Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ρε όταν είναι να λέτε αυτά που λέτε στείλτε στο skype να μπαίνω και γω που βαριέμαι και δεν ξέρω τι να κάνω.

 

βτω

 

 

Ο τονος σε μαρανε "πεναλτι" ειναι οχι πεναλντι

 

Τι nick είχες παλιά εσύ ρε?

Edited by Justice
Link to comment
Share on other sites

Ρε όταν είναι να λέτε αυτά που λέτε στείλτε στο skype να μπαίνω και γω που βαριέμαι και δεν ξέρω τι να κάνω.

 

βτω

 

 

 

Τι nick είχες παλιά εσύ ρε?

δεν ειδες το βιντεο στο signature?

WolfGiaSena η οπως γραφεται τελως παντων

Link to comment
Share on other sites

Ναι πιστεύεις θα κάθομαι να βλέπω τα βίντεο που μπορεί να έχει ο καθένας εδώ μέσα για signature. Εν τω μεταξύ κάτι μου θυμίζει αυτό το όνομα ή εγώ τον είχα κάνει ban ή το είχα δει στο banlist αλλά δεν θυμάμαι τον λόγο...

Link to comment
Share on other sites

Ναι πιστεύεις θα κάθομαι να βλέπω τα βίντεο που μπορεί να έχει ο καθένας εδώ μέσα για signature. Εν τω μεταξύ κάτι μου θυμίζει αυτό το όνομα ή εγώ τον είχα κάνει ban ή το είχα δει στο banlist αλλά δεν θυμάμαι τον λόγο...

ενα δικιο το εχεις :P

αν διαβαζες και τα προηγουμενα replies θα καταλαβαινες και εγω μην νομιζεις, το βιντεο δεν το ειδα απλα σε συνδιασμο με αυτα που ελεγε καταλαβα ποιος ηταν

Link to comment
Share on other sites

Ναι πιστεύεις θα κάθομαι να βλέπω τα βίντεο που μπορεί να έχει ο καθένας εδώ μέσα για signature. Εν τω μεταξύ κάτι μου θυμίζει αυτό το όνομα ή εγώ τον είχα κάνει ban ή το είχα δει στο banlist αλλά δεν θυμάμαι τον λόγο...

Μπραβο σου πηγαινε παρε 1 μπισκοτακι τωρα αμα με εκανες εσυ Ban,  καντε και αλλους 2-3 να μεινετε μονο εσυ ο maxtor η Stacy ο Stectone και ο Nevermore να δω ποιος θα κανει

tutorials-share να δεις εσυ μετα για ποτε χανετε ατομα :D

Link to comment
Share on other sites

ενα δικιο το εχεις :P

αν διαβαζες και τα προηγουμενα replies θα καταλαβαινες και εγω μην νομιζεις, το βιντεο δεν το ειδα απλα σε συνδιασμο με αυτα που ελεγε καταλαβα ποιος ηταν

Το βιντεο που λες ηταν και ειναι (αν κ λιγο not updated γιατι δεν με αφηνουν) απο τα καλυτερα που υπαρχουν. Πιστεψετο μονο απο αυτα τα βιντεο χωρις στην αρχη να γραφω τιποτα μου κανανε add

σε εναν μηνα 300+ ατομα να αγορασουν pack σε τιμες 30-40 ευρω ο καθενας και εγω τους helpara free (ασχετα που οποιος θελει να αγορασει τωρα πουλαω τα 2 project που εχω)

το θεμα ειναι οτι δεν με αφηνουν να τα κανω update αλλα ακομη ειναι τα the best

Link to comment
Share on other sites

Πες μας και αλλα για την πετυχημενη σου επιχειρηση

Edited by `NeverMore
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σου πηγαινε παρε 1 μπισκοτακι τωρα αμα με εκανες εσυ Ban,  καντε και αλλους 2-3 να μεινετε μονο εσυ ο maxtor η Stacy ο Stectone και ο Nevermore να δω ποιος θα κανει

tutorials-share να δεις εσυ μετα για ποτε χανετε ατομα :D

 

 

Sectone*

 

 

ena guide exeis kanei kai to xtipas sinexeia, mipos na sto kanw junk na teleionoume?

Link to comment
Share on other sites

Πες μας και αλλα για την πετυχημενη σου επιχειρηση

Ποσα project εκανες? Θυμαμαι πελατες που ειχα και ατομα που ζηταγαν βοηθεια, σου ορκιζομαι σε οτι εχω ιερο μου λεγαν

αγορασαμε το L2jReunion και κλεγαν ρε... μου λεγαν οτι λιγοτερα bug εχει ενα pack του 2004.... ενας απο αυτους τους πελατες σου

στο skype λεγεται "Smantanaru απο Ρωμανια" αν τον θυμασαι εχεις φαει βρισιμο συννεφο ;) οποτε αγαπη μου γλυκια μιας και δεν ξερεις

απο javitsa τι να σε πω ακριβως? Δωσε μου επιχειρηματα, πες μου "ειμαι γαμας γιατι εκανα αυτο, αυτο κ αυτο", με τι επιχειρηματα μιλας?

με το 3ο project που ανοιγεις σε 7 μηνες που  εχει engine απο τον hoke που πεθανε η μανα του πριν 5 μηνες απο το χυσιμο ;) ?

Nexus engine ρε πςς πρεπει να βαλετε ενα event που λεει "Οποιος βρει τα περισσοτερα bugs στο event engine μονο κερδιζει +100 medals" 

 

Τελος παντων σε συμπαθω :3 αν κ ο μονος που ξερει καθαρο packet enc και java ηταν ο xdem οι αλλοι ειστε βλα βλα βλα πολιτικοι 

Link to comment
Share on other sites

Sectone*

 

 

ena guide exeis kanei kai to xtipas sinexeia, mipos na sto kanw junk na teleionoume?

Κανε οτι γουσταρεις για τον πουτσο εισαι ουτος σι αλλος και στο απεδειξα χτες, θες να παμε 2ο γυρο? Το μονο που αποδεικνυεις ειναι ποσο ανωριμο παιδακι εισαι

οταν λες στον αλλο να σου κανω junk topic σου η ban acc η mute επειδη δεν εχεις δικιο και σου την λεει απο εκει κ περα κανε οτι γουσταρεις αμα γουσταρετε να γαματε

το φορουμ γαμηστετο.

 

A και μαυρουλα που εισαι το χτυπαω συνεχεια γιατι ειναι ο λογος που σε χλευαζω, επειδη πολλα ατομα (πανω απο 50) μεχρι τωρα εντος 1 εβδομαδας μου στειλαν αιτημα

και λενε αν μπορω να τα κανω update και δεν με αφηνετε γιατι μου εχετε κανει ban acc 2 χρονια για 1 gif. Οποτε.. αν χρησιμοποιησεις λιγο το μυαλουδακι σου αντι να κατσεις

να σπαταλησεις 3.5 ωρες για να βαλεις 6 λαγουδακια gif να χορευουν στο profil σου και να γραφεις ατακες οπως "Όλοι εσείς που παλεύετε να κάνετε μια γυναίκα ευτυχισμένη, θυμηθείτε πως η Εύα είχε όλο τον Παράδεισο και δεν της έφτασε..."  θα μπορουσες να καταλαβεις γιατι σε κραζω και οποιον με εκανε ban για εναν χαζο λογο οταν βοηθαω. 

 

και ναι ειναι Sectone* sos secto μου :3

Edited by ViSualEffects
Link to comment
Share on other sites

Κανε οτι γουσταρεις για τον πουτσο εισαι ουτος σι αλλος και στο απεδειξα χτες, θες να παμε 2ο γυρο? Το μονο που αποδεικνυεις ειναι ποσο ανωριμο παιδακι εισαι

οταν λες στον αλλο να σου κανω junk topic σου η ban acc η mute επειδη δεν εχεις δικιο και σου την λεει απο εκει κ περα κανε οτι γουσταρεις αμα γουσταρετε να γαματε

το φορουμ γαμηστετο.

 

A και μαυρουλα που εισαι το χτυπαω συνεχεια γιατι ειναι ο λογος που σε χλευαζω, επειδη πολλα ατομα (πανω απο 50) μεχρι τωρα εντος 1 εβδομαδας μου στειλαν αιτημα

και λενε αν μπορω να τα κανω update και δεν με αφηνετε γιατι μου εχετε κανει ban acc 2 χρονια για 1 gif. Οποτε.. αν χρησιμοποιησεις λιγο το μυαλουδακι σου αντι να κατσεις

να σπαταλησεις 3.5 ωρες για να βαλεις 6 λαγουδακια gif να χορευουν στο profil σου και να γραφεις ατακες οπως "Όλοι εσείς που παλεύετε να κάνετε μια γυναίκα ευτυχισμένη, θυμηθείτε πως η Εύα είχε όλο τον Παράδεισο και δεν της έφτασε..."  θα μπορουσες να καταλαβεις γιατι σε κραζω και οποιον με εκανε ban για εναν χαζο λογο οταν βοηθαω. 

 

και ναι ειναι Sectone* sos secto μου :3

 

 

Sto exw pei 100 fores, kane new guidetopic aplo.

Link to comment
Share on other sites

Sto exw pei 100 fores, kane new guidetopic aplo.

Δεν θελω να κανω new guide γιατι θελω τα ατομα που με ξερουν με εκεινο το nickname να κοιτανε εκει..

Λες οτι ασχολησε με σερβερ κλπ εμενα με ξερουν οι περισσοτεροι με το WolfGiaS3na 

και στην τελικη ζητησα πολυ ευγενικα στον Maxtor να μου στειλει ενα μυνημα για να μου πει για unban

απο αυτον τα εχω παρει πρωτα απ'ολα για την συμπεριφορα του γιατι ειναι απο τα ατομα που μονο ζητανε... 

οταν ειναι να helpari λιγο αρχιδια του.. τελος παντων 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να κανω new guide γιατι θελω τα ατομα που με ξερουν με εκεινο το nickname να κοιτανε εκει..

Λες οτι ασχολησε με σερβερ κλπ εμενα με ξερουν οι περισσοτεροι με το WolfGiaS3na 

και στην τελικη ζητησα πολυ ευγενικα στον Maxtor να μου στειλει ενα μυνημα για να μου πει για unban

απο αυτον τα εχω παρει πρωτα απ'ολα για την συμπεριφορα του γιατι ειναι απο τα ατομα που μονο ζητανε... 

οταν ειναι να helpari λιγο αρχιδια του.. τελος παντων 

 

 

Den fteei autos pou ekanes flame to miso forum me 200 account kai eisai banned me ola.

Link to comment
Share on other sites

Den fteei autos pou ekanes flame to miso forum me 200 account kai eisai banned me ola.

Alright pantos epimenw sto unban an eiste tupikoi kai swstoi 2 xronia paei polu gia flame

Maxtorako perimenw pws k pws na se dw sto Silver Alert ;)

Link to comment
Share on other sites

Alright pantos epimenw sto unban an eiste tupikoi kai swstoi 2 xronia paei polu gia flame

Maxtorako perimenw pws k pws na se dw sto Silver Alert ;)

 

pou kolaei to silver alert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...