Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Σε ειδα χτες να τρεχεις με το σφιχτο σεξυ κωλαρακι σου στην συγγρου. Ισχυει ε?

Ενιωσα ενα ριγος να διαπερνα τα coding skill μου και να με σκιζει στα δυο οπως ο Devlin μου εσκισε την καρδια με το topic 

"πως κανω μια custom pvp zone". Ξαφνικα βλεπω τον xdem να κανει μπαφο και να ξεπεταγεται απο μια γωνια ετοιμος να παρει το λεοφωρειο γιατι δεν

εχει διπλωμα αυτοκινητου. Δυστηχως ειναι πολυ βλακας για να οδηγησει.

Ο οδηγος του λεωφορειου ειναι ο tryskell ο οποιος αποφασιζει οτι πρεπε να ακολουθησει retail δρομολογιο και οχι custom παρακαμψεις.

Ξεκιναει σταθερα, πισω του καθεται ο elfrocrash ο οποιος δυστηχως ηταν μονο λογια και δεν εχει κεφαλαιο για δικο του αμαξι. Διπλα του καθεται ο Nevermore ο οποιος μονιμος εχει ενα χαρτι κολλημενο στο τζαμι που γραφει απ'εξω "L2JSUNRISE" διαφημιζοντας ετσι τον πολυαγαπημενο του σερβερ.

Πισω απο τον Nevermore καθεται η Stacy η οποια για καποιο λογο παντου εχει ζωγραφισμενα anime γατουλες που χορευουν ενω μιλαει στον διπλανο της τον SweetS (ενα γλυκητατο πλασματακι) και του λεει σοφες κουβεντες οπως "Για τους αντρες που νομιζετε οτι ξερετε τις γυναικες, να θυμαστε η Ευα ειχε ολο τον παραδεισο και δεν της εφτανε..." δειχνοντας ετσι ενα ανωτερου επιπεδο πνευμα.

 

Ακριβως πισω βλεπουμε τον alextoti να προσπαθει να πουλησει ενα template pack που βρηκε σε russian forum. Ο xdem καθετε σε μια γωνια και βριζει ακαταπαυστα λεγοντας "τι μαλακιες ροδες εχεις στο λεοφωρειο", "ωραιο τιμονι το εκανα οταν ημουν 2 ετων", "εισαι πιο βλακας απο πρωινη εκπομπη στο ΑΝΤ", "επρεπε το γεγονος οτι στριβεις βλακα να το κανεις με sleep οχι threadpool" κλπ κλπ κλπ

 

Πισω πισω καθομαι κ εγω σαν βλακας που ειμαι και δεν εχω ιδεα απο coding και απλα λεω μεγαλες κουβεντες για τον εαυτο μου. Διπλα μου καθεται ο Maxtor ο οποιος σκεφτεται πως να εκμεταλευτει ολους τους επιβατες για να εχει δωρεαν resources για το σερβερ και το site του. 

(to be continue)

12583837_1074435595921375_1553416342_n.j

Link to comment
Share on other sites

12583837_1074435595921375_1553416342_n.j

Πιο ειναι το αγαπημενο σου σημειο πανω στην γυναικα?

Πια σταση στο σεξ σου αρεσει περισσοτερο?

Σαρεσει να βαζεις φραουλιτσες μεσα στον κολπο της και να τις τρως μετα?

Εχεις σκεφτει να την βιασεις οταν γυρισει απο την δουλεια (σεξ ναι κ σωσε)

Σου αρεσει να την χτυπας κατα την διαρκεια του σεξ?

Εχεις σκεφτει να μπεις στο μπανιο ενω κανει ντουζ και να την βιασεις?

Εχεις σκεφτει ποτε στις 3:00 το πρωι να την ξυπνησεις για σεξ?

Link to comment
Share on other sites

Πιο ειναι το αγαπημενο σου σημειο πανω στην γυναικα?

Πια σταση στο σεξ σου αρεσει περισσοτερο?

Σαρεσει να βαζεις φραουλιτσες μεσα στον κολπο της και να τις τρως μετα?

Εχεις σκεφτει να την βιασεις οταν γυρισει απο την δουλεια (σεξ ναι κ σωσε)

Σου αρεσει να την χτυπας κατα την διαρκεια του σεξ?

Εχεις σκεφτει να μπεις στο μπανιο ενω κανει ντουζ και να την βιασεις?

Εχεις σκεφτει ποτε στις 3:00 το πρωι να την ξυπνησεις για σεξ?

εχεις σκεφτει να πας σε ψυχιατρο;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock