Jump to content

Black Friday - Official Topic GR


Maxtor

Recommended Posts

Εδώ μοιραζόμαστε τις καλυτερες ευκαιρίες που θα βρούμε στο διαδίκτυο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι σας προτεινω να μην παιρνετε τιποτα απο black friday. Λογος? Δεν ειναι χαζοι οι μαγαζατορες ουτε φιλοι σας ουτε ειμαστε στην Αμερικη. Προσπαθουν να διωξουν πραγματα που δεν πουλιουντε η εχουνε μεινει η το παιζουν με μαρκετινγ και ανεβαζουν την τιμη υπερβολικα και την σβηνουν για να βαλουν 300 ευρω πιο κατω. Αν δειτε καποιο προιον το οποιο γραφει ας πουμε 700 ευρω και το δινουν 499, ψαχτε στο google να δειτε που ολα τα site το εχουνε 450-480 και ειναι οντως η κανονικη τιμη. Νταξει δεν λεω οτι ολες οι προσφορες ειναι phising υπαρχουν κ αλλες οπως κ εγω πχ πηρα μια τηλεοραση πριν 2 χρονια απο 1600 στα 1500 (ναι ξερω wow 100 ευρω), αλλα ηξερα οτι οντως κανει 1500-1550 απο πριν και οτι οντως ειναι πολυ καλη, δεν με παροτρινε η τιμη. Μην πεσετε στο τρυπακι του wow -300 ευρω κατω αρα θα αξιζει. 

 

Παρε παραδειγμα το πλαισιο, απο 320 ευρω λεει τα PS4 VR στα 100.. Και ψαχνω στο e-shop και βλεπω normal τιμη 120 ευρω..

Αρα αφηστε να περασει το γαμω friday ηρεμα κ ωραια και οι προσφορες αυτες ειναι χριστουγεννιατικες ουτος σι αλλος θα υπαρχουν μεχρι το Γενναρη. Να μην αφηνετε τις τιμες και τα μεγαλα γραμματα -800 ΕΥΡΩ! να σας κουμανταρουν, να σκεφτεστε λογικα: Το χρειαζομαι? Τι τιμη εχει στην αγορα αυτη τη στιγμη? Αξιζει σαν αντικειμενο βαση review ή προσωπικης αναζητησης μου ? Να περιμενω 2-3 μηνες ακομη να πεσει κ αλλο? (Βλεπε Samsung Galaxy s9 + που σε 20 μερες επεσε 400 ευρω κατω.).

 

Με αγαπη 

        -Kara` (Ο καλυτερος χρηστης του maxcheaters ο οποιος δεν εγινε ακομη mod επειδη ο maxtor ειναι κακος)

 

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kara` said:

Εγω παλι σας προτεινω να μην παιρνετε τιποτα απο black friday. Λογος? Δεν ειναι χαζοι οι μαγαζατορες ουτε φιλοι σας ουτε ειμαστε στην Αμερικη. Προσπαθουν να διωξουν πραγματα που δεν πουλιουντε η εχουνε μεινει η το παιζουν με μαρκετινγ και ανεβαζουν την τιμη υπερβολικα και την σβηνουν για να βαλουν 300 ευρω πιο κατω. Αν δειτε καποιο προιον το οποιο γραφει ας πουμε 700 ευρω και το δινουν 499, ψαχτε στο google να δειτε που ολα τα site το εχουνε 450-480 και ειναι οντως η κανονικη τιμη. Νταξει δεν λεω οτι ολες οι προσφορες ειναι phising υπαρχουν κ αλλες οπως κ εγω πχ πηρα μια τηλεοραση πριν 2 χρονια απο 1600 στα 1500 (ναι ξερω wow 100 ευρω), αλλα ηξερα οτι οντως κανει 1500-1550 απο πριν και οτι οντως ειναι πολυ καλη, δεν με παροτρινε η τιμη. Μην πεσετε στο τρυπακι του wow -300 ευρω κατω αρα θα αξιζει. 

 

Παρε παραδειγμα το πλαισιο, απο 320 ευρω λεει τα PS4 VR στα 100.. Και ψαχνω στο e-shop και βλεπω normal τιμη 120 ευρω..

Αρα αφηστε να περασει το γαμω friday ηρεμα κ ωραια και οι προσφορες αυτες ειναι χριστουγεννιατικες ουτος σι αλλος θα υπαρχουν μεχρι το Γενναρη. Να μην αφηνετε τις τιμες και τα μεγαλα γραμματα -800 ΕΥΡΩ! να σας κουμανταρουν, να σκεφτεστε λογικα: Το χρειαζομαι? Τι τιμη εχει στην αγορα αυτη τη στιγμη? Αξιζει σαν αντικειμενο βαση review ή προσωπικης αναζητησης μου ? Να περιμενω 2-3 μηνες ακομη να πεσει κ αλλο? (Βλεπε Samsung Galaxy s9 + που σε 20 μερες επεσε 400 ευρω κατω.).

 

Με αγαπη 

        -Kara` (Ο καλυτερος χρηστης του maxcheaters ο οποιος δεν εγινε ακομη mod επειδη ο maxtor ειναι κακος)

 

 

Δεν έχεις άδικο, καθόμουνα στο facebook μου και ξαφνικά βλέπω είδηση από μια καταναλώτρια ενός καταστήματος που πήγε να δει τι γίνεται με τις τιμές και ενώ ήταν Black Friday πουλούσαν αντικείμενα ακριβότερα και χωρίς Καμία έκπτωση...Η καταναλώτρια έφτασε σε σημείο να είναι έξω φρενών και πήγε στο πλησιέστερο αστυνομικό τμήμα για καταγγελία εξαπάτησης,Μετά από αυτήν την καταγγελία ο καταστηματάρχης είναι υποχρεωμένος μέχρι και σήμερα να τρέχει σε δικηγόρους για αυτό το περιστατικό... Εν ολίγοις? Ο καταστηματάρχης θα πληρώσει πρόστιμο για αυτήν την εξαπάτηση και ΙΣΩΣ το κατάστημα πάει για λουκέτο.!!!! Οπότε σπάνια περίπτωση να βρεις φθηνά προιόντα κυρίως σε περιόδους Black Friday και σε ορισμένα καταστήματα ηλεκτρονικών ειδών.... 

Edited by Vince*
Link to comment
Share on other sites

blackfirday kai p@@ mple magkes..pas plasio/eshop/kotsobolo briskeis mia tv sta 300 euro....mpaineis skroutz tn briskeis 200..
ka8e enas apo autous se ka8eti pou poulane bgazoun 300% kerdos kai parapanw..
paradigma..exei mia tv sto plasio apo 4k ti dinei logo blackfriday 2k ..kai palu bgazei 100% kerdos

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτο παιδια μου (ναι maxtor κ εσυ) σαν μητερα σας κ εγω θελω να σας προστατεψω. Μην αγοραζετε οτι L2Gold (το ειπα με ωραιο τροπο) βρειτε. Τωρα αμα το προιον ειναι 30-35 ευρω κατω και κοστιζει 150-180 ναι τοτε να σκεφτεστε οτι ειναι μια χριστουγεννατικη προσφορα αφου το ψαξετε πρωτα και δεν σας παροτρινει η τιμη να το αγορασετε. Αλλα αυτα τα -800 ευρω ειναι τοσο ψεμα οσο οτι ο Maxtor θα με βαλει moderator μεχρι το 2019.

       Με αγαπη~

                    Καρα.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Kara` said:

Εγω παλι σας προτεινω να μην παιρνετε τιποτα απο black friday. Λογος? Δεν ειναι χαζοι οι μαγαζατορες ουτε φιλοι σας ουτε ειμαστε στην Αμερικη. Προσπαθουν να διωξουν πραγματα που δεν πουλιουντε η εχουνε μεινει η το παιζουν με μαρκετινγ και ανεβαζουν την τιμη υπερβολικα και την σβηνουν για να βαλουν 300 ευρω πιο κατω. Αν δειτε καποιο προιον το οποιο γραφει ας πουμε 700 ευρω και το δινουν 499, ψαχτε στο google να δειτε που ολα τα site το εχουνε 450-480 και ειναι οντως η κανονικη τιμη. Νταξει δεν λεω οτι ολες οι προσφορες ειναι phising υπαρχουν κ αλλες οπως κ εγω πχ πηρα μια τηλεοραση πριν 2 χρονια απο 1600 στα 1500 (ναι ξερω wow 100 ευρω), αλλα ηξερα οτι οντως κανει 1500-1550 απο πριν και οτι οντως ειναι πολυ καλη, δεν με παροτρινε η τιμη. Μην πεσετε στο τρυπακι του wow -300 ευρω κατω αρα θα αξιζει. 

 

Παρε παραδειγμα το πλαισιο, απο 320 ευρω λεει τα PS4 VR στα 100.. Και ψαχνω στο e-shop και βλεπω normal τιμη 120 ευρω..

Αρα αφηστε να περασει το γαμω friday ηρεμα κ ωραια και οι προσφορες αυτες ειναι χριστουγεννιατικες ουτος σι αλλος θα υπαρχουν μεχρι το Γενναρη. Να μην αφηνετε τις τιμες και τα μεγαλα γραμματα -800 ΕΥΡΩ! να σας κουμανταρουν, να σκεφτεστε λογικα: Το χρειαζομαι? Τι τιμη εχει στην αγορα αυτη τη στιγμη? Αξιζει σαν αντικειμενο βαση review ή προσωπικης αναζητησης μου ? Να περιμενω 2-3 μηνες ακομη να πεσει κ αλλο? (Βλεπε Samsung Galaxy s9 + που σε 20 μερες επεσε 400 ευρω κατω.).

 

Με αγαπη 

        -Kara` (Ο καλυτερος χρηστης του maxcheaters ο οποιος δεν εγινε ακομη mod επειδη ο maxtor ειναι κακος)

 

 

εντάξει μωρέ....δεν έχεις άδικο!

Απλά λέμε, αν βρεις κάτι καλό, στείλε εδώ.

 

:goodsir:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εκτυπωτής:

Tέλεια ποιότητα, τα μελάνια πολύ φθηνά και πραγματικά κρατάνε πάρα πολυ, τον έχω στην δουλειά και το προτείνω.

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/printing-consumables/all-in-one/178947-epson-l3050-ecotank-its#homepage-#tab5

 

Ηχεία:

Πολύ καλύτερα σε ποιότητα ακόμα και απο πολλά ηχεία 5.1 της αγοράς 200€+

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/peripherals/speakers/156430-logitech-z533#homepage-#tab5

 

Τα παραπάνω είναι δοκιμασμένα σε συνθήκες κατάχρησης

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, SQL Developer said:

Ηχεία:

Πολύ καλύτερα σε ποιότητα ακόμα και απο πολλά ηχεία 5.1 της αγοράς 200€+

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/peripherals/speakers/156430-logitech-z533#homepage-#tab5

 

https://www.skroutz.gr/s/7468403/Logitech-Z533.html

Μπλακ φράιντεϊ κάθε μέρα στο skroutz.

Link to comment
Share on other sites

EmgIYJo.png

 

 

giphy.gifgiphy.gifgiphy.gif

 

Spoiler

 

Black Friday Offers

 

MaxCheaters:  VIP Member 20€ -> Now 10€ (50% Discount)

MaxCheaters: Verified Trader 10€ -> Now 5€ (50% Discount)

 

All Products/Banners in store 50% Discount here by using coupon BLACKFRIDAY

 

L2Market.com: Premium Member 20€ -> Νow 0,01cents!! (99% Discount)

 

 

  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock