Jump to content

Complex από 15-18


Vision

Recommended Posts

Ρε μαλάκα, είμαστε στο 2013. Σύνελθε, δεν υπάρχει διαφορά πλέον, είτε στη Νέα Υόρκη είσαι, είτε στο Κολοκοτρωνίτσι, το ίδιο σου κάνει.

 

Λες μαλακιες τώρα. Είναι σαν να μου λες ότι ένας Έλληνας ηθοποιός είναι το ίδιο καλός με έναν ξένο.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά άμα είναι να κερνάτε ποτά για να ρίξετε κάποια, καλύτερα να πας μία και καλή 35€ στο μπουρδέλο της γειτονιάς και ξεσπάς. Άσε που μπορεί να πετύχεις την μάνα κανενός απο δω πέρα και να σου κάνει έκπτωση

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα, είμαστε στο 2013. Σύνελθε, δεν υπάρχει διαφορά πλέον, είτε στη Νέα Υόρκη είσαι, είτε στο Κολοκοτρωνίτσι, το ίδιο σου κάνει.

Not even close.

 

Και δεν στο λεω μονο απο την πλευρα μου, βλεπω και τα κοριτσια/γνωστες μου, αδερφες κτλπ οτι δεν ειναι πουτανακια, οπως καποιες απο τις πολεις, ή καποιες μειοψηφειες εδω.

Link to comment
Share on other sites

Άμα ψάχνεις μόνο σε μπαράκι δεν πρόκειται να βρεις τόσο απλά. οι περισσότερες το παίζουν εύκολες για να κεράσεις ποτό και να μην πληρώσουν τίποτα στο τέλος αυτές και μετά να στην κάνουν χωρίς να πάρεις χαμπάρι.

 

 

XAXAXAXAXAXAXAAXA mou 9imses enan man proxtes, kernage 3 gkomenes apo tis 1 mexri tis 5 kai sto telos oute gia den tou ipane XAXAXAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα, είμαστε στο 2013. Σύνελθε, δεν υπάρχει διαφορά πλέον, είτε στη Νέα Υόρκη είσαι, είτε στο Κολοκοτρωνίτσι, το ίδιο σου κάνει.

όχι, στο εξωτερικό είναι πιο εύκολες να το ξέρεις ;p
Link to comment
Share on other sites

Nα ρε μαλάκες,και έλεγα τι φταίει,οι παλιοκομπλεξικές φταίνε που δεν γαμάω!

 

Βλέπεις που συμφωνούμε συνάδελφε? Χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Λες μαλακιες τώρα. Είναι σαν να μου λες ότι ένας Έλληνας ηθοποιός είναι το ίδιο καλός με έναν ξένο.

Ρε μαλάκα, είσαι βλάκας;

 

Πιστεύεις ότι το πουτανάκι στο χωριό του φινιτο με το πουτανάκι στη Πόλη, έχει διαφορά πλέον;

Σύνελθε, τι άκυρες παρομοιώσεις είναι αυτές. Είναι αυτό που είπε ο ED.

 

Τώρα μπαίνεις στο Γυμνάσιo και άμα είσαι παρθένα σε πετάνε στον Καιάδα για ελαττωματική. Θες να μου πεις, ότι εσύ σε ολόκληρη πόλη/χωριό τι σκατά είσαι δε ξέρω, δεν έχεις βρει να γαμήσεις; Και τι σου φταίει τότε;

Είσαι κομπλεξικός επειδή δεν γαμάς ή οι γκόμενες είναι κομπλεξικές επειδή δεν σου κάθονται;

 

Και έτσι που το κόβω και με όλη αυτή την άποψη που έχεις περί του θέματος, μάλλον το 1ο. Γιατί λογικός άνθρωπος δεν τα στηρίζει αυτά.

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα, είσαι βλάκας;

 

Πιστεύεις ότι το πουτανάκι στο χωριό του φινιτο με το πουτανάκι στη Πόλη, έχει διαφορά πλέον;

Σύνελθε, τι άκυρες παρομοιώσεις είναι αυτές. Είναι αυτό που είπε ο ED.

 

Τώρα μπαίνεις στο Γυμνάσιo και άμα είσαι παρθένα σε πετάνε στον Καιάδα για ελαττωματική. Θες να μου πεις, ότι εσύ σε ολόκληρη πόλη/χωριό τι σκατά είσαι δε ξέρω, δεν έχεις βρει να γαμήσεις; Και τι σου φταίει τότε;

Είσαι κομπλεξικός επειδή δεν γαμάς ή οι γκόμενες είναι κομπλεξικές επειδή δεν σου κάθονται;

 

Και έτσι που το κόβω και με όλη αυτή την άποψη που έχεις περί του θέματος, μάλλον το 1ο. Γιατί λογικός άνθρωπος δεν τα στηρίζει αυτά.

 

yap

τα πουτανακια ειναι ιδια, απλα στην πολη βρισκεις πιο ευκολα :Ρ

 

Πηγαινε προς Ποσειδι, να δεις αν ειναι κομπλεξικες ή οχι XD

Link to comment
Share on other sites

Not even close.

 

Και δεν στο λεω μονο απο την πλευρα μου, βλεπω και τα κοριτσια/γνωστες μου, αδερφες κτλπ οτι δεν ειναι πουτανακια, οπως καποιες απο τις πολεις, ή καποιες μειοψηφειες εδω.

Μπράβο, όταν γαμήσεις τότε καμιά χωριανή σου, δείξε μου και 'μένα το ματωμένο σεντόνι.
Link to comment
Share on other sites

Μαλακα ED πιστευω αν γραψεις στο facebook οτι πας ποσειδι, θα στειλουν φορτηγω με προφυλακτικα μονο και μονο για εσενα εκει περα για τις αναγκες.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο, όταν γαμήσεις τότε καμιά χωριανή σου, δείξε μου και 'μένα το ματωμένο σεντόνι.

Εχω 3 φιλους, που τα εχουν με 17-18χρονες πλεον(οχι κακες) που δεν...

 

Μην εισαι τοσο απολυτος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάω για μένα μιλάω για ότι βλέπω εγώ δεν έχω κόμπλεξ πάλι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...