Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

to mxc είναι γεμάτο με αρχεία στην database και επίσης έχει 300+ άτομα online όπως επίσης και δδος προτεκσιον

για smf και πολύ γρήγορο είναι

Στα παπάρια μου,όταν θέλω να μιλήσω λίγο σοβαρά με κάποια άτομα και έχω 5s delay και άτομα σαν τον xdem να πετάγονται κάθε λεπτό,και σε ucoz forum πάω.
Link to comment
Share on other sites

Στα παπάρια μου,όταν θέλω να μιλήσω λίγο σοβαρά με κάποια άτομα και έχω 5s delay και άτομα σαν τον xdem να πετάγονται κάθε λεπτό,και σε ucoz forum πάω.

 

an pareis mia pipa ston maxtor 9a sou ftia3ei diko sou board mxb private

Link to comment
Share on other sites

an pareis mia pipa ston maxtor 9a sou ftia3ei diko sou board mxb private

Μας είχε φτιάξει και χωρίς να του πάρουμε και πίπα lol,απλά εσύ στο μισό χρόνο που είσαι εδώ δεν ξέρεις καν για το spam team.(Καταπληκτική ιδέα btw maxtor :pffst:)
Link to comment
Share on other sites

sure! posa gbps 8es

Κάτι αρχάριο,να βαράω κάτι βλάκες θέλω που από την πολύ την μαλακία έχουν κάψει κύτταρα.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι αρχάριο,να βαράω κάτι βλάκες θέλω που από την πολύ την μαλακία έχουν κάψει κύτταρα.

l2aeron?
Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος λέει γιατί δε βάζουμε ddos protection στο mxb... Δε σου απαντάω καν σε αφήνω να το σκεφτείς μόνος σου γιατί δε θέλω να γίνω κακός.

 

Όσο για τις μαλακίες ότι δε βαράτε εσείς να σας πληροφορήσω ότι από τη μέρα που μπήκαμε εδώ και λέγαμε μαλακίες τρώει το ddos το mxb.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...