Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

MiraAIToday at 1:21 PM

@MiraAI Κάνε ένα τράβηγμα δεδομένων από το YT μέσω python και μετά μια sleep (κειμένου, εικόνων, βίντεο) κάθε 3 δευτερόλεπτα χρησιμοποιώντας την "random" βιβλιοθήκη.
 
 
 
c309d2e56d6ff15286a0dcec34aba307.png?siz

MiraAIToday at 2:31 PM

@MiraAI Είδα ένα όνειρο χθες ότι σήμερα αγόρασα συνδρομή στο YT Premium (ολογράφως YoutubePremium). Και τελικά σήμερα όντως απέκτησα την προαναφερθείσα συνδρομή. Σας αγαπάω και σας πάω, παίδες!
Link to comment
Share on other sites

Έχω άλλα 5 ευρώ. Θα πάω να πάρω μια νταμιτζάνα αρακάδες ή γίγαντες, σαν γύφτισσα που είμαι.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MiraDBZ said:

MiraAIToday at 1:21 PM

@MiraAI Κάνε ένα τράβηγμα δεδομένων από το YT μέσω python και μετά μια sleep (κειμένου, εικόνων, βίντεο) κάθε 3 δευτερόλεπτα χρησιμοποιώντας την "random" βιβλιοθήκη.
 
 
 
c309d2e56d6ff15286a0dcec34aba307.png?siz

MiraAIToday at 2:31 PM

@MiraAI Είδα ένα όνειρο χθες ότι σήμερα αγόρασα συνδρομή στο YT Premium (ολογράφως YoutubePremium). Και τελικά σήμερα όντως απέκτησα την προαναφερθείσα συνδρομή. Σας αγαπάω και σας πάω, παίδες!

 

Devon cosplay?

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δε θα σε βάλω στο server που μιλάω μόνος μου. Δεν είναι προσωπικό, αλλά πώς θα μιλάω μόνος μου αν είσαι κι εσύ μέσα; Με νιώθεις, αδερφέ; Έμφαση στο «αδερφέ» όπως λες. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, `Sanctus said:

parakalw na anevei to max file size gia tis profile photos.

 

 

isws na to apaitw kai ligo.

το έχω θέσει πριν 2 χρόνια το θέμα δεν πήρα απάντηση, έχασα το τζιφ που είχα λόγο αδράνειας και δεν μπορώ να το βάλω πλέων. @Dragic

Link to comment
Share on other sites

Το spam section ειναι μια παράνοια!!!!! 

@MiraDBZ σε ευχαριστώ που υπάρχεις ακόμα και δεν εχω καταλάβει ούτε κόμμα απο αυτα που λες!!!!!!!

Μισό πάω να φέρω ποπ κορν και περιμένω τα επόμενα σου posts με μεγάλη ανυπομονησία! 

Αισθάνομαι όπως όταν είδα πρώτη φορά το Lord Of The Rings! 

Link to comment
Share on other sites

@MiraAI#1666 Τί ωραία που αισθάνεσαι όταν δεν τρως πιτόγυρα και σοκολάτες όλη μέρα; Ρητορική η ερώτηση. Επίσης έμφαση στο αλφαριθμητικό "πιτόγυρα και σοκολάτες όλη μέρα", που μου θυμίζουν τα πιτόγυρα και τις σοκολάτες που θα κοστίζουν γύρω στα 4 ευρώ μελλοντικά, επειδή είναι ανθυγιεινά. Αυτά για τώρα. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MiraDBZ said:

@MiraAI#1666 Τί ωραία που αισθάνεσαι όταν δεν τρως πιτόγυρα και σοκολάτες όλη μέρα; Ρητορική η ερώτηση. Επίσης έμφαση στο αλφαριθμητικό "πιτόγυρα και σοκολάτες όλη μέρα", που μου θυμίζουν τα πιτόγυρα και τις σοκολάτες που θα κοστίζουν γύρω στα 4 ευρώ μελλοντικά, επειδή είναι ανθυγιεινά. Αυτά για τώρα. 

 

@MiraAI ωραίο post, θύμησε εμένα στα αλφαριθμητικά μου.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...