Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

 

Αλήθεια ε ; Άμα σου σκάσω ένα ban για abuse θα σου πω εγώ . Ο Maxtor θα τα διαγράψει όλα αυτά που έδωσε σήμερα .

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια ε ; Άμα σου σκάσω ένα ban για abuse θα σου πω εγώ . Ο Maxtor θα τα διαγράψει όλα αυτά που έδωσε σήμερα .

Γιατί τόσο rage ; Και ποιο ban να σκασεις δεν έχεις καμία εξουσία επάνω μου. Εγω θεωρώ οτι ο NeverMore είναι παλικάρι και οπως ο Maxtor σου έδωσε rep το αξίζει και αυτός.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόσο rage ; Και ποιο ban να σκασεις δεν έχεις καμία εξουσία επάνω μου. Εγω θεωρώ οτι ο NeverMore είναι παλικάρι και οπως ο Maxtor σου έδωσε rep το αξίζει και αυτός.

σε ευχαριστώ φίλε μου Dev
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ φίλε μου Dev

Δεν κάνει τίποτα. Δίκιο έχω. Τόσο καιρό δουλεύεις σαν mod αξιζεις και εσυ 1 καρμα για να επιβραβευτεις για την προσπάθεια σου. Ο της δικαιοσύνης ηλιε όμως ξυπνά με rage.. Φαίνεται πατωσε χτες στις πανελληνιες και δεν έχει που να ξεθυμανει.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι τοσο μαντ ολοι

Ξέρω γω κάτι θα τους έχει πειράξει φαίνεται αλλα αρνούνται να εκφράσουν τι.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόσο rage ; Και ποιο ban να σκασεις δεν έχεις καμία εξουσία επάνω μου. Εγω θεωρώ οτι ο NeverMore είναι παλικάρι και οπως ο Maxtor σου έδωσε rep το αξίζει και αυτός.

 

Εσυ δεν είσαι ούτε mod ούτε τίποτα και πόσο μάλλον admin για να κρίνεις . Έχω ζητήσει ήδη από τον Maxtor να διαγράφουν τα τελευταία karma log .

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνει τίποτα. Δίκιο έχω. Τόσο καιρό δουλεύεις σαν mod αξιζεις και εσυ 1 καρμα για να επιβραβευτεις για την προσπάθεια σου. Ο της δικαιοσύνης ηλιε όμως ξυπνά με rage.. Φαίνεται πατωσε χτες στις πανελληνιες και δεν έχει που να ξεθυμανει.

Κάποιος επιτέλους το αναγνωρίζει ... Ευχαριστώ!

 

Γιατι τοσο μαντ ολοι

ποιοι ?  χαχαχαχ μου έφτιαξες την μέρα ακόμη γελάω ... ποιος το έφτιαξε θέλουν λίγο re-work τα time από τους υπότιτλους
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος επιτέλους το αναγνωρίζει ... Ευχαριστώ!

ποιοι ?  χαχαχαχ μου έφτιαξες την μέρα ακόμη γελάω ... ποιος το έφτιαξε θέλουν λίγο re-work τα time από τους υπότιτλους

dask/vazelos

 

εφτιαξαν τοπικ και το εστειλε junkyard καποιος κατευθειαν.. δεν καταλαβαινω

Link to comment
Share on other sites

Εσυ δεν είσαι ούτε mod ούτε τίποτα και πόσο μάλλον admin για να κρίνεις . Έχω ζητήσει ήδη από τον Maxtor να διαγράφουν τα τελευταία karma log .

Σωστά ούτε εσύ θα ήσουν mod όμως αν όταν είμασταν μαζί στο staff δε σου δίναμε τη ψήφο μας στο mod section όταν μας τη ζητούσες σε pm. Και εφόσον μπαίνω στο forum και έχω και karma privs θα το αξιοποιώ όπου θεωρώ αναγκαίο. Και το υφακι με την τέλεια όχι σε εμένα ουτε φοβάμαι για ban και boun. Ασκώ τα δικαιώματα που μου έχουν δοθεί όταν ήμουν 8 μήνες στο προσωπικό και δεν πήρα ουτε 1 ευρώ. Ο φασισμός του οτι εσυ έχεις λευκό χρώμα και privs ενώ εγω δεν έχω δεν θα περάσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...