Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

ρε μαλάκα ξέρεις πόσα account έχω στο forum vip ?? Έχω ξεχάσει τους κωδικούς σε όλα...
Δεν λέει να δώσω 25 ευρώ για ακόμα ένα που θα φάει ban χωρίς λόγο ...

Link to comment
Share on other sites

ρε μαλάκα ξέρεις πόσα account έχω στο forum vip ?? Έχω ξεχάσει τους κωδικούς σε όλα...

Δεν λέει να δώσω 25 ευρώ για ακόμα ένα που θα φάει ban χωρίς λόγο ...

 

 

afou ola itan scammarismena pou na ''thimase'' ta pass 

 

 

:troll:

Link to comment
Share on other sites

Ουτε καν ρε άλλο να κλέψω καμία paysafe και άλλο accounts όλα δικά μου ήταν ο σόκρας ο μαλάκας έκλεβε κωδικούς και εννοείτε ότι ούτε paysafe έχω κλέψει 

Link to comment
Share on other sites

Ουτε καν ρε άλλο να κλέψω καμία paysafe και άλλο accounts όλα δικά μου ήταν ο σόκρας ο μαλάκας έκλεβε κωδικούς και εννοείτε ότι ούτε paysafe έχω κλέψει 

ναι οχι ρε ξερω..

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σου πηγαινε παρε 1 μπισκοτακι τωρα αμα με εκανες εσυ Ban,  καντε και αλλους 2-3 να μεινετε μονο εσυ ο maxtor η Stacy ο Stectone και ο Nevermore να δω ποιος θα κανει

tutorials-share να δεις εσυ μετα για ποτε χανετε ατομα :D

επειδή το είδα χθες αλλά βαρέθηκα να απαντήσω αλλά μιας που μπήκα . Εσύ τι τώρα μπήκες εδώ και το παίζεις μάγκας? 

 

καντε και αλλους 2-3 να μεινετε μονο εσυ ο maxtor η Stacy ο Stectone και ο Nevermore να δω ποιος θα κανει

tutorials-share να δεις εσυ μετα για ποτε χανετε ατομα

 

Και να σε κάνουν unban τι θα προσφέρεις ? Υπερθέαμα? Εγώ πιστεύω πως έχουν ανεχτεί πολλά τον τελευταίο χρόνο από κάποιους(δεν μιλάω για σένα).

 

Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Και βασιλεύει, γιατί;

 

 

Ρε φίλε ο ED και οι άλλοι που είναι εξαφανισμένοι καιρό έχω να τους δω..

Link to comment
Share on other sites

επειδή το είδα χθες αλλά βαρέθηκα να απαντήσω αλλά μιας που μπήκα . Εσύ τι τώρα μπήκες εδώ και το παίζεις μάγκας? 

 

καντε και αλλους 2-3 να μεινετε μονο εσυ ο maxtor η Stacy ο Stectone και ο Nevermore να δω ποιος θα κανει

tutorials-share να δεις εσυ μετα για ποτε χανετε ατομα

 

Και να σε κάνουν unban τι θα προσφέρεις ? Υπερθέαμα? Εγώ πιστεύω πως έχουν ανεχτεί πολλά τον τελευταίο χρόνο από κάποιους(δεν μιλάω για σένα).

 

Αυτά.

Αν προσφερα υπερθεαμα θα εβγαζα θα εγραφα μονο το ονομα σου... και μονο που ακους λεξεις οπως "Τσιρκο, Justice" ετσετερα ετσετερα ερεθιζεσαι πεφτεις κατω

γινεσαι τσαντακιας πουτανα.

Και ομως προσφερα καποια περιοδο συγνωμη που δεν ειμαι ο.. πως την λεγαν αυτη την αδερφη που εκανε τα logo μωρε και τα website templates?

Που πουλαγε και frozen pack σε καποια περιοδο χμμμμμ aa iAndre αυτη την φτηνιαρα η κανενας CriticalError.

Για πες ρε Justice που την ειδες την μαγκια? Εχετε μια ταση η νεολλαια ή οι κωλογεροι γιατι ειστε και παλιοι εδω μερικοι

να γραφετε λεξεις που δεν αρμοζουν στην συζητηση ως προς την σημασια. Που την ειδες την μαγκια? Τον χλευασμο που τους ριχνω λες? 

Αν η μαγκια δλδ ηταν πατατες ο SweetS θα εκανε εξαγωγες δλδ? που σε καθε post μπαινει τρολλαρι κοροιδευει πεταει μια εικονα troll και φευγει? Μαγκια ε?

 

Οχι τεκνο μου δεν ειναι μαγκια δεν ειναι μισος... ειναι ερωτας.. παθος και ναρκωτικα

-Σοφος

Link to comment
Share on other sites

Έχω αρχίσει να πιστεύω πως είσαι η μετεμψύχωση του ντέβον.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...