Jump to content

interlude [L2J] L2Extreme


L2Extreme

Recommended Posts

2 minutes ago, Aeriko said:

GM/ADMIN  Του  L2 Extreme, Ωραια και καλα που αποφασισες  να κανεις wipe τον server, ειδα και τα updates  ωραιος, ΑΛΛΑ για ποιο λογω με βαζεις  - Limited players in Raids/Epics/Party zones - Max 18 (2 partys) per clan/ally-  Μηπως επειδη θα κατεβασουν  στον Server σου 2 pt διχως  ally οι  ( G A )   ?? Αμα ειναι τοτε ξανα τραβα τα stats  του Archer στον θεο μπας και σου κανει την χαρη ο Iordanov και πατησει στον server σου... Πας να κανεις κατι καλο ρε Admin, μη το γαμας με μλκιες, ελεος δλδ. ( Ηρεμα ρωταω )

 

  Υ.Σ  Iordanov δεν υπαρχει τιποτα προσωπικο μαζι σου, εξαλλου με δικο σου Interface  παιζω

Limited Players in Raids/Epics/Party zones Που αναφέρεις είναι καθαρά για να προσπαθήσουμε να αποφύγουμε το zerg. Δεν έχει να κάνει με clans που αναφέρεις και προσπαθούμε να κάνουμε τα πάντα για ένα πιο fair pvp σε έναν custom server. Θα δούμε πως θα λειτουργήσει το υπάρχων σύστημα και βλέπουμε. Όλα αλλάζουν , άμα δεν αρέσει στους παίχτες θα αφαιρεθεί. Ξέρω ότι έτσι είναι το L2 με zerg κτλπ απλά προσπαθούμε για το καλύτερο. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αμα ειναι οπως τα λες, για το Zerg τοτε λαθος μου που σου εκανα επιθεση, αλλα καλυτερα να τα ακουσεις απο τωρα παρα οταν ξεκινησει ο Server , γιατι σιγουρα ετσι οπως το σκεφτηκα εγω θα το σκεφτουν και αλλα ατομα οταν το δουν να γινετε In-game 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aeriko said:

Αμα ειναι οπως τα λες, για το Zerg τοτε λαθος μου που σου εκανα επιθεση, αλλα καλυτερα να τα ακουσεις απο τωρα παρα οταν ξεκινησει ο Server , γιατι σιγουρα ετσι οπως το σκεφτηκα εγω θα το σκεφτουν και αλλα ατομα οταν το δουν να γινετε In-game 

Πίστεψε με , έχουμε πολλά παράπονα για zerg και προσπαθούμε δεν είναι εύκολο να το ελέγξεις , το ίδιο πρόβλημα που είχαμε με το adrenaline που αλλάξαμε ακόμα και anticheat για να το εμποδίσουμε. Δεν έχει να κάνει με τις Clan που μου αναφέρεις.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, WarningX said:

Limited Players in Raids/Epics/Party zones Που αναφέρεις είναι καθαρά για να προσπαθήσουμε να αποφύγουμε το zerg. Δεν έχει να κάνει με clans που αναφέρεις και προσπαθούμε να κάνουμε τα πάντα για ένα πιο fair pvp σε έναν custom server. Θα δούμε πως θα λειτουργήσει το υπάρχων σύστημα και βλέπουμε. Όλα αλλάζουν , άμα δεν αρέσει στους παίχτες θα αφαιρεθεί. Ξέρω ότι έτσι είναι το L2 με zerg κτλπ απλά προσπαθούμε για το καλύτερο. 

 

όχι δεν θα αλλάξετε τίποτα,γιατί αυτό που κάνατε είναι πιο σωστό.Τώρα επειδή ένα άτομο είπε κάτι τέτοιο δεν σημαίνει οτι πρέπει να αλλάξουν για αυτόν και μόνο.Εγώ το θεωρώ σωστό και ωραίο γιατί εκεί θα φανούν τα δυνατά clans,όχι εγω να έχω 2 party και ο άλλος 4 party επειδή εγώ δεν έχω κόσμο πχ. (μερικοί έχουν και οικογένειες και παιδιά,οπότε δεν έχουν χρόνο να παίζουν τις ώρες που παίζουμε εμείς).Πολύ σωστή κίνηση το προτείνω και εγώ να παραμείνει.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Celestine said:

 

όχι δεν θα αλλάξετε τίποτα,γιατί αυτό που κάνατε είναι πιο σωστό.Τώρα επειδή ένα άτομο είπε κάτι τέτοιο δεν σημαίνει οτι πρέπει να αλλάξουν για αυτόν και μόνο.Εγώ το θεωρώ σωστό και ωραίο γιατί εκεί θα φανούν τα δυνατά clans,όχι εγω να έχω 2 party και ο άλλος 4 party επειδή εγώ δεν έχω κόσμο πχ. (μερικοί έχουν και οικογένειες και παιδιά,οπότε δεν έχουν χρόνο να παίζουν τις ώρες που παίζουμε εμείς).Πολύ σωστή κίνηση το προτείνω και εγώ να παραμείνει.

Επειδη εκατσα και ξανα διαβασα οτι ανεφερα και με τα λεγομενα σου, τα συγκεντρωσα και τελικα το αδικο εγω το εχω, Σκεφτηκα εμενα ποιο πολυ και οχι τους αλλους οπως ανεφερες... GM  Αμα θες να σβηστει η συζητηση σβηστην η την σβηνω εγω, δεν επρεπε να ανοιχτει το θεμα, Λαθος μου . 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aeriko said:

Επειδη εκατσα και ξανα διαβασα οτι ανεφερα και με τα λεγομενα σου, τα συγκεντρωσα και τελικα το αδικο εγω το εχω, Σκεφτηκα εμενα ποιο πολυ και οχι τους αλλους οπως ανεφερες... GM  Αμα θες να σβηστει η συζητηση σβηστην η την σβηνω εγω, δεν επρεπε να ανοιχτει το θεμα, Λαθος μου . 

 

Όλα κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Aeriko said:

Επειδη εκατσα και ξανα διαβασα οτι ανεφερα και με τα λεγομενα σου, τα συγκεντρωσα και τελικα το αδικο εγω το εχω, Σκεφτηκα εμενα ποιο πολυ και οχι τους αλλους οπως ανεφερες... GM  Αμα θες να σβηστει η συζητηση σβηστην η την σβηνω εγω, δεν επρεπε να ανοιχτει το θεμα, Λαθος μου . 

Δεν υπάρχει λόγος να σβηστεί όλα οκ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aeriko said:

GM/ADMIN  Του  L2 Extreme, Ωραια και καλα που αποφασισες  να κανεις wipe τον server, ειδα και τα updates  ωραιος, ΑΛΛΑ για ποιο λογω με βαζεις  - Limited players in Raids/Epics/Party zones - Max 18 (2 partys) per clan/ally-  Μηπως επειδη θα κατεβασουν  στον Server σου 2 pt διχως  ally οι  ( G A )   ?? Αμα ειναι τοτε ξανα τραβα τα stats  του Archer στον θεο μπας και σου κανει την χαρη ο Iordanov και πατησει στον server σου... Πας να κανεις κατι καλο ρε Admin, μη το γαμας με μλκιες, ελεος δλδ. ( Ηρεμα ρωταω )

 

  Υ.Σ  Iordanov δεν υπαρχει τιποτα προσωπικο μαζι σου, εξαλλου με δικο σου Interface  παιζω

egw p akribws kollaw edw ? pisteueis fobamai na kanw fight vs zerg? 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, MrPro* said:

egw p akribws kollaw edw ? pisteueis fobamai na kanw fight vs zerg? 

Τωρα που εχει καταργησει το Adrena και το Auto Assist απο τα Ιnterface  πολυ θα θελα να σε δω πως θα φευγεις νυχτα απο τον server

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aeriko said:

Τωρα που εχει καταργησει το Adrena και το Auto Assist απο τα Ιnterface  πολυ θα θελα να σε δω πως θα φευγεις νυχτα απο τον server

an pisteueis oti xreiazomai adrenaline kai interface gia na nikhsw , tote brhkes la8os atomo gia na poulhseis trela :) 

Edited by MrPro*
Link to comment
Share on other sites

Few Changes for New Season Start at 30/09

- Limited players in Raids/Epics/Party zones - Max 18 (2 partys) per clan/ally
- Added tournament 1x1 (now there will be 1x1 / 5x5 / 9x9)
- Increased Tournament Rewards
- Decreased Accessories lv 1 and lv 2 Prices
- Remove same clan restriction from tournament, added pvp kills check (50 pvp required for register)
- New Skins system, for use skins will be required "Skins Token" which will be buyable for Tournament Points or Donatable.
- Party Farm event will be back, duration 90mins. Drops during event: Donate Coins, Top LS, Bogs, Ex Scrolls. Non event time mobs wont be deleted, but they will drop only Adena.
- Remove DC / LS drop from newbie zone.
- Restricted all heal skills from TvT / CTF events, removed raid boss event, changed TvT zone.
- Decrease Epic Jewels prices in shop.
- Titanium Armors added into shop (prices 400kk Adena and 20 Event Medals for each part)
- Decrease Vote Buff price (now 2vc)
- Raids / Epic Bosses will drop items on ground, 45sec drop protection for drop owners.
- Added more teleport spots for epics.
- Decrease archers damage by 10%, setted max damage caps for all skills and normal damages.

To-do olympiad skills balance improvement

Edited by WarningX
Link to comment
Share on other sites

On 9/25/2020 at 9:58 PM, MrPro* said:

an pisteueis oti xreiazomai adrenaline kai interface gia na nikhsw , tote brhkes la8os atomo gia na poulhseis trela :) 

Να ζητησω ενα Sorry  γιατι εκανα εικσασια και σε μπλεξα εμμεσα , Τελικα με διεψευσες ,αλλα που να φανταστω οτι δε θα κατεβαινες στον Extreme  αλλα ξεχασα , ενας Πουθενας δε παει πουθενα, ποσο μαλλον αμα δε του επιτρεπετε το Adrena, Σορρυ και παλι εε ....

Link to comment
Share on other sites

Lets announce here also that i am officialy out of STAFF team of L2-Extreme. Cause if you dont announce it many cant understand some things and blame you without any reason. So just to know this season i was not a gm cause i had some real life issues, i just help the server grow up through facebook discord forums and other social media, Some guys blame me and say that i am corrupted. How a gm can be corrupted when my privileges are limited and i cant trade or spawn items and also i dont even setup my gm char this season. Lineage community guys. I Try my best to share my ideas for better updates in this server but i cannot handle the lineage players anymore. So the only STAFF Member in this server right now is only the ADMIN. Noone Else, Dont believe others.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

5xqMaGC.png

Hello our dear community, we would like to announce 9x9 tournament event which will take place on 2020.11.08 20:00 (next day after opening)
Winners will split 200€: 1st place 100€, 2nd place 70€, 3th place 30€
Rules: No custom item, no augments, no hero, max enchant +12 (only S-Grade retail, no custom shields, no accessories)
Every party which would like to participate must contact us via facebook page or discord PM.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...