Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

εσένα ποιος σου μίλησε ρε βλαμμένε; εξάλλου εσύ αναφέρθηκες χθες σε μένα αν θυμάσαι καλά, εμείς στ αρχίδια μας σε έχουμε, λολ

 

τι θα μας πει; θα φωνάξεις τον μπαμπά να μας κάνει ντα;

 

ο νίκολας σου λέει για τον universe και εσύ λες για εμένα και νίκολας

 

ποιος είναι ο χαζός;

 

Τα περι στέρησης τα απευθύνεις σε μένα για αυτό σου έδωσα έστω και λίγο από την πολύτιμη προσοχή μου.

 

 

ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΑΓΓΛΙΚΑ ΡΕ ΞΕΦΤΙΛΑ! ΥΠΟΒΑΘΜΙΖΕΙΣ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ; 

 

Πάλι καλά που υπάρχουν κάτι ζωα σαν και εσένα να γελάμε λίγο παραπληγικέ.

Θα σε ρωτήσω πως θα γράψω κιόλας? εδώ βρίζεστε τρώτε ban και μετά χαίρεστε ζωάδια.

Edited by Universe
Link to comment
Share on other sites

Τα περι στέρησης τα απευθύνεις σε μένα για αυτό σου έδωσα έστω και λίγο από την πολύτιμη προσοχή μου.

 

 

 

Πάλι καλά που υπάρχουν κάτι ζωα σαν και εσένα να γελάμε λίγο παραπληγικέ.

Θα σε ρωτήσω πως θα γράψω κιόλας? εδώ βρίζεστε τρώτε ban και μετά χαίρεστε ζωάδια.

Δεν θυμάμαι κανένα ban. Επίσης να σου θυμίσω το πως σε ξεφτίλισαν πριν από καιρό; 

 

http://www.maxcheaters.com/topic/159012-maxcheaters-an-international-cheating-forum-or-maybe-not/

Ξεφτιλισμένε, τσάμπα το γλύψιμο. Και για ποιο πράγμα να γελάσεις; Σου αρέσει είτε δε σου αρέσει αγγλικά δεν ξέρεις! 

Σκουπίδι. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι κανένα ban. Επίσης να σου θυμίσω το πως σε ξεφτίλισαν πριν από καιρό; 

 

http://www.maxcheaters.com/topic/159012-maxcheaters-an-international-cheating-forum-or-maybe-not/

Ξεφτιλισμένε, τσάμπα το γλύψιμο. Και για ποιο πράγμα να γελάσεις; Σου αρέσει είτε δε σου αρέσει αγγλικά δεν ξέρεις! 

Σκουπίδι. 

 

Nομίζεις θα κάτσω να θιχτώ από ένα ηλίθιο τόπικ μίσους που άνοιξες επειδή δεν με πας? Χέστηκα κιόλας ζωάδι. Αμα καθόμουν να ασχολιόμουν με κάτι ζώα σαν και σένα το χάσαμε το τρένο. Και για ποιο γλύψιμο μιλάμε ρε βλακαμά? Τα αγγλικά είναι το πρόβλημα μας στόκε που το μισό community δεν ξέρει. Ζώο σε μένα βρήκες να την πεις μήπως μου την είχες πει γιατί είχα πάρει θέση staff και πάνω στο λάθος βρήκες αφορμή για να rage-άρεις? Άντε παραπληγικέ με ψυχολογικά βρες κανέναν άλλον να ξεσπάσεις για τις αγαμίες σου.

Link to comment
Share on other sites

Nομίζεις θα κάτσω να θιχτώ από ένα ηλίθιο τόπικ μίσους που άνοιξες επειδή δεν με πας? Χέστηκα κιόλας ζωάδι. Αμα καθόμουν να ασχολιόμουν με κάτι ζώα σαν και σένα το χάσαμε το τρένο. Και για ποιο γλύψιμο μιλάμε ρε βλακαμά? Τα αγγλικά είναι το πρόβλημα μας στόκε που το μισό community δεν ξέρει. Ζώο σε μένα βρήκες να την πεις μήπως μου την είχες πει γιατί είχα πάρει θέση staff και πάνω στο λάθος βρήκες αφορμή για να rage-άρεις? Άντε παραπληγικέ με ψυχολογικά βρες κανέναν άλλον να ξεσπάσεις για τις αγαμίες σου.

Να rage-άρω γιατί; για κάτι που έχω παρατήσει; Τόπικ μίσους; χα καλό, σα να μου λες πως και όλο το υπόλοιπο staff + community σε μισούσε. Σιγά εσύ ποιος είσαι για να σε μισήσουν pff ε ρε κάτι στόκοι που κυκλοφορούν 

Link to comment
Share on other sites

Να rage-άρω γιατί; για κάτι που έχω παρατήσει; Τόπικ μίσους; χα καλό, σα να μου λες πως και όλο το υπόλοιπο staff + community σε μισούσε. Σιγά εσύ ποιος είσαι για να σε μισήσουν pff ε ρε κάτι στόκοι που κυκλοφορούν 

 

 

Σε αυτό κάνεις λάθος.... Εγώ βλέπω κάθε μέρα τέτοιες απαντήσεις εδώ πέρα και νομίζετε ο,τι είστε κάπιοι... Φτέει κανείς μετά που τα μυαλά σας σε ότι κάνουμε ή ο,τι λέμε με δικό μας τρόπο τα θεωρεί σαν γλύψιμο; Φταίει κανείς που σας βρίζει ανελέητα και το παίζετε ιστορία; Σοβαρολογείς τώρα;

 

Και επίσης ποτέ δεν κάτσατε να σκεφτείτε λογικά για ένα Φόρουμ τι κάνει ο καθένας εδώ ή ποιός είναι ο ρόλος του καθενός.... Και υπάρχει μικρή πηθανότητα να το καταλάβετε μόνο όταν κάποια άτομα σας κάνουν ρόμπα....

Edited by xDarkCorex
Link to comment
Share on other sites

ΕΣΥ ΤΡΕΛΟΣ;

Δεν επεξα την Χαλ που εφερε 6-0 με την φουλαμ και επεξα την γαμω καρντιφ.. qq πανε 120 Ευρω..

Link to comment
Share on other sites

Να rage-άρω γιατί; για κάτι που έχω παρατήσει; Τόπικ μίσους; χα καλό, σα να μου λες πως και όλο το υπόλοιπο staff + community σε μισούσε. Σιγά εσύ ποιος είσαι για να σε μισήσουν pff ε ρε κάτι στόκοι που κυκλοφορούν 

 

Έλα βούλωσε το λίγο τώρα. Και τότε γιατί έιχες ανοίξει ένα τόπικ αποκλειστικά για μένα επειδή δεν είσαι hater? Please.

Xέστηκα που με μισούσε όλο το community γιατί τον Grisom που σου ρίχνε με το καλημέρα ban τον αγαπούσανε? Έλα ξύπνα λίγο.

Και θες να μου πεις δηλαδή ότι επειδή δεν ήξερα τότε αγγλικά δεν ήμουν και capable είσαι βλάκας ρε αγόρι μου εδώ ο finalgod με είχε κάνει report μέσα στο ίδιο το hidden section μας ξύπνα πια αν αυτό δεν είναι μίσος τι είναι? Μετά πως περιμένες να ήμουν σωστός? Αν οι ίδιοι οι συναδέλφοι μου δεν με υποστηρίζουν και δεν με διορθώνουν μέσω της εμπειρίας τους απ το να με διώξουν από το staff.

 

Θα στο θέσω αλλιώς σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες πας σε μια δουλειά και το προσωπικό είναι περίπου 7 άτομα στο τμήμα σου είστε 7 που κάθε μέρα βλέπεστε αναγκαστικά χωνεύεστε δεν χωνεύεστε θα πρέπει να κάνεις υπομονή μέχρι να τελειώσεις το 8ώρο σου και να πας σπιτάκι σου. Και κατά τη διάρκεια της δουλειάς γίνεται μια μαλακία τι πρέπει να γίνει να φύγεις από τη δουλειά και ο π.χ Γιάννης να σε κάνει αναφορά και να χάσεις τη δουλειά σου για μια μαλακία που δεν ήταν και φοβερή? Έτσι είναι δεν έχει προειδοποίηση γιατί εσύ στη προκειμένη περίπτωση άνοιξες τόπικ κατευθείαν και το έπαιξες ότι παιδιά "Εγώ δεν μισώ" ΌΧΙ.

 

Η αντιμετώπιση αυτού του θέματος η σωστή αντιμετώπιση ξέρεις ποια θα ήταν κύριε BonJovi?

Έλα εδώ κύριε Universe η όποιος σκατά είσαι υστερείς κάπου? Αν υστερείς πες μας αν χρειάζεσαι κάτι για να σε βοηθήσουμε νομίζεις υπήρχε κανεις εκεί μέσα να έρθει να μου πει κάτι τέτοιο? όχι και ξέρεις γιατί? Γιατί δεν ξέρουν να δουλεύουν σαν team αν δούλευαμε σαν ομάδα δεν θα τρωγόμασταν για τα αγγλικά αλλά θα το καλύπταμε όπως μπορούσαμε για να μην γίνουμε βούκυνο και όπως γίναμε μέσω εμένα με τη δική σου βοήθεα πάντα. Όπότε κόψε τις μαλακίες ότι δεν σε μισώ γιατί μισείς. Κανείς δεν γεννήθηκε τέλειος και να τα ξέρει όλα.

 

Σήμερα στο παρόν σημείο ο ίδιος ο Νίκος μου πρότεινε θέση και ο Κώστας aka ΕD: ξέρεις τι είπε? Ότι επειδή το staff δεν με θέλει και ούτε και αυτός άλλωστε δεν μπαίνεις δεν πάει ποιος σε πάει και ποιος όχι για να μπεις. Αλλά με τα μυαλά που κουβαλάτε δεν θα παέι ποτέ μπροστά το Maxcheaters ξέρεις γιατί? Γιατί πολύ απλά δεν σκέφτεστε σωστά. Αν είσαι κολλημένος δεν μπορείς να σκεφτείς καθαρά. Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι τα πράγματα τα ζυγίζουμε και δεν λέμε κατευθείαν τη πρώτη μαλακία που μας έρχεται στον εγκέφαλο πιστεύοντας ότι είναι και σωστή.

 

ΥΓ: Εκτός από αυτό που πιστεύουμε που δεν γνωρίζουμε αν είναι σωστό υπάρχει και το αντίθετο από αυτό που δεν μπαίνουμε καν στη διαδικασία να το εξετάσουμε.

 

Αν συνεχίζεις να πιστεύεις ότι εγώ είμαι το λάθος εδώ πέρα κάνεις λάθος γιατί δεν το σκέφτεσαι σφαιρικά αλλά συγκεκριμένα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...