Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Μην είσαι τόσο σίγουρος LoLaki.... ό,τι λέω τώρα θα τα λέω συνέχεια μέχρι να μπούνε στα μισά μυαλά που έχουν απομείνει....

 

 

Ειλικρινά πάντως, χωρίς να θέλω να μου παρεξηγηθείς. Κάθε φορά που βλέπω πως έχεις κάνει reply, αναστενάζω. Στη συνέχεια το διαβάζω, σκύβω το κεφάλι μου κλείνοντας τα μάτια μου και παράλληλα αισθάνομαι ντροπή για την πάρτη σου. Ντρέπομαι για εσένα, καταλαβαίνεις; Τη ντροπή που θα έπρεπε να νιώθεις εσύ για τις ασυναρτησίες που γράφεις και θα σε είχε αποτρέψει από την δημοσίευσή τους, την αισθάνομαι εγώ, διότι θεωρητικά ανήκω στο ίδιο είδος με εσένα. 

Edited by Fortuna
Link to comment
Share on other sites

γιατί πρέπει να νομίζω οτι είμαι έξυπνος;

απλά δές πόσοι του την λέτε π.χ. στον xDarkCorex και πόση αξία πήρε...

 

Maresi pou apantate se kathe malakia pou leei o alos. tespa pios kathete na diavasi toses selides.... gj anyway :D

Edited by Kràtos
Link to comment
Share on other sites

Όταν δε σε γουστάρουν κάποιοι άνθρωποι τότε μάλλον κάνεις κάτι που δεν τους αρέσει. Αν λοιπόν θες να γίνεις ένας εξ αυτών, τότε αλλάζεις εσύ ο ίδιος. Δε θα αλλάξουν αυτοί για εσένα. Άλλωστε ίσως και να χεις ακούσει πως "ένας χαζός προσπαθεί να προσαρμόσει κάποιον/κάτι σε αυτόν, ενώ ένας έξυπνος προσπαθεί να προσαρμοστεί σε αυτό."

 

Ε συγνώμη ένα λάθος dekarma και κάποια Undigs θεωρούνται τόσο σοβαρά ώστε να κριθώ μη-ικανός? Σου είπα δεν υπάρχει ομαδικότητα.

Πρώτα απ'όλα το πιστεύουν και σήμερα αυτό λολ.

Link to comment
Share on other sites

@xDarkCorex 

 

- BonJovi® demote to Regulan Member .Reason: selfrequest. (17 September 2012)

- Zake demoted to Legendary MemberReason: Personal reason (Ask Maxtor).

- Finito demoted to Legendary MemberReason: Personal reason (Ask Maxtor).

http://www.maxcheaters.com/topic/53844-promotion-demotion-information-271213/

 

Τουμπεκί. Τα υπόλοιπα λίγο-πολύ όλοι ξέρουν τι έγινε. Τα attack και οι απειλές του MiddleMan, αλλά τι λέω αφού και εσύ τα υποστήριξες. Τσάο. 

 

Πάνο το θυμάμαι αυτό αλλά δεν έχει κανένα νόημα εντάξει συνέβησαν διάφορα ε οκ και τι μπορείς να κάνεις για αυτό?

Μπες στη θέση του Μaxtor.

Link to comment
Share on other sites

Ποιός ο λόγος να υπάρχουν οι κλίκες όμως; αυτό δεν το έχω καταλάβει... Το να υπάρχουν κλίκες σε λογικά πλαίσια θα πω ναι συμφωνώ ο,τι πρέπει να κάνουν τα κουμάντα τους αλλά αυτού του είδους οι κλίκες ξεπερνάνε και τα όρια...(Ορισμένες φορές)

ειναι φορουμ! εδω υπαρχουνε στα games που ειναι ολα εικονικα, εδω περα που ανοιγουνε και συζητησεις και κανονιζουνε για καφεδακια δεν θα υπαρχουνε?

Link to comment
Share on other sites

ειναι φορουμ! εδω υπαρχουνε στα games που ειναι ολα εικονικα, εδω περα που ανοιγουνε και συζητησεις και κανονιζουνε για καφεδακια δεν θα υπαρχουνε?

 

 

Ο καθένας όμως την κλίκα την χρησιμοποιεί με λάθος τρόπο.... Άρα ; δεν βγαίνει κάποιο συμπέρασμα από αυτές...

Link to comment
Share on other sites

Fortuna γενικά, όταν κρίνεις τον άλλον μέσω του παρέλθοντος του είσαι από μονος σου τραγικός συγνώμη κιόλας.

Σιγα μη κάτσω να υπολογίσω το παρελθόν αντι για το παρόν.

Link to comment
Share on other sites

Fortuna γενικά, όταν κρίνεις τον άλλον μέσω του παρέλθοντος του είσαι από μονος σου τραγικός συγνώμη κιόλας.

Σιγα μη κάτσω να υπολογίσω το παρελθόν αντι για το παρόν.

Για τα τωρινά replies του βλάκα εννοεί ποιο παρελθόν;

Link to comment
Share on other sites

Για τα τωρινά replies του βλάκα εννοεί ποιο παρελθόν;

 

Για μένα εννοώ που λέει ο Fortuna ότι κάτι κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Ela re galaksia... me to gelio sou esy tha pas mprosta reeeeee xaxaxaxaxa

 

ΧΑΑΧΑΧΑΧ σε αυτό δεν έχουμε πρόβλημα.

Edited by Universe
Link to comment
Share on other sites

Ε συγνώμη ένα λάθος dekarma και κάποια Undigs θεωρούνται τόσο σοβαρά ώστε να κριθώ μη-ικανός? Σου είπα δεν υπάρχει ομαδικότητα.

Πρώτα απ'όλα το πιστεύουν και σήμερα αυτό λολ.

 

Δε ξέρω τι ακριβώς έγινε. Δεν πήρα καν θέση στο θέμα του promote/demote σου, απλά αναφέρω έναν πιθανό λόγο. Γι αυτό χρησιμοποίησα και τη λέξη "μάλλον". Δε θεώρησα ποτέ κανένα team του mxc ικανό, παρά μόνο ξεχώριζα κάποιες μονάδες, μιας και ο μέσος mod έκανε τα μικρολαθάκια που λες και κατέληγαν σε ιστορίες. Αν ήμουν admin θα απέφευγα να κάνω mods άτομα που το ζητάνε γιατί έχω παρατηρήσει πως αυτοί είναι που προκαλούν τους περισσότερους μπελάδες. 

 

π.χ. εγώ, o ed και ο Νικολούδος ποτέ δε ζητήσαμε να γίνουμε mod. Κανείς δεν είχε ποτέ θέμα με τις αποφάσεις μας επειδή δεν προέκυπταν από ανάγκη να γίνει κάτι, ώστε να ανέβουμε στα μάτια κάποιου, αλλά από υποχρέωση. Χωρίς να είμαι σίγουρος για τους άλλους 2, προσωπικά, μπορώ να πω με ασφάλεια πως η σχέση μου με όσους μπαίνουν στο lol section είναι φιλικές ή ουδέτερες. Γενικά ποτέ δεν είχα "εχθρικές" σχέσεις με κάποιον όσο χρησιμοποιώ αυτό το acc. Όταν δε συμπαθούσα κάποιον, δεν ερχόμουν σε αντιπαράθεση μαζί του ακόμα και αν μου το ζητούσανε. Απλά έμενα ουδέτερος.

Link to comment
Share on other sites

Πάνο το θυμάμαι αυτό αλλά δεν έχει κανένα νόημα εντάξει συνέβησαν διάφορα ε οκ και τι μπορείς να κάνεις για αυτό?

Μπες στη θέση του Μaxtor.

Μα είπα τίποτα; Με είδες και τότε να γράφω τίποτα; Εγώ ζήτησα το demote για το λόγο που λες "Μπες στη θέση του Maxtor" και την έκανα, έφυγα και τώρα απλά μπήκα γιατί είναι γιορτές και οκ χρόνο έχω και είπα να κάνω μια βόλτα αλλά όταν βλέπω κάτι παπαριές που γράφουν δε μπορώ. Όταν ο άλλος ο στόκος μου λεεί ότι κλάφτηκα για το demote απλά του δείχνω facts τα οποία καταρρίπτουν κάθε επίθεση του προς εμού. 

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω τι ακριβώς έγινε. Δεν πήρα καν θέση στο θέμα του promote/demote σου, απλά αναφέρω έναν πιθανό λόγο. Γι αυτό χρησιμοποίησα και τη λέξη "μάλλον". Δε θεώρησα ποτέ κανένα team του mxc ικανό, παρά μόνο ξεχώριζα κάποιες μονάδες, μιας και ο μέσος mod έκανε τα μικρολαθάκια που λες και κατέληγαν σε ιστορίες. Αν ήμουν admin θα απέφευγα να κάνω mods άτομα που το ζητάνε γιατί έχω παρατηρήσει πως αυτοί είναι που προκαλούν τους περισσότερους μπελάδες. 

 

π.χ. εγώ, o ed και ο Νικολούδος ποτέ δε ζητήσαμε να γίνουμε mod. Κανείς δεν είχε ποτέ θέμα με τις αποφάσεις μας επειδή δεν προέκυπταν από ανάγκη να γίνει κάτι, ώστε να ανέβουμε στα μάτια κάποιου, αλλά από υποχρέωση. Χωρίς να είμαι σίγουρος για τους άλλους 2, προσωπικά, μπορώ να πω με ασφάλεια πως η σχέση μου με όσους μπαίνουν στο lol section είναι φιλικές ή ουδέτερες. Γενικά ποτέ δεν είχα "εχθρικές" σχέσεις με κάποιον όσο χρησιμοποιώ αυτό το acc. Όταν δε συμπαθούσα κάποιον, δεν ερχόμουν σε αντιπαράθεση μαζί του ακόμα και αν μου το ζητούσανε. Απλά έμενα ουδέτερος.

Με κάλυψες, ποτέ δε θυμάμαι να χε κάποιος θέμα με τις αποφάσεις που έπαιρνα, πραγματικά δεν μπορώ να θυμηθώ ούτε μία απόφαση μου που να ξεσήκωσε αντιδράσεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Posts

    • Thank you for your reply. I have removed it from the L2Server.exe file, but the L2Server still crashes. It doesn't crash if I don't start l2npc, otherwise it will crash within a few days at the latest.
    • Welcome to my store :  https://topestore.mysellix.io/fr/ 2015-2022 Aged Discord Account 2015 Discord Account : 50.99 $ 2016 Discord Account : 10$ 2017 Discord Account :3.99 $ 2018 Discord Account : 3.50$ 2019 Discord Account : 2.70 $ 2020 Discord Account :1.50$ 2021 Discord Account :0.99$ 2022 Discord Account :0.70$ Warranty :Lifetime Payment Methods : Crypto/ PayPal Contact Me On Discord Or Telegram Discord : @ultrasstore11 Telegram : https://t.me/ultrastore1 Welcome to my store :  https://topestore.mysellix.io/fr/ 2015-2022 Aged Discord Account 2015 Discord Account : 50.99 $ 2016 Discord Account : 10$ 2017 Discord Account :3.99 $ 2018 Discord Account : 3.50$ 2019 Discord Account : 2.70 $ 2020 Discord Account :1.50$ 2021 Discord Account :0.99$ 2022 Discord Account :0.70$ Warranty :Lifetime Payment Methods : Crypto/ PayPal Contact Me On Discord Or Telegram Discord : @ultrasstore11
    • L2 ArenaWar: Low Rate PvP Server with Free Buffs & Autofarm [PVP]⚔️ [Free]🆓 Classic Interlude with  3x XP rates! Free starter pack(no grade) to kickstart your adventure! Autofarm for convenient grinding! Free buffs to keep you fighting fit! (2 job buffs) No experience loss on death! (Except with Karma) Clear Karma system to keep things fair! ⚖️ Active community of 800-1k players! Join our Discord to learn more! >> Discord <<     Server website: https://l2arenawar.com/en/    
    • This is dedication! 2 years working on a problem. Congratulations!
    • You indeed have to save player position over Enterworld to properly clean it up later (if you don't, even trying to delete packet content would eventually keep it up), that's what we do with debug packet (which is a reusable Map of ExServerPrimitive packets) on aCis.   It doesn't solve the FPS stuttering - more you draw/delete lines, more your client becomes laggy. It's like if client wasn't deleting drawn points/lines properly, but instead simply hide them and redrawn content above.   If you got a solution, I would happy to integrate it.   You should check aCis#Player _debug packet integration, it allows very big amount of lines/points to be drawn, it is also reusable.   https://gitlab.com/Tryskell/acis_public/-/blob/master/aCis_gameserver/java/net/sf/l2j/gameserver/model/actor/Player.java?ref_type=heads https://gitlab.com/Tryskell/acis_public/-/blob/master/aCis_gameserver/java/net/sf/l2j/gameserver/network/clientpackets/EnterWorld.java?ref_type=heads  
  • Topics

×
×
  • Create New...