Jump to content

Everyone's Gone.!!!! Is this the end of An ERA?


Destorion

Recommended Posts

3 minutes ago, Kara` said:

[GR] Ρε βλακα σου ζητησα πριν μηνες να μ δωσεις το κινητο σου να βρεθουμε και εκανες τη παπια. Πηγαινε τωρα στη μανουλα σου που εχει Τ5 να της κανεις παρεα και πατα κανενα -1 να δειξεις ποσο no lifer εισαι. 24ωρο μεσα στο maxcheaters εδω και 5 χρονια. Σε προκαλω στειλε μου το κινητο σου σε PM για 2η φορα να δουμε ποσο αντρακι εισαι :) [/GR]

(GR) to t5 sto kolwnaki ennoeis? 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kara` said:

 

[GR]Ρε κοντε που ετσι κ περασω απο διπλα σου θα πεσεις λογο διαφορα υψους και μονο το παιζεις σοβαρο ατομο εδω μεσα

ενω εχεις Anonymous στο facebook και γραφεις "We are legion, we do not forgive, we do not forget?" εν ετος 2019? 

ok0lcCk.png

 

Οσο για το ban δεν με φτανεις ουτε με 10 μετενσαρκωσεις. Η διαφορα επιπεδου ειναι τοσο μεγαλη που αν ηταν σε ετη φωτος θα σου ελεγα ξεκινα να πιστευεις στις λευκες οπες και τις σκουληκότρυπες μπας και με φτασεις.

 

Υ.Γ. σβησε το GFX artist απο το προφιλ σου εισαι η ντροπη προσωποποιημενη. Ακομη και στη φωτο που εκανες με τον anonymous τα ακρα ειναι σβησμενα λες και εριξες βιτριολι. Δεν ξερεις καν να κανεις extract απο ενα background. Με γομμα το εκανες ROFL [/GR]

 

 

Δείχνε ο,τι γουστάρεις ;) η αλήθεια πονάει μύξα.. Οπότε βούλωνε και καλύτερα ασχολήσου με την συμμόρφωση σου και όχι με τις αγαμίες που σε βαράνε πριν και μετά το ban. Cheers!!!!! Αν πότε σε βάλουν μυαλό να θυμηθώ να δώσω παράσημο στους γονείς σου μπας και δείξεις για μια γαμημένη φορά ο,τι έχεις τα @@ να είσαι νορμάλ έστω και εδώ μέσα! Γιατί προς το παρόν σαν 10χρονη πούτσα κάνεις ;). Επίσης να σου μάθουν να σκέφτεσαι πριν μιλήσεις... Και της είπα να σου το μάθει αλλά ως γνωστών μαλάκας μια φορά μαλάκας For Life... GJ :D . όσο για αυτά που γράφω στο προφίλ μου να μην σε αφορούν και να κοιτάς να ταπώνεις την κάθε πατσαβούρα που βλέπεις στον δρόμο.

Edited by Vince*
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Vince* said:

 

Δείχνε ο,τι γουστάρεις ;) η αλήθεια πονάει μύξα.. Οπότε βούλωνε και καλύτερα ασχολήσου με την συμμόρφωση σου και όχι με τις αγαμίες που σε βαράνε πριν και μετά το ban. Cheers!!!!! Αν πότε σε βάλουν μυαλό να θυμηθώ να δώσω παράσημο στους γονείς σου μπας και δείξεις για μια γαμημένη φορά ο,τι έχεις τα @@ να είσαι νορμάλ έστω και εδώ μέσα! Γιατί προς το παρόν σαν 10χρονη πούτσα κάνεις ;). Επίσης να σου μάθουν να σκέφτεσαι πριν μιλήσεις... Και της είπα να σου το μάθει αλλά ως γνωστών μαλάκας μια φορά μαλάκας For Life... GJ :D . όσο για αυτά που γράφω στο προφίλ μου να μην σε αφορούν και να κοιτάς να ταπώνεις την κάθε πατσαβούρα που βλέπεις στον δρόμο.

 

[GR] Ναι αποτυχημενε ειδαμε τη σαβουρα εχεις κ εσυ για γυναικα κ ποσο πετυχημενος εισαι και ποσο μυαλο εχεις/. Παραδειγμα προς αποφυγη για επιτυχημενη ζωη. Vince* το 1.50 του διαδικτυου που εχει αποψη [/GR] 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kara` said:

 

[GR] Ναι αποτυχημενε ειδαμε τη σαβουρα εχεις κ εσυ για γυναικα κ ποσο πετυχημενος εισαι και ποσο μυαλο εχεις/. Παραδειγμα προς αποφυγη για επιτυχημενη ζωη. Vince* το 1.50 του διαδικτυου που εχει αποψη [/GR] 

 

Μικρέ τράβα αλλού να καβγαδίσεις γιατί δεν έχω την όρεξη σου σε παρακαλώ οκ? Αν ψάχνεις για μαλάκες υπάρχουν τόσοι γύρω σου! Βούλωνε και τράβα στον μάξτορ για moderator μπας και ησυχάσει ο κόσμος και καταστραφεί άλλο τόσο από καρκινόματα το MxC :) . Όταν εγώ είχα γκόμενα εσύ κοιμώσουν όρθιος :) . άι τράβα τον δρόμο σου.! Πολύ αξία σου δώσαμε για πιτσιρικάκι....

Edited by Vince*
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Vince* said:

 

Μικρέ τράβα αλλού να καβγαδίσεις γιατί δεν έχω την όρεξη σου σε παρακαλώ οκ? Αν ψάχνεις για μαλάκες υπάρχουν τόσοι γύρω σου! Βούλωνε και τράβα στον μάξτορ για moderator μπας και ησυχάσει ο κόσμος και καταστραφεί άλλο τόσο από καρκινόματα το MxC :) . Όταν εγώ είχα γκόμενα εσύ κοιμώσουν όρθιος :) . άι τράβα τον δρόμο σου.! Πολύ αξία σου δώσαμε για πιτσιρικάκι....

[GR] Μαθε να γραφεις Ελληνικα οι μισες λεξεις με ορθογραφικα. "Κοιμωσουν", "καρκινοματα" [/GR]

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, xdem said:

to paidi einai o orismos tou katestramenou ilithiou

Προσεχε πως μιλας για τον Vince μην σου σπασω τ μουρη. 

Εχει προσεγμενη γκομενα, ειναι επιτυχημενος και εχει καλη δουλεια (και saxo)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • Vision locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock