Jump to content

Complex από 15-18


Vision

Recommended Posts

Καλά τότε. Δηλαδή μέχρι να γαμήσουμε, είμαστε όλοι κομπλεξικοί.

 

Νομίζεις ότι δεν ισχύει?

Link to comment
Share on other sites

Εμπρός πουτανάκια, κάντε την επανάσταση σας και αρχίστε να γαμιέστε από τα 9, για να μην περάσετε την εφηβεία με κομπλεξ και σας βγουν αργότερα στα 20-25, που πλέον θα είναι αργά και δεν θα έχετε στον ήλιο μοίρα λόγω της κακομοιριάς που θα σας δέρνει και των ψυχολογικών.

 

Εμπρός μαλακισμένα, ζητήστε χαρτζιλίκι από τους πατεράδες σας, και στήστε ουρές στα μπουρδέλα από τα 10 σας. Και ποτέ, ποτέ ξανά, στον 21ο αιώνα, η πρώτη σας ικανοποίηση να είναι με τη παλάμη σας. Ντροπή και όνειδος.

Link to comment
Share on other sites

πες μου σε τι μέρη πας για να ψαρέψεις κοπέλα για να καταλάβω.

 

γιατί εδώ και σε καφετέρια να πας, και σε μπαράκι, και στην παραλία, πάντα θα βρεις κάποια. δεν ξέρω αν εκεί πάνω είναι διαφορετικά, πάντως στην κρήτη εγώ τα βλέπω νορμαλ. πάντα είχε κοπέλες που το παίζαν ντίβες αλλά και αυτές πέφτουν απο τα σύννεφα αν ξέρεις τον τρόπο

Κοιτα, ας πουμε στο χωριο τα πραγματα ειναι λιγο διαφορετικα...

 

Συνηθως.

 

Ειναι αναλογα τον τοπο και τα πουτανακια που εχει... μην το ψαχνεις λελ

 

αν πας σε ενα αστικο κεντρο στρωνεις και γινεσαι ed

Link to comment
Share on other sites

Νομίζεις ότι δεν ισχύει?

Όχι. Τώρα εσύ αν νομίζεις πως είσαι κομπλεξικός γι'αυτό το λόγο, ρίξε κανένα πούτσο να ξελαμπικάρεις και μετά πες μου αν δεις αλλαγή.
Link to comment
Share on other sites

πες μου σε τι μέρη πας για να ψαρέψεις κοπέλα για να καταλάβω.

 

γιατί εδώ και σε καφετέρια να πας, και σε μπαράκι, και στην παραλία, πάντα θα βρεις κάποια. δεν ξέρω αν εκεί πάνω είναι διαφορετικά, πάντως στην κρήτη εγώ τα βλέπω νορμαλ. πάντα είχε κοπέλες που το παίζαν ντίβες αλλά και αυτές πέφτουν απο τα σύννεφα αν ξέρεις τον τρόπο

 

Κυρίως για ποτό υπάρχουν ωραία φρούτα αλλά ακόμα ψάχνουν τον τρόπο έχω 2 φίλους lifetime εκεί και ακόμα με το πουλί στο χέρι είναι.

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Τώρα εσύ αν νομίζεις πως είσαι κομπλεξικός γι'αυτό το λόγο, ρίξε κανένα πούτσο να ξελαμπικάρεις και μετά πες μου αν δεις αλλαγή.

 

Ρε μαλακά άλλο να γαμας και άλλο να τον παίζεις έχει διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, ας πουμε στο χωριο τα πραγματα ειναι λιγο διαφορετικα...

 

Συνηθως.

 

Ειναι αναλογα τον τοπο και τα πουτανακια που εχει... μην το ψαχνεις λελ

 

αν πας σε ενα αστικο κεντρο στρωνεις και γινεσαι ed

Ρε μαλάκα, είμαστε στο 2013. Σύνελθε, δεν υπάρχει διαφορά πλέον, είτε στη Νέα Υόρκη είσαι, είτε στο Κολοκοτρωνίτσι, το ίδιο σου κάνει.
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλακά άλλο να γαμας και άλλο να τον παίζεις έχει διαφορα.

Όταν σου λένε ρίξε κανένα πούτσο δεν εννούν να τον ρίξεις στο ντουβάρι. Πως έβγαλες συμπέρασμα ότι σου είπα να τραβήξεις μαλακία;
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα, είμαστε στο 2013. Σύνελθε, δεν υπάρχει διαφορά πλέον, είτε στη Νέα Υόρκη είσαι, είτε στο Κολοκοτρωνίτσι, το ίδιο σου κάνει.

το κολοκοτρωνιτσι δεν υπαρχει :(
Link to comment
Share on other sites

Για αυτό έχει μειωθεί το SEX κατα 99% εξαιτίας της κομπλεξικής συμπεριφοράς τους

Nα ρε μαλάκες,και έλεγα τι φταίει,οι παλιοκομπλεξικές φταίνε που δεν γαμάω!
Link to comment
Share on other sites

Κυρίως για ποτό υπάρχουν ωραία φρούτα αλλά ακόμα ψάχνουν τον τρόπο έχω 2 φίλους lifetime εκεί και ακόμα με το πουλί στο χέρι είναι.

Άμα ψάχνεις μόνο σε μπαράκι δεν πρόκειται να βρεις τόσο απλά. οι περισσότερες το παίζουν εύκολες για να κεράσεις ποτό και να μην πληρώσουν τίποτα στο τέλος αυτές και μετά να στην κάνουν χωρίς να πάρεις χαμπάρι.
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, ας πουμε στο χωριο τα πραγματα ειναι λιγο διαφορετικα...

Ειναι αναλογα τον τοπο και τα πουτανακια που εχει... μην το ψαχνεις λελ

 

 

pistevw oti kaneis tryhard se poytanakia kai tros kai akiro esy

Link to comment
Share on other sites

το κολοκοτρωνιτσι δεν υπαρχει :(

εεεε μαλακες και εγω γαμαω 851586_392309917532987_1350391100_n.png

 

Την έχεις κάνει περδικολάστιχο μαλάκα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock