Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Αχ ρε δασκουλη πέρασε καιρός και από 17 είμαι 20 πλέον βλέπεις τα ψυχολογικά που έβγαζες πάντα με τις τρολιές σου δεν με αγγίζουν ..

Δοκίμασε στον αλεπούΓιαΣένα που είναι 30 με μυαλό 15άχρονου να γελάσουμε λίγο όπως τον καλό παλιό καιρό 

Link to comment
Share on other sites

Μιλάει και το rosalie.

Η γκομενα εχει PMS η αλλιως περιοδο αστην

Katherine Stacy Doll Jul 01 2014 04:14 AM Яosalie Katherine Mar 03 2014 04:07 AM Elise™ Яosalie Dec 15 2013 05:11 AM Jinx™ Elise™ Nov 15 2013 02:43 AM Αurora Jinx™ Oct 15 2013 09:29 AM
Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε δασκουλη πέρασε καιρός και από 17 είμαι 20 πλέον βλέπεις τα ψυχολογικά που έβγαζες πάντα με τις τρολιές σου δεν με αγγίζουν ..

Δοκίμασε στον αλεπούΓιαΣένα που είναι 30 με μυαλό 15άχρονου να γελάσουμε λίγο όπως τον καλό παλιό καιρό 

κριμα για σενα ειμαι 21 ετων. Εγω παντως λεω να κανουμε μια συσκεψη ολοι

για το πως θα λεγεται το 4ο project του Nevermore ...

για παμε ολοι μαζι ακουω ΟΝΟΜΑΤΑ

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε δασκουλη πέρασε καιρός και από 17 είμαι 20 πλέον βλέπεις τα ψυχολογικά που έβγαζες πάντα με τις τρολιές σου δεν με αγγίζουν ..

Δοκίμασε στον αλεπούΓιαΣένα που είναι 30 με μυαλό 15άχρονου να γελάσουμε λίγο όπως τον καλό παλιό καιρό 

Τι λες ρε παιδί μου, 20; Ωρίμασες.

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε δασκουλη πέρασε καιρός και από 17 είμαι 20 πλέον βλέπεις τα ψυχολογικά που έβγαζες πάντα με τις τρολιές σου δεν με αγγίζουν ..

Δοκίμασε στον αλεπούΓιαΣένα που είναι 30 με μυαλό 15άχρονου να γελάσουμε λίγο όπως τον καλό παλιό καιρό 

Link to comment
Share on other sites

Ρε αλεπού ένα προτζεκτ είχα και έχω , κάπου χάνεις φαίνεται 

Link to comment
Share on other sites

Αν τώρα που είσαι 20 δεν σε πιάνουν οι τρολιές μου όπως στα 17, σημαίνει ότι στα 17 σε έπιαναν. Και προφανώς δεν γελούσες όπως λες, αλλά έκλαιγες.

Link to comment
Share on other sites

Για να σε βαλουμε και εσενα στο παιχνιδι, ΟΧΙ ΚΑΡΙΟΛΙΤΣΣΑΑΑΑΑ που θα εμενες απεξω

Μενεις πειραια βλεπω ε? Να σε πω μαρη, κανεναν Ελληνα εχετε εκει? Ελληνες ειπα ρε εσυ τι μιλας?

Ουστ... 

Link to comment
Share on other sites

Θα σε έκανα και τώρα να κλαις αν δεν σε έχω κάνει ήδη αλλά δε μπορώ, γαμάω τη μάνα σου.

Link to comment
Share on other sites

Τι λες ρε παιδί μου, 20; Ωρίμασες.

Άλλο είπα βλακάμα 

 

 

χαχαχα έκλαψα

Link to comment
Share on other sites

Nevermore εισαι απο αυτα τα 20χρονα που βλεπουν anime ολη μερα ? Γιαυτο η Ελλαδα θα γινει ρουμανια

Link to comment
Share on other sites

Για να σε βαλουμε και εσενα στο παιχνιδι, ΟΧΙ ΚΑΡΙΟΛΙΤΣΣΑΑΑΑΑ που θα εμενες απεξω

Μενεις πειραια βλεπω ε? Να σε πω μαρη, κανεναν Ελληνα εχετε εκει? Ελληνες ειπα ρε εσυ τι μιλας?

Ουστ... 

Αστεράκι μου λαμπρό

Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκ κλάψε λίγο ακόμη για αν μπαν και μετά έλα να ξανα απαντήσεις

Link to comment
Share on other sites

Μαχτορ που εισαι? κανε μια κληση στο 6998174821 με πηρανε τηλεφωνο βρηκαν την Stacy να κανει ban στα MacDonalds ενα παιδακι

που ετρωγε πατατες χωρις ketcup :/ πηγε λενε απο πανω του με ενα σφυρι και το βαραγε στο κεφαλι και φωναζε

PERMA BANNED PERMA BANNED ΣΠΕΡΜΑ BANNED

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...