Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

eisai oti pio karkiniariko exei perasei se wannabe dev meta apo tis palies kales epoxes tou Ovenuc, logika tote eisai 12 xronwn kai den mporouses na sikwseis anastima, twra pou eisai 15 ksepsarwses

les na eixa logari sto maxcheater apo otan imoun 6 xronon ? kai opos eipa kai ston elfo apla min asxolise ... afou eimai xazos ( asxolithite me kanenan pio eksipno ) mpas kai mporesete na toy tin pite

 

Edit : gt an pame piso merikes meres poy efages to chat ban apo ton kodika pou eixes kani share ..... apla emiaze me code poy ton ekane kapios pou mathene xtes java 

mporis na dis ta sxolia pou ixan gini den mpenw stin diadikasia na ta ksana grapsw .... 

 

 

kalo bradi se olous :) cu to proi :P

Edited by pirama
Link to comment
Share on other sites

les na eixa logari sto maxcheater apo otan imoun 6 xronon ? kai opos eipa kai ston elfo apla min asxolise ... afou eimai xazos ( asxolithite me kanenan pio eksipno ) mpas kai mporesete na toy tin pite

 

Edit : gt an pame piso merikes meres poy efages to chat ban apo ton kodika pou eixes kani share ..... apla emiaze me code poy ton ekane kapios pou mathene xtes java 

mporis na dis ta sxolia pou ixan gini den mpenw stin diadikasia na ta ksana grapsw .... 

 

 

kalo bradi se olous :) cu to proi :P

akoma den mas eipes ti kanei omws. hahahahhaha

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλο. Κι άλλο. Κι άλλο.

Τώρα που το σκέφτομαι, μια ταινία θα 'ταν ότι πρέπει. Kappa keepo.  :happyforever:

Link to comment
Share on other sites

to mono "la9os" pou ixe o kwdikas itane to parapanisio else pou den xriazotane, kata ta ala einai oso pio kalogramenos ginete gia ti douleia pou prepei na kanei.

 

Profanws kai den exeis idea ti kanei, an apantiseis se afta ta 4, egw 9a se paradextw ws developer, kai ase ta fix kai ta optimize gia argotera

 

1) Ti einai

2) Complexity se ka9e method

3)Pros / Cons

4)pio List implementation tis java miazei se afto kai doulevei me tin idia logiki

Edited by xxdem
Link to comment
Share on other sites

1) Ti einai

2) Complexity se ka9e method

3)Pros / Cons

4)pio List implementation tis java miazei se afto kai doulevei me tin idia logiki

Anathema kai an mporei na apantisei mia.

Link to comment
Share on other sites

1. Ξαφνικά σας έθιξε ο dask. Τέσπα αφού είναι δικό μου το unban(& με εντολή maxtor) . Το chat ban παραμένει αλλά μειωμένο.

2. Pirama αφού βλέπεις ρε φίλε ότι δεν είσαι για το GOST τι μου κάθεσαι εδώ & μου γεμίζεις το report center?

3. Τα πμ μου τα άνοιξα για όλους εκτός από έναν που τον έκανα ignore για προληπτικούς λόγους.

4. Την έχετε δει κάπως κάποιοι εδώ πέρα μέσα τώρα τελευταία. Είπαμε είμαστε καλοί αλλά η καλοσύνη έχει και τα όρια της.

5. Τ' ότι μερικοί είναι mod εδώ δεν τους δίνει το δικαίωμα να μιλάνε όπως και τα member. 

6. Για μερικούς έχει συνέχεια αύριο. Όποιος έχει την μύγα, μυγιάζεται . 

 

Καλό βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

1. Ξαφνικά σας έθιξε ο dask. Τέσπα αφού είναι δικό μου το unban(& με εντολή maxtor) . Το chat ban παραμένει αλλά μειωμένο.

2. Pirama αφού βλέπεις ρε φίλε ότι δεν είσαι για το GOST τι μου κάθεσαι εδώ & μου γεμίζεις το report center?

3. Τα πμ μου τα άνοιξα για όλους εκτός από έναν που τον έκανα ignore για προληπτικούς λόγους.

4. Την έχετε δει κάπως κάποιοι εδώ πέρα μέσα τώρα τελευταία. Είπαμε είμαστε καλοί αλλά η καλοσύνη έχει και τα όρια της.

5. Τ' ότι μερικοί είναι mod εδώ δεν τους δίνει το δικαίωμα να μιλάνε όπως και τα member. 

6. Για μερικούς έχει συνέχεια αύριο. Όποιος έχει την μύγα, μυγιάζεται . 

 

Καλό βράδυ.

 

Εμενα το ανοιξες :'( ? Να σου στειλω η θα με μπλοκαρις παλι ?

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Εμενα το ανοιξες :'( ? Να σου στειλω η θα με μπλοκαρις παλι ?

όχι, τι θα έλεγες να κόψεις τις μαλακίες στα πμ του για να τα έχει ανοιχτά και να μπορούμε να στέλνουμε σε τέτοιες περιπτώσεις. αν και τώρα το έφαγες το block. όταν θέλεις κάτι θα ανοίγεις topic και ας το βλέπουν όλοι

Link to comment
Share on other sites

1. Ξαφνικά σας έθιξε ο dask. Τέσπα αφού είναι δικό μου το unban(& με εντολή maxtor) . Το chat ban παραμένει αλλά μειωμένο.

2. Pirama αφού βλέπεις ρε φίλε ότι δεν είσαι για το GOST τι μου κάθεσαι εδώ & μου γεμίζεις το report center?

3. Τα πμ μου τα άνοιξα για όλους εκτός από έναν που τον έκανα ignore για προληπτικούς λόγους.

4. Την έχετε δει κάπως κάποιοι εδώ πέρα μέσα τώρα τελευταία. Είπαμε είμαστε καλοί αλλά η καλοσύνη έχει και τα όρια της.

5. Τ' ότι μερικοί είναι mod εδώ δεν τους δίνει το δικαίωμα να μιλάνε όπως και τα member. 

6. Για μερικούς έχει συνέχεια αύριο. Όποιος έχει την μύγα, μυγιάζεται . 

 

Καλό βράδυ.

τα έχουμε πει, ξέρουμε ποιος είναι ο dask αλλά εδώ έχει δίκιο. τώρα δεν έβρισε κανέναν ούτε του έδωσε τον λόγο να πει ρώτα την μάνα σου. (μη μου πεις καν για αυτά που είπε μετά, είναι λογικό να αντιδράσεις άμα σου πει ο άλλος τέτοιο πράγμα χωρίς να του δώσεις πάτημα )είναι σα να μου πεις τι κάνεις και να σου πω ρώτα τη μάνα σου. δε στέκει καθόλου ενώ είσαι και staff, είσαι κάτι παραπάνω από τους άλλους και τα ξέρεις και εσύ. δε θα είναι στο staff ο κάθε τυχαίος που θα λέει για Α συμπεριφορές και σεβασμό και θα κάνει τέτοια ξεφτιλίκια χωρίς να του δώσουν λόγο και ενώ δεν έχει αρχίσει κάτι ο άλλος. είναι λόγος για demote και άμα σέβεσαι το staff και τα members θα έπρεπε να γίνει το συντομότερο δυνατό. τέτοια άτομα δε χωράνε στο team, ας μείνει member και να λέει ότι μαλακία του κατέβει στο κεφάλι χωρίς λόγο. να δουμε αν θα το κάνει και θα έρχονται οι τιμωρίες. τώρα νομίζει ότι έχει προστασία από κάποια πράγματα και κακώς το νομίζει :)

 

όσο για το 2-4, καθημερινά πράγματα. όσο είναι chill όλα κομπλέ.

για το 6 περιμένω κάτι παραπάνω αύριο. ας μείνει η τιμωρία ο dask αλλά θέλει και ο άλλος το δωράκι του :)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή,

 

Πραγματικά τώρα,  :happyforever:  τι άλλο θα πείτε?!?!?!

Βασικά είμαι ο Maxtor, απλά έχουν μπουκώσει τα pms και μπαίνω με αυτό.

 

Πραγματικά sad.... Μιλάτε για το chat ban, όταν ο Dask βωμολοχεί με μανάδες/τάφους/πατεράδες και ότι άλλο σκαρφίζεται ??? Βασικά το chat ban δεν είναι τπτ..... Ban έπρεπε να γίνει, ασχετώς αν είναι στο Spam section.

 

Come on guys.....grow up!

 

Επεμβαίνω μόνο όταν χρειάζεται..... και ο Dask το παρατράβηξε τώρα (έκανα edit αυτά που έγραφε).

 

Γιατί τόσο μίσος λοιπόν ???

άμα, όπως λες και εσύ θα έπρεπε να 'grow up' εμείς, θα είχες καταλάβει ότι ο mod λέει rtms χωρίς να του δώσει κάποιο πάτημα ο άλλος ή να του μιλήσει. θα έπρεπε να είχες ήδη στείλει για να γίνει demote ο συγκεκριμένος πρώτα και μετα το chat ban του αλλουνού.

 

επίσης κάτσε ρε μαν τι παρατράβηξε ο dask? άμα μου πεις γεια σου τι κάνεις και σου πω ρώτα τη μάνα σου ενώ δε με ξέρεις δε σε ξέρω, θα μου πεις 'καλά είναι, εσύ;' λογικό είναι να αντιδράσεις με 1002 τρόπους που όπως λες παρατράβηξε ο dask. δεν έπρεπε καν να αναφέρω αυτό το πράγμα, είναι φυσικό επόμενο η αντίδραση σε τέτοιο σκηνικό

 

δηλαδή εσύ μπήκες μέσα και είδες έναν dask να βρίζει μόνος του και να λες τον κάνω chat ban? ωραία δικαιοσύνη βλέπουμε εδώ πέρα. ακόμα και τρελός να είναι ο άλλος δεν βρίζει χωρίς να του έχουν κάνει κάτι. πιο εύκολα σου δίνει μπουνιές ο τρελός παρά να σε βρίσει χωρίς λόγο.

 

spam section, λέει ο mod ρώτα την μάνα σου σε member χωρίς λόγο. τρώει τα καριολίκια του μετά και δικαίως τα τρώει, εσύ τιμωρείς το member. όχι ρε φίλε και οι 2 θα τιμωρηθούνε. ο mod επειδή θα έπρεπε να είναι σοβαρός και να ξέρει τι δε πρέπει να κάνει και το member για όλα τα υπόλοιπα που ακολούθησαν και δε φταίει σε αυτή τη περίπτωση

Link to comment
Share on other sites

τα έχουμε πει, ξέρουμε ποιος είναι ο dask αλλά εδώ έχει δίκιο. τώρα δεν έβρισε κανέναν ούτε του έδωσε τον λόγο να πει ρώτα την μάνα σου. (μη μου πεις καν για αυτά που είπε μετά, είναι λογικό να αντιδράσεις άμα σου πει ο άλλος τέτοιο πράγμα χωρίς να του δώσεις πάτημα )είναι σα να μου πεις τι κάνεις και να σου πω ρώτα τη μάνα σου. δε στέκει καθόλου ενώ είσαι και staff, είσαι κάτι παραπάνω από τους άλλους και τα ξέρεις και εσύ. δε θα είναι στο staff ο κάθε τυχαίος που θα λέει για Α συμπεριφορές και σεβασμό και θα κάνει τέτοια ξεφτιλίκια χωρίς να του δώσουν λόγο και ενώ δεν έχει αρχίσει κάτι ο άλλος. είναι λόγος για demote και άμα σέβεσαι το staff και τα members θα έπρεπε να γίνει το συντομότερο δυνατό. τέτοια άτομα δε χωράνε στο team, ας μείνει member και να λέει ότι μαλακία του κατέβει στο κεφάλι χωρίς λόγο. να δουμε αν θα το κάνει και θα έρχονται οι τιμωρίες. τώρα νομίζει ότι έχει προστασία από κάποια πράγματα και κακώς το νομίζει :)

 

όσο για το 2-4, καθημερινά πράγματα. όσο είναι chill όλα κομπλέ.

για το 6 περιμένω κάτι παραπάνω αύριο. ας μείνει η τιμωρία ο dask αλλά θέλει και ο άλλος το δωράκι του :)

Με αυτα που γραφεις στο δινουμε ανετα το "Legendary award", γιατι βλεπω οτι προσπαθεις πολυ γλυκο μου και ειναι ομορφο.  :-[

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το σκέφτομαι, μια ταινία θα 'ταν ότι πρέπει. Kappa keepo.  :happyforever:

Θες κι'αλλο ε? Μπορω να βαλω τον J vadam να κλωτσαει τη μαπα του xdem

Link to comment
Share on other sites

1. Ξαφνικά σας έθιξε ο dask. Τέσπα αφού είναι δικό μου το unban(& με εντολή maxtor) . Το chat ban παραμένει αλλά μειωμένο.

2. Pirama αφού βλέπεις ρε φίλε ότι δεν είσαι για το GOST τι μου κάθεσαι εδώ & μου γεμίζεις το report center?

3. Τα πμ μου τα άνοιξα για όλους εκτός από έναν που τον έκανα ignore για προληπτικούς λόγους.

4. Την έχετε δει κάπως κάποιοι εδώ πέρα μέσα τώρα τελευταία. Είπαμε είμαστε καλοί αλλά η καλοσύνη έχει και τα όρια της.

5. Τ' ότι μερικοί είναι mod εδώ δεν τους δίνει το δικαίωμα να μιλάνε όπως και τα member. 

6. Για μερικούς έχει συνέχεια αύριο. Όποιος έχει την μύγα, μυγιάζεται . 

 

Καλό βράδυ.

 

Αει απο δω ρε... εμεις φταιμε που σε συμπαθησαμε *sob sob*

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...