Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Αφού το ξέρετε ότι με το να απαντάτε σε κάθε τί και σε όποιον δεν γουστάρετε του δίνει αξία γιατί το κάνετε; μόνοι σας τους δείνετε τροφή για να λένε μαλακίες και αυτο το λέω γενικά δεν πάει σε κάποιον συγκεκριμένα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε γαμιόλη και εσύ δεν υποστήριζες τότε τα ddos επειδή δεν είχες πάρει promo; Τι μας το παίζεις τώρα υπεράνω μη σε αρχίσω πάλι;

 

Πότε υποστήριξα εγώ τα ddos? καλά θα μας τρελάνεις τώρα; Σιγά μην υποστήριζα κανέναν... Εδώ μέσα δεν υποστηρίζω κανέναν γιατί απλά δεν υποστηρίζω άτομα που δεν την αξίζουν... Αν ήσασταν άτομα που αξίζατε υποστήριξη τότε θα την είχατε ευχαρίστως... Τώρα λουστείτε τα....

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει, πιστεύω μια μέρα θα ηρεμήσει. Θα κάτσει να διαβάσει με προσοχή αυτά που έχει γράψει ως τώρα. Θα πιάσει να βαράει το κεφάλι του στον τοίχο μέχρι να ματώσει και θα έρθει και θα πει "χαχα σας τρόλλαρα." 

Link to comment
Share on other sites

Αφού το ξέρετε ότι με το να απαντάτε σε κάθε τί και σε όποιον δεν γουστάρετε του δίνει αξία γιατί το κάνετε; μόνοι σας τους δείνετε τροφή για να λένε μαλακίες και αυτο το λέω γενικά δεν πάει σε κάποιον συγκεκριμένα...

 

Nomizis oti eisai eksypnos? apla einai poliploki i skepsei kai otan symveni ayto yparxoun pio vathies eties gia ton logo pou gynontai ayta.  :not bad:

Edited by Kràtos
Link to comment
Share on other sites

Πότε υποστήριξα εγώ τα ddos? καλά θα μας τρελάνεις τώρα; Σιγά μην υποστήριζα κανέναν... Εδώ μέσα δεν υποστηρίζω κανέναν γιατί απλά δεν υποστηρίζω άτομα που δεν την αξίζουν... Αν ήσασταν άτομα που αξίζατε υποστήριξη τότε θα την είχατε ευχαρίστως... Τώρα λουστείτε τα....

Δε θυμάμαι με ποιο από τα 500 account σου ήσουν τότε για να βρω τα post σου.

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει, πιστεύω μια μέρα θα ηρεμήσει. Θα κάτσει να διαβάσει με προσοχή αυτά που έχει γράψει ως τώρα. Θα πιάσει να βαράει το κεφάλι του στον τοίχο μέχρι να ματώσει και θα έρθει και θα πει "χαχα σας τρόλλαρα." 

 

Μην είσαι τόσο σίγουρος LoLaki.... ό,τι λέω τώρα θα τα λέω συνέχεια μέχρι να μπούνε στα μισά μυαλά που έχουν απομείνει....

Link to comment
Share on other sites

@xDarkCorex 

 

- BonJovi® demote to Regulan Member .Reason: selfrequest. (17 September 2012)
- Zake demoted to Legendary MemberReason: Personal reason (Ask Maxtor).
- Finito demoted to Legendary MemberReason: Personal reason (Ask Maxtor).

http://www.maxcheaters.com/topic/53844-promotion-demotion-information-271213/

 

Τουμπεκί. Τα υπόλοιπα λίγο-πολύ όλοι ξέρουν τι έγινε. Τα attack και οι απειλές του MiddleMan, αλλά τι λέω αφού και εσύ τα υποστήριξες. Τσάο. 

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάμαι με ποιο από τα 500 account σου ήσουν τότε για να βρω τα post σου.

 

Είσαι τόσο σίγουρος που σε κάνει να πιστεύεις ο,τι όντως υποστήριζα... Τι να σου πω αφού είσαι τόσο σίγουρος οκ... Εσύ ξέρεις

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει, πιστεύω μια μέρα θα ηρεμήσει. Θα κάτσει να διαβάσει με προσοχή αυτά που έχει γράψει ως τώρα. Θα πιάσει να βαράει το κεφάλι του στον τοίχο μέχρι να ματώσει και θα έρθει και θα πει "χαχα σας τρόλλαρα." 

Κάπως έτσι θα γίνει ή θα δέσει μία πέτρα στο λαιμό του και θα πέσει στη θάλασσα λόγω του ότι τόση βλακεία δεν ξεπλένεται με τίποτα όπως επίσης για να μην αναπαραχθεί και στις επόμενες γενεές η ίδια ηλιθιότητα.

Link to comment
Share on other sites

@xDarkCorex 

 

- BonJovi® demote to Regulan Member .Reason: selfrequest. (17 September 2012)

- Zake demoted to Legendary MemberReason: Personal reason (Ask Maxtor).

- Finito demoted to Legendary MemberReason: Personal reason (Ask Maxtor).

http://www.maxcheaters.com/topic/53844-promotion-demotion-information-271213/

 

Τουμπεκί. Τα υπόλοιπα λίγο-πολύ όλοι ξέρουν τι έγινε. Τα attack και οι απειλές του MiddleMan, αλλά τι λέω αφού και εσύ τα υποστήριξες. Τσάο. 

 

και φύγατε και οι 3 πακέτο; ούτε γκομενίτσες να ήσασταν... χαχαχαχαχα :not bad: 

Edited by xDarkCorex
Link to comment
Share on other sites

Έχω στείλει 50 suggestion στον Maxtor όταν ήμουν mod, του στείλα και άλλα τόσα αργότερα έτσι γιατί δεν είχα τι να κάνω και λέω δε πάει στο διάολο. Είδες τίποτα να γίνεται; Ελάχιστα. Λύσεις υπάρχουν αλλά όταν ο ίδιος ο διαχειριστής δεν προτίθεται να μεταβεί σε αυτές (και μάλιστα οι αλλαγές θα του έφερναν και οικονομικό κέρδος) τότε τι κάθεσαι και συζητάς. Και όχι μόνο εγώ, και ο κάθε προηγούμενος και επόμενος από μένα. όπως ο ED> 

 

Άκου να σου πω και γω στην αρχή έτσι νόμιζα ότι ο Μaxtor δεν έδινε σημασία για τίποτα και για τον καθένα.

Αλλά δεν είναι έτσι. Και είναι μεγάλο κεφάλαιο αυτό άστο.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι τόσο σίγουρος που σε κάνει να πιστεύεις ο,τι όντως υποστήριζα... Τι να σου πω αφού είσαι τόσο σίγουρος οκ... Εσύ ξέρεις

Μα δε το λέω μόνο εγώ και ο BonJovi το πε και είμαι σίγουρος ότι και άλλοι το θυμούνται.

Link to comment
Share on other sites

Nomizis oti eisai eksypnos? apla einai poliploki i skepsei kai otan symveni ayto yparxoun pio vathies eties gia ton logo pou gynontai ayta.  :not bad:

γιατί πρέπει να νομίζω οτι είμαι έξυπνος;

απλά δές πόσοι του την λέτε π.χ. στον xDarkCorex και πόση αξία πήρε...

Link to comment
Share on other sites

Μα δε το λέω μόνο εγώ και ο BonJovi το πε και είμαι σίγουρος ότι και άλλοι το θυμούνται.

 

 

Ωραία και εγώ τι πρέπει να σας πω για αυτό; συγχαρητήρια; και να σας το πω τζάμπα σάλιο θα ξοδέψω

Link to comment
Share on other sites

και φύγατε και οι 3 πακέτο; ούτε γκομενίτσες να ήσασταν... χαχαχαχαχα :not bad:

 

Δεν είπες κάτι έξυπνο στόκε. 

 

Το archive εκεί είναι πάνε δες το. Όπως είπα. Τουμπεκί πουθενατζή 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Posts

    • Thank you for your reply. I have removed it from the L2Server.exe file, but the L2Server still crashes. It doesn't crash if I don't start l2npc, otherwise it will crash within a few days at the latest.
    • Welcome to my store :  https://topestore.mysellix.io/fr/ 2015-2022 Aged Discord Account 2015 Discord Account : 50.99 $ 2016 Discord Account : 10$ 2017 Discord Account :3.99 $ 2018 Discord Account : 3.50$ 2019 Discord Account : 2.70 $ 2020 Discord Account :1.50$ 2021 Discord Account :0.99$ 2022 Discord Account :0.70$ Warranty :Lifetime Payment Methods : Crypto/ PayPal Contact Me On Discord Or Telegram Discord : @ultrasstore11 Telegram : https://t.me/ultrastore1 Welcome to my store :  https://topestore.mysellix.io/fr/ 2015-2022 Aged Discord Account 2015 Discord Account : 50.99 $ 2016 Discord Account : 10$ 2017 Discord Account :3.99 $ 2018 Discord Account : 3.50$ 2019 Discord Account : 2.70 $ 2020 Discord Account :1.50$ 2021 Discord Account :0.99$ 2022 Discord Account :0.70$ Warranty :Lifetime Payment Methods : Crypto/ PayPal Contact Me On Discord Or Telegram Discord : @ultrasstore11
    • L2 ArenaWar: Low Rate PvP Server with Free Buffs & Autofarm [PVP]⚔️ [Free]🆓 Classic Interlude with  3x XP rates! Free starter pack(no grade) to kickstart your adventure! Autofarm for convenient grinding! Free buffs to keep you fighting fit! (2 job buffs) No experience loss on death! (Except with Karma) Clear Karma system to keep things fair! ⚖️ Active community of 800-1k players! Join our Discord to learn more! >> Discord <<     Server website: https://l2arenawar.com/en/    
    • This is dedication! 2 years working on a problem. Congratulations!
    • You indeed have to save player position over Enterworld to properly clean it up later (if you don't, even trying to delete packet content would eventually keep it up), that's what we do with debug packet (which is a reusable Map of ExServerPrimitive packets) on aCis.   It doesn't solve the FPS stuttering - more you draw/delete lines, more your client becomes laggy. It's like if client wasn't deleting drawn points/lines properly, but instead simply hide them and redrawn content above.   If you got a solution, I would happy to integrate it.   You should check aCis#Player _debug packet integration, it allows very big amount of lines/points to be drawn, it is also reusable.   https://gitlab.com/Tryskell/acis_public/-/blob/master/aCis_gameserver/java/net/sf/l2j/gameserver/model/actor/Player.java?ref_type=heads https://gitlab.com/Tryskell/acis_public/-/blob/master/aCis_gameserver/java/net/sf/l2j/gameserver/network/clientpackets/EnterWorld.java?ref_type=heads  
  • Topics

×
×
  • Create New...