Jump to content

MXC LOL TOURNAMETS?


Recommended Posts

Ναι , αλλά οταν ξέρω πως θα χάσω , ειναι χαζό να κάτσω να πληρώσω και όλας

κ εγω σου λεω οτι κανεις σας δεν ανεφερε την ιδεα να παιξουμε for fun κ ΑΝ θα ερθει κανεις να παιξει.απλως κολλησατε στα λεφτα.

επισης ουτε καν σκεφτηκατε το γεγονος να κανουμε shuffle τις ομαδες να παιξουμε για πλακα.  :okey:

Link to comment
Share on other sites

Ναι , αλλά οταν ξέρω πως θα χάσω , ειναι χαζό να κάτσω να πληρώσω και όλας

μεγάλη μαλακία αυτό που λες ... χάνουν και οι καλύτεροι ... και μετά αν δεν έχεις εμπιστοσύνη στον εαυτό σου και δεν προσπαθείς μην ξανα παίξεις ΛΟΛ ή απλά κάνε custom games να παίζεις με botakia που ξέρεις σίγουρα πως θα κερδίσεις ...
Link to comment
Share on other sites

μεγάλη μαλακία αυτό που λες ... χάνουν και οι καλύτεροι ... και μετά αν δεν έχεις εμπιστοσύνη στον εαυτό σου και δεν προσπαθείς μην ξανα παίξεις ΛΟΛ ή απλά κάνε custom games να παίζεις με botakia που ξέρεις σίγουρα πως θα κερδίσεις ...

3erw atoma pou xanoune kai apo bots
Link to comment
Share on other sites

επισης ουτε καν σκεφτηκατε το γεγονος να κανουμε shuffle τις ομαδες να παιξουμε για πλακα.  :okey:

Κάνεις λάθος , αλλά εμένα δεν μου δίνει κανείς σημασία  :okey:

 

Not the same level of skill , i agree . But what if we create teams to be at the same level snoopi!? I mean each team will have a 1700+ elo play , a 1500 , a 1200 and such!

Link to comment
Share on other sites

Παρακάλα με για team και για σοβαρά games.

 

Πότε παρακάλεσα για team ρε ηλίθιε; Στο τουρνουά του pentakill ή στις άπειρες φορές που με παρακαλάτε να μπω για ranked team;

 

No, you might connect me with somebody else? I'v never asked anyone for a skin, but this could be my first time.

Would you kata skin meh? :happyforever:

 

He had a name like "A random dude", "a random guy" or something.

 

 

btw no kata skin >:)

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον κόψε το επιθετικό στυλάκι , δεύτερον ποιος μίλησε για εσένα? Σε ανέφερα εγώ πουθενά και μου την μπαίνεις? Εγώ στον ελφο αναφερόμουν και απλά βρίσκεσαι στο team

του.

 

Κι εσύ αυτό το γαμάω τάω υπεράνω στυλάκι να μην σ'ρχίσω στα μπάτσα μπιφτέκα.
Link to comment
Share on other sites

Πότε παρακάλεσα για team ρε ηλίθιε; Στο τουρνουά του pentakill ή στις άπειρες φορές που με παρακαλάτε να μπω για ranked team;

Πριν 1-2 εβδομάδες μου είπες "θα πάμε κανένα σοβαρό game" και έλεγες για team. Και πότε σε παρακάλεσα εγώ; Με κάνει invite o finito κι άμα σε δω στο pending ή κάνω leave ή του λέω να το δώσει πριν μπεις.
Link to comment
Share on other sites

Πριν 1-2 εβδομάδες μου είπες "θα πάμε κανένα σοβαρό game" και έλεγες για team. Και πότε σε παρακάλεσα εγώ; Με κάνει invite o finito κι άμα σε δω στο pending ή κάνω leave ή του λέω να το δώσει πριν μπεις.

 

Θα πάμε κανά σοβαρό game λοιπόν. Έγινε ρε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock