			case 15:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached 15 killing spree!", 4000);
				announceMessage = "is on a KILLING SPREE!!!";
				break;
			case 20:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached 20 killing spree!", 4000);
				announceMessage = "is !!Dominating!!";
				break;
			case 25:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached 25 killing spree!", 4000);
				announceMessage = "is !!!GODLIKE!!!";
				break;
			case 30:
				msgCase = new ExShowScreenMessage("You've reached MAX killing spree!", 4000);
				announceMessage = "is Beyond GODLIKE!!!";
				break;
			default:
		}
		
		if ((msgCase != null) && (announceMessage != null))
		{
			player.sendPacket(msgCase);
			Broadcast.toAllOnlinePlayers(new CreatureSay(1, Say2.CRITICAL_ANNOUNCE, "", "PvP Manager: " + player.getName() + " " + announceMessage));
		}
	}
	
	public static SpreeHandler getInstance()
	{
		return SingletonHolder._instance;
	}
	
	private static class SingletonHolder
	{
		protected static final SpreeHandler _instance = new SpreeHandler();
	}
}

 

 

Link to comment
Share on other sites

ποιος είπε πως είμαι προγραμματιστής :cheer:

εσύ θα το έκανες με if, else if οπότε και πάλι πιο μπροστά είμαι 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...