Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

δίνουμε και δεν καταλαβαίνουμε τίποτα.δηλαδή να έχω στο μυαλό μου τον nicolas για gold και να σου λέει τέτοια. δηλαδή που μετά να δώσεις και άλλες ευκαιρίες.

λεω ψεματα wrd?

τι upgrade θες να κάνεις που δεν κάνουμε εμείς; ποιος σου είπε ότι εμείς δεν ζητάμε upgrade; ζητάμε αλλάγες σε τόσα πράγματα χρόνια τώρα, απλά αργούμε να τα πάρουμε.

εχεις ενα δικιο σε αυτο.
Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν ρισκάρεις δεν πας μπροστά αυτό έμαθα από τις αρχές οικονομικής θεωρίας που διδάχτηκα αγαπητέ. Το risk έχει και το τίμημά του όμως.

ναι το είδαμε το ρίσκο με το σταφφ όταν έλειπα.

 

....

Link to comment
Share on other sites

100% correct. den boreis na apaiteis ipiresies kai free , kai teleies. oloi oi staffers pou exoun perasei apo edw prosferan/prosferoun ipiresies oikiothelos.

το ξερω οτι ειμαι 100% σωστος :P  :LOL:

 

απλά δεν είμαι τύπος για τρολλ.... του γούστου του δικού σας... και γενικός τα τρολλ δεν τα γουστάρω όταν αναφέρονται σε μένα για ένα τρολλ που το βλέπω σοβαρά... τόσο απλό.

oταν δινεις δικαιωματα με τη συμπεριφορα σου να σε τρολλαρουν λογικο να κλαιγεσαι οτι δεν σου αρεσει το τρολλαρισμα. εμενα πχ γιατι δεν με τρολλαρουν η μαλλον γιατι δεν εχω προβλημα οποτε θελουν να μου κανουν καποια πλακα?το αλλο κακο με σενα ειναι πιστευεις οτι εισαι καλυτερος απ τους περισσοτερους ενω ΔΕΝ εισαι αλλα εξακολουθεις να τους θαβεις ΧΩΡΙΣ να παραθετεις μια καλυτερη γνωμη τεκμηριωμενη.η συμπεριφορα σου ειναι  εμετικα παθητικη που κανει μπαμ οτι ειναι ψευτικη κ υπουλη .Στοιχηματιζω οτι δεν εχεις φιλους στην πραγματικη σου ζωη ωστε να γνωριζεις τι εστι χαβαλες κ πως να δικτυωνεσαι κοινωνικα.αν γινοσουν ποτε σταφφερ το τρολλαρισμα με αυτη τη συμπεριφορα που επιδεικνυεις θα ανεβαινε 200% περισσοτερο.

'Ανοιξε τα μάτια σου, δώσε ευκαιρίες και εάν δεις ότι δεν αξίζουν δρόμο. Αλλά δοκίμασε πρώτα.

εκανες λαθος παραδειγμα με τον βουρουντουλη. ειναι εξαιρετικος.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και ξέρεις τι κάψιμο είχα για να μπω maxcheaters.. 'Εδωσες 2 εβδομάδες χωρίς κανένα λόγο για να δείξεις το e-power σου σε ένα ανύπαρκτο forum με ανύπαρκτους staffer σαν και εσένα που είσαι μόνο για να σπαμμάρεις στο spam section. Δεν το λέω για να σε προσβάλω το ξέρεις καλύτερα και μόνος σου ότι δεν κάνεις τίποτε άλλο. Εξάλλου για 2 λόγους μπαίνω σε αυτό το φορουμ 1. για να πετάω μαλακίες και να τρολλάρω και 2. για να βγάζω $$. Ούτε που διαμαρτυρήθηκα και ας ήταν άκυρο το ban. Εξούσια επάνω μου δεν έχει κανείς πόσο μάλλον ένας staffer που θέλει να δείξει ότι διαθέτει μια δύναμη σαν εσένα και ας μην έχεις καμία στην ουσία.

 

Δεν είναι όλοι ανύπαρκτοι.

 

 

Τότε γιατί μπαίνεις? μόνο να κράζετε ξέρετε , αλλά βοήθεια κανείς.

 

Βοήθεια κανείς ε? Όταν μπήκα εγώ 2η φορά για 20 μερούλες γιατί τόσο άντεξα πως ήταν τα πράγματα θυμάσαι η ούτε καν? Ήμουν 24/7 active παντού σε οτιδήποτε φανταστείς και μου λες ότι δεν βοήθησα. Εδώ ο συνεργάτης σου ο Justice έψαχνε απεγνωσμένα αφορμές για να με εξαφανίσει από κάτι ανύπαρκτα ρεπορτς που έκαναν xdem,bonjovi και κάτι άλλοι τελευταίοι του forum και έτσι έβγαλε συμπέρασμα ότι πρεπει να αναχωρήσω φαντάσου του δώσαν την τροφή και αμέσως την έφαγε δεν έκατσε να εξετάσει μήπως η τροφή είναι φθαρμένη. Με χει block από τότε που του λέγα για staffer και με χει ακόμα πολύ μυαλό λες και έχουμε κάτι να πούμε. Άσε μας τώρα όταν ξυπνήσεις θα δεις τα πράγματα αλλιώς.

++ Όταν είχα μπει ποιος βοήθαγε? ο Justice που με είχε block o wrd που δεν απάνταγε? ποιος? Mόνο ο zake που είχε δουλειά γιατί έφτιαχνε τον server του. Και μετά περιμένεις να μην γίνουν λάθη? Ο θεός να τα κάνει αλλά τελωςπάντων.

 

 

 

ας μην ανοίξω το στόμα μου

 

Να πεις τι?

 

Αν κάθομαι να ακουω τον καθενα εδω θα τα παιξω, δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα οπως νομιζεις.  Γενικα έχω επιλεξει μια ιεραρχια, και ακουω τους Staffers περισσοτερο απο ενα απλο member. παντα θα υπαρχουν ατομα που δεν θα θελουν τους staffers

 

Και ποιος σου είπε εσένα ότι ο επόμενος staffer θα είναι αρεστός? Με αυτό το σκεπτικό εσείς και εσείς θα είστε. Δηλαδή όποιος δεν μας αρέσει δεν τον βάζουμε επειδή δεν μπαίνουμε καν σε διαδικασία να αναλύσουμε αν αξίζει μόνο και μόνο επειδή δεν τον γουστάρουμε? Έτσι πρέπει να σκέφτεστε? Μπράβο συγχαρητήρια που το αφήνεις και συμβαίνει αυτό.

Ένα παράδειγμα θα σου φέρω : Είσαι σε μια δουλειά και έρχεται ένας καινούργιος και είναι λίγος στόκος, βλακάκος όπως θες πες το αντί να τον βοηθήσεις επειδή τον βλέπεις αδύναμο θα τον αφήσεις έτσι και επειδή δεν τον γουστάρεις θα κάνεις τα αδύνατα δυνατά να πάρει πόδι από την δουλειά επειδή εσένα δεν σου αρέσει? Άκου σκεπτικό.

 

 

λογικό μετά να μου λες ότι δεν κάνω τίποτα. άκου τον κάθε ανύπαρκτο zake να σας λέει πίπες και επειδή έχει χρώμα να τον πιστεύετε. ε μετά τι άλλο να πω. δε ξέρω, είναι θέμα μυαλού τα υπόλοιπα, δεν.θα το κάνω μοδα, περιμένω approve και θα γίνει hit ;D

 

Πίστεψε με ο ζακε είναι πολύ καλύτερος και από σενα και από τον Justice τράβα να ανοίξεις τα mod logs να ξεστραβωθείς όλο ο zake dos και μαλακίες.

Επειδή τον βοήθαγα σε κάποια θέματα και αυτός το ίδιο όταν μπήκα staffer θα μας πει τώρα ο justice ότι είμαστε φιλαράκια χααχχα τόσο τραγικός.

 

 

Καταλαβαίνεις τι ζητάς ? Να σε κάνω κατευθείαν global. Ο λόγος?

 

Δοκίμασε το ούτε καν στο κόπο δεν μπαίνεις ε τότε θα κάτσεις εσύ και ο wrd να πλέκετε παλτά για την αιωνιότητα.

Link to comment
Share on other sites

den iparxoun perithoria gia dokimes. ta panta krinonte apo to tropo pou milate kai tin douleia pou prosferei o kathenas edw. to thema einai oti einai diskolo na anagnoristei, kai me tis klikes pou uparxoun edw mesa, akoma pio diskolo.

Δεν προσφέρει κανείς δουλειά οικειοθελώς στις μέρες μας. Και ο τρόπος που μιλάω στη συζήτηση που κάναμε μέχρι τώρα είναι άρτιος. Εάν εσύ τον θεωρείς υποβαθμισμένο τι να σου πω. Εκτός και αν κατάλαβα λάθος. Οι κλίκες, κλίκες και ο συντονισμός, συντονισμός. Μην τα περιπλέκεις.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης τέτοιου είδους συζητήσεις staff-players έπρεπε να γίνετε συχνά και όχι μετά από κάθε promo ή κάποιο fight ,καλή ώρα τώρα .

Link to comment
Share on other sites

λεω ψεματα wrd? εχεις ενα δικιο σε αυτο.

δεν είναι θέμα ψέματα ή αλήθεια, ξέρετε ότι και εγώ τη λέω στον μάξτορ συχνά γιατί πρέπει να τα ακούει βεβαίως

 

αλλά για σένα και για τον καθένα που θέλει κάτι παραπάνω, δεν γίνεται ας πούμε να θέλει δουλειά κάπου αλλά να τον κράζει τον εργοδότη μέσα στα μούτρα. private χωρίς να το μάθουμε ας κάνει ότι θέλει, αλλά άμα το μάθουμε αλλάζει το πράγμα και δεν είναι καλό για τον καθένα. στο έφερα σαν παράδειγμα δουλειάς που είναι περίπου με εδώ πέρα αλλά βγάζεις έξω τα λεφτά. ναι θα μου πεις δεν συμπεριφέρεσαι το ίδιο με ή χωρίς λεφτά αλλά τι να κάνουμε, περίπου ίδιο είναι

Link to comment
Share on other sites

το ξερω οτι ειμαι 100% σωστος :P  :LOL:

oταν δινεις δικαιωματα με τη συμπεριφορα σου να σε τρολλαρουν λογικο να κλαιγεσαι οτι δεν σου αρεσει το τρολλαρισμα. εμενα πχ γιατι δεν με τρολλαρουν η μαλλον γιατι δεν εχω προβλημα οποτε θελουν να μου κανουν καποια πλακα?το αλλο κακο με σενα ειναι πιστευεις οτι εισαι καλυτερος απ τους περισσοτερους ενω ΔΕΝ εισαι αλλα εξακολουθεις να τους θαβεις ΧΩΡΙΣ να παραθετεις μια καλυτερη γνωμη τεκμηριωμενη.η συμπεριφορα σου ειναι  εμετικα παθητικη που κανει μπαμ οτι ειναι ψευτικη κ υπουλη .Στοιχηματιζω οτι δεν εχεις φιλους στην πραγματικη σου ζωη ωστε να γνωριζεις τι εστι χαβαλες κ πως να δικτυωνεσαι κοινωνικα.αν γινοσουν ποτε σταφφερ το τρολλαρισμα με αυτη τη συμπεριφορα που επιδεικνυεις θα ανεβαινε 200% περισσοτερο. εκανες λαθος παραδειγμα με τον βουρουντουλη. ειναι εξαιρετικος.

 

Κώστα, όταν σε προκαλούν κάποια άτομα όμως χωρίς να τους έχεις κάνει εσύ τίποτα το βρίσκεις λογικό; αν δεν σήκωνα τον χαβαλέ τότε πως κάνω χαβαλέ ώρες ώρες με τον SirLionHeart; Το παλικάρι κάνει χαβαλέ και το νοιώθει... Δεν κρίνει κανέναν και τίποτα.... Ενώ ο στόχος ορισμένων από εσάς εδώ μέσα είναι να βρείτε κάποιον που δεν μιλάει και να τον πιάσετε στο δούλεμα... Εκεί θέλω να καταλήξω....

Link to comment
Share on other sites

Δεν προσφέρει κανείς δουλειά οικειοθελώς στις μέρες μας. Και ο τρόπος που μιλάω στη συζήτηση που κάναμε μέχρι τώρα είναι άρτιος. Εάν εσύ τον θεωρείς υποβαθμισμένο τι να σου πω. Εκτός και αν κατάλαβα λάθος. Οι κλίκες, κλίκες και ο συντονισμός, συντονισμός. Μην τα περιπλέκεις.

otan lew klikes enow oti o enas protinei ton filo tou, dekarma ton exthro tou , kai to anapodo. ante tora na bgaleis akri.

Link to comment
Share on other sites

Γελάω με κάποια replies σας,αλήθεια :D

 

ποιος ο λόγος ; Και ο καθένας θα γελούσε με τα reply ορισμένων, οπότε;

Link to comment
Share on other sites

μίλησαν και τ αρχίδια μας και θα μας πούνε να δούμε τα mod logs του zake που κάνει δουλειά, τα lock του 19ου αιώνα

 

σε παρακαλώ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...