Jump to content

The teams of L2MXC / Οι ομαδες του L2MxC, και οι ενδιαφερομενοι εδω.


Maxtor

Recommended Posts

Ενδιαφερομαι για IL high rate,η "ομαδα" μου θα αποτελειτε απο εμενα και αλλους 2 πολυ καλους Dev(τα ονοματα τους δεν θα αποκαλυφθουν μονο στον Maxtor,για προσωπικους λογους)

 

Maxtor check msg

Ανυπομονω να δω ποσο καλυτεροτεροι ειστε...
Link to comment
Share on other sites

Autos 8a ka8ete kai alloi 8a douleuoun klasika pragmata

Δεν με ξερεις γιαυτο δεν μπορεις να μιλησεις για μενα.
Link to comment
Share on other sites

arxisan kai ta fights ^^

Δεν υπαρχουν Fights,αλλα ο συγκεκριμενος ειναι πολυ πριξας,δεν προκειτε να απαντησω σε κανενα αλλο εκτος απο τον Maxtor. Cya until then :)
Link to comment
Share on other sites

Δεν με ξερεις γιαυτο δεν μπορεις να μιλησεις για μενα.

Να μιλήσω εγώ π σε ξέρω και ξέρω ότι δεν ξέρεις;

 

Τεσπα ον τοπικ ο Fanky έχει πει την πιο σωστή άποψη

Link to comment
Share on other sites

Ναι νικο θα κανεις καριερα εκτος απο Pauler που ειδα οι αλλοι δεν εχουν ιδεα σιγουρο φαιλ παει το σχεδιο αυτο βρες σωστα ατομα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι νικο θα κανεις καριερα εκτος απο Pauler που ειδα οι αλλοι δεν εχουν ιδεα σιγουρο φαιλ παει το σχεδιο αυτο βρες σωστα ατομα.

Me polu sigouria milas agaphte.

Link to comment
Share on other sites

Δεν με ξερεις γιαυτο δεν μπορεις να μιλησεις για μενα.

Και εσυ αφου δεν μας αποκαλυπτεις τν ομαδα σου, δεν μπορεις να τους λες καλους devs.

 

Εχω κανει κωδικες που βασιζονται σε αλλους, εχω σχετικη γνωση για να διαβασω εναν κωδικα, εχω ανοιξει 3 σερβερς (2 επιτυχυμενους και 1 αποτυχυμενο) και ενδιαφερομαι για Interlude, Java και PvP!

 

Δεν θελω να ειμαι στο dev team μιας και χρειαζεται περισσοτερες γνωσεις απο αυτες που εχω. Μπορω να βοηθησω σαν οτιδηποτε αλλο θελετε, ειτε in gaming ειτε out.

Link to comment
Share on other sites

Endiaferomai kai ego gia java hi5.

Ean kapoios exei team kai thelei atomo pm me. exo sikosei 2 server monos mou se l2jserver hi5 o 1os eftase sta 4k ton mina xoris polla pragmata kai o 2os eklise gia allous logous.

 

Nevermore eisai se team?

 

Btw min akouw blakeies gia leech,voskous klp.

Efoson ginoun ta team pes ginoun 10 team mporei o maxtor me ta staff tou na epileksoun ta team pou nomizoun aftoi oti tha petyxoun, oloi ligo poly kseroume tis dinatotites mas edw mesa kathos kai ton alonon.

 

Akoma kai me agnostous ginete na kaneis team ean einai sobaroi, yparxei kai to skype me 1-2 koubentes krineis ean thes na sinergasteis me ton allon i oxi.

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά, απορώ πώς ξαφνικά σας δημιουργήθηκαν τόσες φιλοδοξίες και όνειρα.

 

Ο Maxtor, πρέπει να καταλάβετε πως σας δίνει μόνο ας πούμε την φήμη του mxc.

 

Ακόμα χρειάζεται να βρείτε λεφτά για dedicated, και ακόμα χρειάζεται να μάθετε developing.

 

Μην αναστατώνεστε χωρίς λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...