Welcome to MaxCheaters.com

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads

Recommended Posts

7 minutes ago, Aeriko said:

Αναφερομαι σε Παιχτη που ειναι ο Leader της Clan  του και ειναι σολιστας, ακομα μονος του παιζει δεν εχουν μπει τα ατομα του αλλα απο βδομαδα θα μπουν ,και στα προηγουμενα Wipe τυχαινε να χα παιξει μαζι του και πιστεψε δε ξεκινησα αυτο το post μονο και μονο για να βγαλω χολη απλα δε γινετε να βοηθιετε το συγκεκριμενο ατομο εδω και κατι season, εκτος και αν οσοι δεν ειμαστε < PRO >  οπως ο  ( Τζ...)  δεν αξιζουμε τετοια μεταχειριση... Και κατι τελευταιο, οσο το δε δινετε Items,  στο επομενο Wipe θα σε κατεβασω τo Cp μου μπροστα στην Aden για να το ντυσω οπως καποτε.... τα λεμε στο επομενο

Blepw ligo cringe stuff ta armors vgenoun me farm pleon ta weapons poly easy den blepw ton logo gia flame edw to 90% ton players apla panta theloun na ta exoun ola etoima epeksa merika seasons dn exei corruption mia xara einai o admin apla einai ligo kapws alla ola comple 

• Like 1

• Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hello, we would like to announce new server season. Total 1000€ rewards for in-game activity, more info at forum. Expecting over 2000+ real players online!  Opening Date: 2021/04/10 at 20:00 GMT+3 (Europe) , 15:00 UTC-3 (America) What awaits you in the server? Largest international high rate community (expecting 2000+ players online) Best bot protection - no corruption - 100% fair gameplay DDos protection guarantee for us 100% uptime Many international clans (server cp/clan base

I can say for a fact that the server doesn't have 1k people, but in any case, for a PvP server it's okay.    I enjoyed how the server enchanting works. You basically go up to +12 easily with blessed (100%), and avoid the hassle of standing in front of an NPC to test your luck for a long amount of time, which is annoying and boring. Then, you simply farm via raid bosses, adena farming, or party zones to drop Extreme enchants to gradually work your way up to +13/14/15/16. This gives you

If augment donations are public then I can only imagine what you can privately donate here. I will skip this one.

Posted Images

Old and new clans already join the server. If you like the cp wars and also the solo pvp give it a try. This season many things changed and also new anticheat running on the server. Interfaces that use auto skils auto attack and more are blocked and also adrenaline. Jumb in pvp and have fun , enjoy.

GM/ADMIN  Του  L2 Extreme, Ωραια και καλα που αποφασισες  να κανεις wipe τον server, ειδα και τα updates  ωραιος, ΑΛΛΑ για ποιο λογω με βαζεις  - Limited players in Raids/Epics/Party zones - Max 18 (2 partys) per clan/ally-  Μηπως επειδη θα κατεβασουν  στον Server σου 2 pt διχως  ally οι  ( G A )   ?? Αμα ειναι τοτε ξανα τραβα τα stats  του Archer στον θεο μπας και σου κανει την χαρη ο Iordanov και πατησει στον server σου... Πας να κανεις κατι καλο ρε Admin, μη το γαμας με μλκιες, ελεος δλδ. ( Ηρεμα ρωταω )

Υ.Σ  Iordanov δεν υπαρχει τιποτα προσωπικο μαζι σου, εξαλλου με δικο σου Interface  παιζω

2 minutes ago, Aeriko said:

GM/ADMIN  Του  L2 Extreme, Ωραια και καλα που αποφασισες  να κανεις wipe τον server, ειδα και τα updates  ωραιος, ΑΛΛΑ για ποιο λογω με βαζεις  - Limited players in Raids/Epics/Party zones - Max 18 (2 partys) per clan/ally-  Μηπως επειδη θα κατεβασουν  στον Server σου 2 pt διχως  ally οι  ( G A )   ?? Αμα ειναι τοτε ξανα τραβα τα stats  του Archer στον θεο μπας και σου κανει την χαρη ο Iordanov και πατησει στον server σου... Πας να κανεις κατι καλο ρε Admin, μη το γαμας με μλκιες, ελεος δλδ. ( Ηρεμα ρωταω )

Υ.Σ  Iordanov δεν υπαρχει τιποτα προσωπικο μαζι σου, εξαλλου με δικο σου Interface  παιζω

Limited Players in Raids/Epics/Party zones Που αναφέρεις είναι καθαρά για να προσπαθήσουμε να αποφύγουμε το zerg. Δεν έχει να κάνει με clans που αναφέρεις και προσπαθούμε να κάνουμε τα πάντα για ένα πιο fair pvp σε έναν custom server. Θα δούμε πως θα λειτουργήσει το υπάρχων σύστημα και βλέπουμε. Όλα αλλάζουν , άμα δεν αρέσει στους παίχτες θα αφαιρεθεί. Ξέρω ότι έτσι είναι το L2 με zerg κτλπ απλά προσπαθούμε για το καλύτερο. 

• Like 1

Αμα ειναι οπως τα λες, για το Zerg τοτε λαθος μου που σου εκανα επιθεση, αλλα καλυτερα να τα ακουσεις απο τωρα παρα οταν ξεκινησει ο Server , γιατι σιγουρα ετσι οπως το σκεφτηκα εγω θα το σκεφτουν και αλλα ατομα οταν το δουν να γινετε In-game 

Just now, Aeriko said:

Αμα ειναι οπως τα λες, για το Zerg τοτε λαθος μου που σου εκανα επιθεση, αλλα καλυτερα να τα ακουσεις απο τωρα παρα οταν ξεκινησει ο Server , γιατι σιγουρα ετσι οπως το σκεφτηκα εγω θα το σκεφτουν και αλλα ατομα οταν το δουν να γινετε In-game 

Πίστεψε με , έχουμε πολλά παράπονα για zerg και προσπαθούμε δεν είναι εύκολο να το ελέγξεις , το ίδιο πρόβλημα που είχαμε με το adrenaline που αλλάξαμε ακόμα και anticheat για να το εμποδίσουμε. Δεν έχει να κάνει με τις Clan που μου αναφέρεις.

11 minutes ago, WarningX said:

Limited Players in Raids/Epics/Party zones Που αναφέρεις είναι καθαρά για να προσπαθήσουμε να αποφύγουμε το zerg. Δεν έχει να κάνει με clans που αναφέρεις και προσπαθούμε να κάνουμε τα πάντα για ένα πιο fair pvp σε έναν custom server. Θα δούμε πως θα λειτουργήσει το υπάρχων σύστημα και βλέπουμε. Όλα αλλάζουν , άμα δεν αρέσει στους παίχτες θα αφαιρεθεί. Ξέρω ότι έτσι είναι το L2 με zerg κτλπ απλά προσπαθούμε για το καλύτερο. 

όχι δεν θα αλλάξετε τίποτα,γιατί αυτό που κάνατε είναι πιο σωστό.Τώρα επειδή ένα άτομο είπε κάτι τέτοιο δεν σημαίνει οτι πρέπει να αλλάξουν για αυτόν και μόνο.Εγώ το θεωρώ σωστό και ωραίο γιατί εκεί θα φανούν τα δυνατά clans,όχι εγω να έχω 2 party και ο άλλος 4 party επειδή εγώ δεν έχω κόσμο πχ. (μερικοί έχουν και οικογένειες και παιδιά,οπότε δεν έχουν χρόνο να παίζουν τις ώρες που παίζουμε εμείς).Πολύ σωστή κίνηση το προτείνω και εγώ να παραμείνει.

• Thanks 1

3 minutes ago, Celestine said:

όχι δεν θα αλλάξετε τίποτα,γιατί αυτό που κάνατε είναι πιο σωστό.Τώρα επειδή ένα άτομο είπε κάτι τέτοιο δεν σημαίνει οτι πρέπει να αλλάξουν για αυτόν και μόνο.Εγώ το θεωρώ σωστό και ωραίο γιατί εκεί θα φανούν τα δυνατά clans,όχι εγω να έχω 2 party και ο άλλος 4 party επειδή εγώ δεν έχω κόσμο πχ. (μερικοί έχουν και οικογένειες και παιδιά,οπότε δεν έχουν χρόνο να παίζουν τις ώρες που παίζουμε εμείς).Πολύ σωστή κίνηση το προτείνω και εγώ να παραμείνει.

Επειδη εκατσα και ξανα διαβασα οτι ανεφερα και με τα λεγομενα σου, τα συγκεντρωσα και τελικα το αδικο εγω το εχω, Σκεφτηκα εμενα ποιο πολυ και οχι τους αλλους οπως ανεφερες... GM  Αμα θες να σβηστει η συζητηση σβηστην η την σβηνω εγω, δεν επρεπε να ανοιχτει το θεμα, Λαθος μου . 

Επειδη εκατσα και ξανα διαβασα οτι ανεφερα και με τα λεγομενα σου, τα συγκεντρωσα και τελικα το αδικο εγω το εχω, Σκεφτηκα εμενα ποιο πολυ και οχι τους αλλους οπως ανεφερες... GM  Αμα θες να σβηστει η συζητηση σβηστην η την σβηνω εγω, δεν επρεπε να ανοιχτει το θεμα, Λαθος μου . 

Όλα κομπλέ.

39 minutes ago, Aeriko said:

Δεν υπάρχει λόγος να σβηστεί όλα οκ

1 hour ago, Aeriko said:

egw p akribws kollaw edw ? pisteueis fobamai na kanw fight vs zerg? 

18 minutes ago, MrPro* said:

egw p akribws kollaw edw ? pisteueis fobamai na kanw fight vs zerg? 

Τωρα που εχει καταργησει το Adrena και το Auto Assist απο τα Ιnterface  πολυ θα θελα να σε δω πως θα φευγεις νυχτα απο τον server

Τωρα που εχει καταργησει το Adrena και το Auto Assist απο τα Ιnterface  πολυ θα θελα να σε δω πως θα φευγεις νυχτα απο τον server

an pisteueis oti xreiazomai adrenaline kai interface gia na nikhsw , tote brhkes la8os atomo gia na poulhseis trela :) 

Edited by MrPro*