Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Έλα βούλωσε το λίγο τώρα. Και τότε γιατί έιχες ανοίξει ένα τόπικ αποκλειστικά για μένα επειδή δεν είσαι hater? Please.

Xέστηκα που με μισούσε όλο το community γιατί τον Grisom που σου ρίχνε με το καλημέρα ban τον αγαπούσανε? Έλα ξύπνα λίγο.

Και θες να μου πεις δηλαδή ότι επειδή δεν ήξερα τότε αγγλικά δεν ήμουν και capable είσαι βλάκας ρε αγόρι μου εδώ ο finalgod με είχε κάνει report μέσα στο ίδιο το hidden section μας ξύπνα πια αν αυτό δεν είναι μίσος τι είναι? Μετά πως περιμένες να ήμουν σωστός? Αν οι ίδιοι οι συναδέλφοι μου δεν με υποστηρίζουν και δεν με διορθώνουν μέσω της εμπειρίας τους απ το να με διώξουν από το staff.

 

Θα στο θέσω αλλιώς σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες πας σε μια δουλειά και το προσωπικό είναι περίπου 7 άτομα στο τμήμα σου είστε 7 που κάθε μέρα βλέπεστε αναγκαστικά χωνεύεστε δεν χωνεύεστε θα πρέπει να κάνεις υπομονή μέχρι να τελειώσεις το 8ώρο σου και να πας σπιτάκι σου. Και κατά τη διάρκεια της δουλειάς γίνεται μια μαλακία τι πρέπει να γίνει να φύγεις από τη δουλειά και ο π.χ Γιάννης να σε κάνει αναφορά και να χάσεις τη δουλειά σου για μια μαλακία που δεν ήταν και φοβερή? Έτσι είναι δεν έχει προειδοποίηση γιατί εσύ στη προκειμένη περίπτωση άνοιξες τόπικ κατευθείαν και το έπαιξες ότι παιδιά "Εγώ δεν μισώ" ΌΧΙ.

 

Η αντιμετώπιση αυτού του θέματος η σωστή αντιμετώπιση ξέρεις ποια θα ήταν κύριε BonJovi?

Έλα εδώ κύριε Universe η όποιος σκατά είσαι υστερείς κάπου? Αν υστερείς πες μας αν χρειάζεσαι κάτι για να σε βοηθήσουμε νομίζεις υπήρχε κανεις εκεί μέσα να έρθει να μου πει κάτι τέτοιο? όχι και ξέρεις γιατί? Γιατί δεν ξέρουν να δουλεύουν σαν team αν δούλευαμε σαν ομάδα δεν θα τρωγόμασταν για τα αγγλικά αλλά θα το καλύπταμε όπως μπορούσαμε για να μην γίνουμε βούκυνο και όπως γίναμε μέσω εμένα με τη δική σου βοήθεα πάντα. Όπότε κόψε τις μαλακίες ότι δεν σε μισώ γιατί μισείς. Κανείς δεν γεννήθηκε τέλειος και να τα ξέρει όλα.

 

Σήμερα στο παρόν σημείο ο ίδιος ο Νίκος μου πρότεινε θέση και ο Κώστας aka ΕD: ξέρεις τι είπε? Ότι επειδή το staff δεν με θέλει και ούτε και αυτός άλλωστε δεν μπαίνεις δεν πάει ποιος σε πάει και ποιος όχι για να μπεις. Αλλά με τα μυαλά που κουβαλάτε δεν θα παέι ποτέ μπροστά το Maxcheaters ξέρεις γιατί? Γιατί πολύ απλά δεν σκέφτεστε σωστά. Αν είσαι κολλημένος δεν μπορείς να σκεφτείς καθαρά. Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι τα πράγματα τα ζυγίζουμε και δεν λέμε κατευθείαν τη πρώτη μαλακία που μας έρχεται στον εγκέφαλο πιστεύοντας ότι είναι και σωστή.

 

ΥΓ: Εκτός από αυτό που πιστεύουμε που δεν γνωρίζουμε αν είναι σωστό υπάρχει και το αντίθετο από αυτό που δεν μπαίνουμε καν στη διαδικασία να το εξετάσουμε.

 

Αν συνεχίζεις να πιστεύεις ότι εγώ είμαι το λάθος εδώ πέρα κάνεις λάθος γιατί δεν το σκέφτεσαι σφαιρικά αλλά συγκεκριμένα.

 

Και το διάβασα όλο αυτό. Κάθεσαι και προσπαθείς να μπεις staff κάπου όπου ένα άτομο με ένα booter άλλαξε 4 staffers έτσι. Τι κάθεσαι και ψάχνεις ρε Αγγελάκο (Άγγελο σε είπαμε έτσι;) 

 

Σε αυτό κάνεις λάθος.... Εγώ βλέπω κάθε μέρα τέτοιες απαντήσεις εδώ πέρα και νομίζετε ο,τι είστε κάπιοι... Φτέει κανείς μετά που τα μυαλά σας σε ότι κάνουμε ή ο,τι λέμε με δικό μας τρόπο τα θεωρεί σαν γλύψιμο; Φταίει κανείς που σας βρίζει ανελέητα και το παίζετε ιστορία; Σοβαρολογείς τώρα;

 

Και επίσης ποτέ δεν κάτσατε να σκεφτείτε λογικά για ένα Φόρουμ τι κάνει ο καθένας εδώ ή ποιός είναι ο ρόλος του καθενός.... Και υπάρχει μικρή πηθανότητα να το καταλάβετε μόνο όταν κάποια άτομα σας κάνουν ρόμπα....

Το mod action μου εκεί ήταν, όπως και του Zake. Από εκεί και πέρα τα υπόλοιπα είναι αερολογίες, δε με νοιάζει τι κάνουν ή τι έκαναν οι προηγούμενοι, ο καθένας κάνει ότι αυτός κρίνει σωστό . Αλλά με τον τρόπο που μιλάς τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια φίλε μου; Ξέρω ότι θες να μπεις στο staff αλλά κράτα και κάποιο επίπεδο, αυτό που κάνεις εσύ είναι χυδαίο. Το ban στο acc Exile δεν θυμάμαι όμως γιατί το χες φάει αλλά το άξιζες πάντως 

Link to comment
Share on other sites

Έλα βούλωσε το λίγο τώρα. Και τότε γιατί έιχες ανοίξει ένα τόπικ αποκλειστικά για μένα επειδή δεν είσαι hater? Please.

Xέστηκα που με μισούσε όλο το community γιατί τον Grisom που σου ρίχνε με το καλημέρα ban τον αγαπούσανε? Έλα ξύπνα λίγο.

Και θες να μου πεις δηλαδή ότι επειδή δεν ήξερα τότε αγγλικά δεν ήμουν και capable είσαι βλάκας ρε αγόρι μου εδώ ο finalgod με είχε κάνει report μέσα στο ίδιο το hidden section μας ξύπνα πια αν αυτό δεν είναι μίσος τι είναι? Μετά πως περιμένες να ήμουν σωστός? Αν οι ίδιοι οι συναδέλφοι μου δεν με υποστηρίζουν και δεν με διορθώνουν μέσω της εμπειρίας τους απ το να με διώξουν από το staff.

 

Θα στο θέσω αλλιώς σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες πας σε μια δουλειά και το προσωπικό είναι περίπου 7 άτομα στο τμήμα σου είστε 7 που κάθε μέρα βλέπεστε αναγκαστικά χωνεύεστε δεν χωνεύεστε θα πρέπει να κάνεις υπομονή μέχρι να τελειώσεις το 8ώρο σου και να πας σπιτάκι σου. Και κατά τη διάρκεια της δουλειάς γίνεται μια μαλακία τι πρέπει να γίνει να φύγεις από τη δουλειά και ο π.χ Γιάννης να σε κάνει αναφορά και να χάσεις τη δουλειά σου για μια μαλακία που δεν ήταν και φοβερή? Έτσι είναι δεν έχει προειδοποίηση γιατί εσύ στη προκειμένη περίπτωση άνοιξες τόπικ κατευθείαν και το έπαιξες ότι παιδιά "Εγώ δεν μισώ" ΌΧΙ.

 

Η αντιμετώπιση αυτού του θέματος η σωστή αντιμετώπιση ξέρεις ποια θα ήταν κύριε BonJovi?

Έλα εδώ κύριε Universe η όποιος σκατά είσαι υστερείς κάπου? Αν υστερείς πες μας αν χρειάζεσαι κάτι για να σε βοηθήσουμε νομίζεις υπήρχε κανεις εκεί μέσα να έρθει να μου πει κάτι τέτοιο? όχι και ξέρεις γιατί? Γιατί δεν ξέρουν να δουλεύουν σαν team αν δούλευαμε σαν ομάδα δεν θα τρωγόμασταν για τα αγγλικά αλλά θα το καλύπταμε όπως μπορούσαμε για να μην γίνουμε βούκυνο και όπως γίναμε μέσω εμένα με τη δική σου βοήθεα πάντα. Όπότε κόψε τις μαλακίες ότι δεν σε μισώ γιατί μισείς. Κανείς δεν γεννήθηκε τέλειος και να τα ξέρει όλα.

 

Σήμερα στο παρόν σημείο ο ίδιος ο Νίκος μου πρότεινε θέση και ο Κώστας aka ΕD: ξέρεις τι είπε? Ότι επειδή το staff δεν με θέλει και ούτε και αυτός άλλωστε δεν μπαίνεις δεν πάει ποιος σε πάει και ποιος όχι για να μπεις. Αλλά με τα μυαλά που κουβαλάτε δεν θα παέι ποτέ μπροστά το Maxcheaters ξέρεις γιατί? Γιατί πολύ απλά δεν σκέφτεστε σωστά. Αν είσαι κολλημένος δεν μπορείς να σκεφτείς καθαρά. Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι τα πράγματα τα ζυγίζουμε και δεν λέμε κατευθείαν τη πρώτη μαλακία που μας έρχεται στον εγκέφαλο πιστεύοντας ότι είναι και σωστή.

 

ΥΓ: Εκτός από αυτό που πιστεύουμε που δεν γνωρίζουμε αν είναι σωστό υπάρχει και το αντίθετο από αυτό που δεν μπαίνουμε καν στη διαδικασία να το εξετάσουμε.

 

Αν συνεχίζεις να πιστεύεις ότι εγώ είμαι το λάθος εδώ πέρα κάνεις λάθος γιατί δεν το σκέφτεσαι σφαιρικά αλλά συγκεκριμένα.

Το πήρες πολύ σφαιρικά το θέμα, εφόσον δεν είναι δουλειά όπως το είπες οι κλίκες που δημιουργούντε κάνουν ένα εν μέρη "κουμάντο" καταλαβαίνεις τι θέλω να πω και που το πάω

Link to comment
Share on other sites

Το πήρες πολύ σφαιρικά το θέμα, εφόσον δεν είναι δουλειά όπως το είπες οι κλίκες που δημιουργούντε κάνουν ένα εν μέρη "κουμάντο" καταλαβαίνεις τι θέλω να πω και που το πάω

 

 

Ποιός ο λόγος να υπάρχουν οι κλίκες όμως; αυτό δεν το έχω καταλάβει... Το να υπάρχουν κλίκες σε λογικά πλαίσια θα πω ναι συμφωνώ ο,τι πρέπει να κάνουν τα κουμάντα τους αλλά αυτού του είδους οι κλίκες ξεπερνάνε και τα όρια...(Ορισμένες φορές)

Edited by xDarkCorex
Link to comment
Share on other sites

Και το διάβασα όλο αυτό. Κάθεσαι και προσπαθείς να μπεις staff κάπου όπου ένα άτομο με ένα booter άλλαξε 4 staffers έτσι. Τι κάθεσαι και ψάχνεις ρε Αγγελάκο (Άγγελο σε είπαμε έτσι ;)

 

Δεν λέω υπήρξα μαλάκας και γω αλλά όχι στο παρόν σήμερα να δέχομαι πάλι άρνηση. Και ναι θα στο πω ευθέως πιστεύω πως αν είχα τις ελευθερίες μου ίσως σήμερα να ήμουν κάτι άλλο και το forum επίσης. Όσο για το booter ε οκ δεν με ενδιαφέρει. Αν θες το συζητάμε και prive για να δεις ότι αυτά που θα σου πω θα σου αλλάξουν εντελώς την άποψη σου για το πως φαίνονται τα πράγματα και πως θα μπορούσαν να γίνουν. Η προσπάθεια μετράει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φίλε, πω τι είπες τώρα! Σαν τον Κάανεν η κλίκα του Μπαργκάν τον έφαγε.

 

Ωχ θεέ μου, σοβαρέψου. Φόρουμ είναι ο καθένας είναι με όποιον γουστάρει και όποιον τον γουστάρει. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω υπήρξα μαλάκας και γω αλλά όχι στο παρόν σήμερα να δέχομαι πάλι άρνηση. Και ναι θα στο πω ευθέως πιστεύω πως αν είχα τις ελευθερίες μου ίσως σήμερα να ήμουν κάτι άλλο και το forum επίσης. Όσο για το booter ε οκ δεν με ενδιαφέρει. Αν θες το συζητάμε και prive για να δεις ότι αυτά που θα σου πω θα σου αλλάξουν εντελώς την άποψη σου για το πως φαίνονται τα πράγματα και πως θα μπορούσαν να γίνουν. Η προσπάθεια μετράει.

Έχω στείλει 50 suggestion στον Maxtor όταν ήμουν mod, του στείλα και άλλα τόσα αργότερα έτσι γιατί δεν είχα τι να κάνω και λέω δε πάει στο διάολο. Είδες τίποτα να γίνεται; Ελάχιστα. Λύσεις υπάρχουν αλλά όταν ο ίδιος ο διαχειριστής δεν προτίθεται να μεταβεί σε αυτές (και μάλιστα οι αλλαγές θα του έφερναν και οικονομικό κέρδος) τότε τι κάθεσαι και συζητάς. Και όχι μόνο εγώ, και ο κάθε προηγούμενος και επόμενος από μένα. όπως ο ED> 

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φίλε, πω τι είπες τώρα! Σαν τον Κάανεν η κλίκα του Μπαργκάν τον έφαγε.

 

Ωχ θεέ μου, σοβαρέψου. Φόρουμ είναι ο καθένας είναι με όποιον γουστάρει και όποιον τον γουστάρει. 

 

Και εσύ παρ'όλα αυτά θυμάμαι τι συμπεριφορά είχες πριν γίνει η αλλαγή του φόρουμ... Δεν νομίζω να θέλεις να την ξαναθυμηθώ ε;

Link to comment
Share on other sites

Και εσύ παρ'όλα αυτά θυμάμαι τι συμπεριφορά είχες πριν γίνει η αλλαγή του φόρουμ... Δεν νομίζω να θέλεις να την ξαναθυμηθώ ε;

Ποια αλλαγή; Εγώ έχω φύγει από τις 17 Σεπτεμβρίου του 2012 όταν δηλαδή ζήτησα και demote εξαιτίας του στόκου Vorfin/Romeo που χτυπούσαν το forum για να demote εμένα τον Ζακε και τον Finito. Αν δεν ξες θα το κλείνεις. Με είδες από τότε on? Όχι. Ούτε κλάφτηκα ούτε τίποτα. Απλά έφυγα. 

 

Btw Nicolas=? :P 

Edited by BonJovi®
Link to comment
Share on other sites

Ποια αλλαγή; Εγώ έχω φύγει από τις 17 Σεπτεμβρίου του 2012 όταν δηλαδή ζήτησα και demote εξαιτίας του στόκου Vorfin/Romeo που χτυπούσαν το forum για να demote εμένα τον Ζακε και τον Finito. Αν δεν ξες θα το κλείνεις. Με είδες από τότε on? Όχι. Ούτε κλάφτηκα ούτε τίποτα. Απλά έφυγα. 

 

Btw Nicolas=? :P

 

Σε είδα πως κλεγώσουν όμως όταν το έφαγες.... Και δεν λένε να φύγουν αυτές οι σκέψεις από το μυαλό μου... Ωραία ήταν είχε φάση να σε βλέπει το μισό φόρουμ να αρχίζεις τις ασυναρτησίες σου για αυτό το Demote.... :not bad:

Link to comment
Share on other sites

Έλα βούλωσε το λίγο τώρα. Και τότε γιατί έιχες ανοίξει ένα τόπικ αποκλειστικά για μένα επειδή δεν είσαι hater? Please.

Xέστηκα που με μισούσε όλο το community γιατί τον Grisom που σου ρίχνε με το καλημέρα ban τον αγαπούσανε? Έλα ξύπνα λίγο.

Και θες να μου πεις δηλαδή ότι επειδή δεν ήξερα τότε αγγλικά δεν ήμουν και capable είσαι βλάκας ρε αγόρι μου εδώ ο finalgod με είχε κάνει report μέσα στο ίδιο το hidden section μας ξύπνα πια αν αυτό δεν είναι μίσος τι είναι? Μετά πως περιμένες να ήμουν σωστός? Αν οι ίδιοι οι συναδέλφοι μου δεν με υποστηρίζουν και δεν με διορθώνουν μέσω της εμπειρίας τους απ το να με διώξουν από το staff.

 

Θα στο θέσω αλλιώς σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες πας σε μια δουλειά και το προσωπικό είναι περίπου 7 άτομα στο τμήμα σου είστε 7 που κάθε μέρα βλέπεστε αναγκαστικά χωνεύεστε δεν χωνεύεστε θα πρέπει να κάνεις υπομονή μέχρι να τελειώσεις το 8ώρο σου και να πας σπιτάκι σου. Και κατά τη διάρκεια της δουλειάς γίνεται μια μαλακία τι πρέπει να γίνει να φύγεις από τη δουλειά και ο π.χ Γιάννης να σε κάνει αναφορά και να χάσεις τη δουλειά σου για μια μαλακία που δεν ήταν και φοβερή? Έτσι είναι δεν έχει προειδοποίηση γιατί εσύ στη προκειμένη περίπτωση άνοιξες τόπικ κατευθείαν και το έπαιξες ότι παιδιά "Εγώ δεν μισώ" ΌΧΙ.

 

Η αντιμετώπιση αυτού του θέματος η σωστή αντιμετώπιση ξέρεις ποια θα ήταν κύριε BonJovi?

Έλα εδώ κύριε Universe η όποιος σκατά είσαι υστερείς κάπου? Αν υστερείς πες μας αν χρειάζεσαι κάτι για να σε βοηθήσουμε νομίζεις υπήρχε κανεις εκεί μέσα να έρθει να μου πει κάτι τέτοιο? όχι και ξέρεις γιατί? Γιατί δεν ξέρουν να δουλεύουν σαν team αν δούλευαμε σαν ομάδα δεν θα τρωγόμασταν για τα αγγλικά αλλά θα το καλύπταμε όπως μπορούσαμε για να μην γίνουμε βούκυνο και όπως γίναμε μέσω εμένα με τη δική σου βοήθεα πάντα. Όπότε κόψε τις μαλακίες ότι δεν σε μισώ γιατί μισείς. Κανείς δεν γεννήθηκε τέλειος και να τα ξέρει όλα.

 

Σήμερα στο παρόν σημείο ο ίδιος ο Νίκος μου πρότεινε θέση και ο Κώστας aka ΕD: ξέρεις τι είπε? Ότι επειδή το staff δεν με θέλει και ούτε και αυτός άλλωστε δεν μπαίνεις δεν πάει ποιος σε πάει και ποιος όχι για να μπεις. Αλλά με τα μυαλά που κουβαλάτε δεν θα παέι ποτέ μπροστά το Maxcheaters ξέρεις γιατί? Γιατί πολύ απλά δεν σκέφτεστε σωστά. Αν είσαι κολλημένος δεν μπορείς να σκεφτείς καθαρά. Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι τα πράγματα τα ζυγίζουμε και δεν λέμε κατευθείαν τη πρώτη μαλακία που μας έρχεται στον εγκέφαλο πιστεύοντας ότι είναι και σωστή.

 

ΥΓ: Εκτός από αυτό που πιστεύουμε που δεν γνωρίζουμε αν είναι σωστό υπάρχει και το αντίθετο από αυτό που δεν μπαίνουμε καν στη διαδικασία να το εξετάσουμε.

 

Αν συνεχίζεις να πιστεύεις ότι εγώ είμαι το λάθος εδώ πέρα κάνεις λάθος γιατί δεν το σκέφτεσαι σφαιρικά αλλά συγκεκριμένα.

 

 

Όταν δε σε γουστάρουν κάποιοι άνθρωποι τότε μάλλον κάνεις κάτι που δεν τους αρέσει. Αν λοιπόν θες να γίνεις ένας εξ αυτών, τότε αλλάζεις εσύ ο ίδιος. Δε θα αλλάξουν αυτοί για εσένα. Άλλωστε ίσως και να χεις ακούσει πως "ένας χαζός προσπαθεί να προσαρμόσει κάποιον/κάτι σε αυτόν, ενώ ένας έξυπνος προσπαθεί να προσαρμοστεί σε αυτό."

Link to comment
Share on other sites

Σε είδα πως κλεγώσουν όμως όταν το έφαγες.... Και δεν λένε να φύγουν αυτές οι σκέψεις από το μυαλό μου... Ωραία ήταν είχε φάση να σε βλέπει το μισό φόρουμ να αρχίζεις τις ασυναρτησίες σου για αυτό το Demote.... :not bad:

 

Μάλλον νομίζεις ότι είμαι κάποιος άλλος. 

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον νομίζεις ότι είμαι κάποιος άλλος. 

 

 

το όνομα  BonJovi Δεν ξεχνιέται τόσο εύκολα μεγάλε... Δεν είναι και δύσκολο να βάλεις έστω αυτό το λίγο μυαλό που έχεις και να κάτσεις να σκεφτείς τι είχες πει τότε για αυτό το αποτέλεσμα που είχες... Ή μάλλον δεν σε συμφαίρει να τα ξαναθυμηθείς...

Link to comment
Share on other sites

το όνομα  BonJovi Δεν ξεχνιέται τόσο εύκολα μεγάλε... Δεν είναι και δύσκολο να βάλεις έστω αυτό το λίγο μυαλό που έχεις και να κάτσεις να σκεφτείς τι είχες πει τότε για αυτό το αποτέλεσμα που είχες... Ή μάλλον δεν σε συμφαίρει να τα ξαναθυμηθείς...

Ρε γαμιόλη και εσύ δεν υποστήριζες τότε τα ddos επειδή δεν είχες πάρει promo; Τι μας το παίζεις τώρα υπεράνω μη σε αρχίσω πάλι;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Posts

    • Thank you for your reply. I have removed it from the L2Server.exe file, but the L2Server still crashes. It doesn't crash if I don't start l2npc, otherwise it will crash within a few days at the latest.
    • Welcome to my store :  https://topestore.mysellix.io/fr/ 2015-2022 Aged Discord Account 2015 Discord Account : 50.99 $ 2016 Discord Account : 10$ 2017 Discord Account :3.99 $ 2018 Discord Account : 3.50$ 2019 Discord Account : 2.70 $ 2020 Discord Account :1.50$ 2021 Discord Account :0.99$ 2022 Discord Account :0.70$ Warranty :Lifetime Payment Methods : Crypto/ PayPal Contact Me On Discord Or Telegram Discord : @ultrasstore11 Telegram : https://t.me/ultrastore1 Welcome to my store :  https://topestore.mysellix.io/fr/ 2015-2022 Aged Discord Account 2015 Discord Account : 50.99 $ 2016 Discord Account : 10$ 2017 Discord Account :3.99 $ 2018 Discord Account : 3.50$ 2019 Discord Account : 2.70 $ 2020 Discord Account :1.50$ 2021 Discord Account :0.99$ 2022 Discord Account :0.70$ Warranty :Lifetime Payment Methods : Crypto/ PayPal Contact Me On Discord Or Telegram Discord : @ultrasstore11
    • L2 ArenaWar: Low Rate PvP Server with Free Buffs & Autofarm [PVP]⚔️ [Free]🆓 Classic Interlude with  3x XP rates! Free starter pack(no grade) to kickstart your adventure! Autofarm for convenient grinding! Free buffs to keep you fighting fit! (2 job buffs) No experience loss on death! (Except with Karma) Clear Karma system to keep things fair! ⚖️ Active community of 800-1k players! Join our Discord to learn more! >> Discord <<     Server website: https://l2arenawar.com/en/    
    • This is dedication! 2 years working on a problem. Congratulations!
    • You indeed have to save player position over Enterworld to properly clean it up later (if you don't, even trying to delete packet content would eventually keep it up), that's what we do with debug packet (which is a reusable Map of ExServerPrimitive packets) on aCis.   It doesn't solve the FPS stuttering - more you draw/delete lines, more your client becomes laggy. It's like if client wasn't deleting drawn points/lines properly, but instead simply hide them and redrawn content above.   If you got a solution, I would happy to integrate it.   You should check aCis#Player _debug packet integration, it allows very big amount of lines/points to be drawn, it is also reusable.   https://gitlab.com/Tryskell/acis_public/-/blob/master/aCis_gameserver/java/net/sf/l2j/gameserver/model/actor/Player.java?ref_type=heads https://gitlab.com/Tryskell/acis_public/-/blob/master/aCis_gameserver/java/net/sf/l2j/gameserver/network/clientpackets/EnterWorld.java?ref_type=heads  
  • Topics

×
×
  • Create New...