Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

καλό εγκρίνω

Βέβαια είναι και αυτά εδώ που γαμάνε μάνες.

 

http://www.intersport.gr/el/products/9098_reebok-realflex-transition-35-u-form-black#c1736_a214

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια είναι και αυτά εδώ που γαμάνε μάνες.

 

http://www.intersport.gr/el/products/9098_reebok-realflex-transition-35-u-form-black#c1736_a214

 

Pare ta alla me ta 60 kala einai!!!

Link to comment
Share on other sites

Σωστά ούτε εσύ θα ήσουν mod όμως αν όταν είμασταν μαζί στο staff δε σου δίναμε τη ψήφο μας στο mod section όταν μας τη ζητούσες σε pm. Και εφόσον μπαίνω στο forum και έχω και karma privs θα το αξιοποιώ όπου θεωρώ αναγκαίο. Και το υφακι με την τέλεια όχι σε εμένα ουτε φοβάμαι για ban και boun. Ασκώ τα δικαιώματα που μου έχουν δοθεί όταν ήμουν 8 μήνες στο προσωπικό και δεν πήρα ουτε 1 ευρώ. Ο φασισμός του οτι εσυ έχεις λευκό χρώμα και privs ενώ εγω δεν έχω δεν θα περάσει.

Καμία απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά ούτε εσύ θα ήσουν mod όμως αν όταν είμασταν μαζί στο staff δε σου δίναμε τη ψήφο μας στο mod section όταν μας τη ζητούσες σε pm. Και εφόσον μπαίνω στο forum και έχω και karma privs θα το αξιοποιώ όπου θεωρώ αναγκαίο. Και το υφακι με την τέλεια όχι σε εμένα ουτε φοβάμαι για ban και boun. Ασκώ τα δικαιώματα που μου έχουν δοθεί όταν ήμουν 8 μήνες στο προσωπικό και δεν πήρα ουτε 1 ευρώ. Ο φασισμός του οτι εσυ έχεις λευκό χρώμα και privs ενώ εγω δεν έχω δεν θα περάσει.

 

Δεν σε ανάγκασα να μου την δώσεις . Δεν σου είπα να μην τα αξιοποιησεις αλλά μέχρι εκεί που σε παίρνει . Οπως και το καρμα που πήρα χθες εγω ζήτησα να το βγάλει από τον Zake και έβαλε και σε μένα και αμέσως μετά έδωσες και εσύ στον nevermore με την μόνη διάφορα οτι εμάς μας τα έβαλε ο Maxtor όπως και ο ίδιος θα μας τα βγάλει . Επίσης το 8 μήνες που κοπανας το λες, λες και πέρασαν χρόνια . Και τέλος ποιον πλήρωσε ο Maxtor για να πληρώσει εσένα ; Μήπως σου έταξε λεφτά για να μπεις στο staff και δεν μας το λες ;

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε ανάγκασα να μου την δώσεις . Δεν σου είπα να μην τα αξιοποιησεις αλλά μέχρι εκεί που σε παίρνει . Οπως και το καρμα που πήρα χθες εγω ζήτησα να το βγάλει από τον Zake και έβαλε και σε μένα και αμέσως μετά έδωσες και εσύ στον nevermore με την μόνη διάφορα οτι εμάς μας τα έβαλε ο Maxtor όπως και ο ίδιος θα μας τα βγάλει . Επίσης το 8 μήνες που κοπανας το λες, λες και πέρασαν χρόνια . Και τέλος ποιον πλήρωσε ο Maxtor για να πληρώσει εσένα ; Μήπως σου έταξε λεφτά για να μπεις στο staff και δεν μας το λες ;

 

  Κανονικά ναι έπρεπε να πληρώσει οπως ζητάει τώρα άτομα με πληρωμή στο paid services. Διότι όταν είμασταν μαζί στο προσωπικό είμασταν και οι 2 staffers με τη διάφορα οτι εγω ελυνα προβλήματα του l2 section και έκανα moderating ενώ εσυ έκανες και κανεις μόνο το δεύτερο. Και 8 μήνες όταν ήμουν με τα αλλα τα παλικάρια Noble, Nikoloudo, Finito, Weird το forum ήταν full τώρα βλέπεις μόνο bots, trolls και η ουσία του forum το l2 δηλαδή αυτό μέσα απο το οποίο το γνώρισα και εγω και το 80% των members έπαψε να υφίσταται. Ο μόνος λόγος που μερικοί δεν εγκατελειψατε τη θέση σας ήταν αυτό το χρώμα που σας κάνει να ''ξεχωριζετε''.

 

Τέλος θα αναφερθώ στο οτι έχεις και εσυ μερίδιο ευθύνης για το forum ο Maxtor έχει προβλήματα και εσυ πανελληνιες αλλα σε αυτό το forum ποτε δεν υποστηριξες το προσωπικό σου. Κάθονται και βρίζουν άκυρα members και καθεσε και γελάς μαζί τους. Οσο για τους κανονισμούς και τα ban κανε κανα ban σε άτομα που βλασφημουν την θρησκεία της χώρας σου και ασε τα λοιπά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε ανάγκασα να μου την δώσεις . Δεν σου είπα να μην τα αξιοποιησεις αλλά μέχρι εκεί που σε παίρνει . Οπως και το καρμα που πήρα χθες εγω ζήτησα να το βγάλει από τον Zake και έβαλε και σε μένα και αμέσως μετά έδωσες και εσύ στον nevermore με την μόνη διάφορα οτι εμάς μας τα έβαλε ο Maxtor όπως και ο ίδιος θα μας τα βγάλει . Επίσης το 8 μήνες που κοπανας το λες, λες και πέρασαν χρόνια . Και τέλος ποιον πλήρωσε ο Maxtor για να πληρώσει εσένα ; Μήπως σου έταξε λεφτά για να μπεις στο staff και δεν μας το λες ;

1) To karma system ειναι σκατα, το ξερουμε εδω και χρονια.

Απο την στιγμη που δινεται karma για moderating actions anyway, γιατι να μην το κανει;

2)Αυτο που λες για τον maxtor. Αν ειχες προσφερει κατι ουσιαστικα, θα καταλαβαινες τι σημαινει αυτο. Και δεν θα εβγαζες τα VIP privs οποιου εβγαζε shares επειδη δεν βρισκει λογο πλεον να βρισκονται σε ενα forum χωρις ανταποκριση.

Link to comment
Share on other sites

Και το θεμα , οτι εισαι co-admin, και στα θεματα που πρεπει να επιβαλεσαι λογο του ρολου που εχεις, εισαι πιο inactive και απο τον maxtor , λεει πολλα.

Link to comment
Share on other sites

Εδω αφηνετε bans που εγιναν για trolling στο spam section =)

 

Εγώ είπα από την πρώτη στιγμή πως ήταν λάθος τα ban αλλά ο maxtor τον υποστήριξε σε κάποια μπαν.

 

1) To karma system ειναι σκατα, το ξερουμε εδω και χρονια.

Απο την στιγμη που δινεται karma για moderating actions anyway, γιατι να μην το κανει;

2)Αυτο που λες για τον maxtor. Αν ειχες προσφερει κατι ουσιαστικα, θα καταλαβαινες τι σημαινει αυτο. Και δεν θα εβγαζες τα VIP privs οποιου εβγαζε shares επειδη δεν βρισκει λογο πλεον να βρισκονται σε ενα forum χωρις ανταποκριση.

 

1) True

2) Ναι λες και τον πείραζαν τα shares. Μάλλον επειδή τον έκανα demote τον πείραξε. (Αν και μου είπε πως το περίμενε)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...