Jump to content

[Gr]Κακοι Ηρωεσ - Don't Pick Them, Farm Elo Gg


Fortuna

Recommended Posts

Αφού το έπερναν ακόμα και σε AP evelyn

 

Εκτός του ότι η eve έχει AD ratios, με την ίδια λογική θα πρέπει να φάει nerf και το sunfire επειδή το βγάζουν AD ήρωες που δε βγάζουν καθόλου magic pen.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω το περιεχόμενο αυτού του topic να είναι χιουμοριστικό, ιδιαίτερα σε κάποια σημεία όπως για την Lux ή την Annie...

Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι champions είναι καλοί, δεν υπάρχει κανένας άχρηστος, απλά πρέπει να ξέρεις να τους παίζεις καλά για να προοδεύσεις

Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι champions είναι καλοί, δεν υπάρχει κανένας άχρηστος, απλά πρέπει να ξέρεις να τους παίζεις καλά για να προοδεύσεις

 

ο heimer γαμαει ξερω γω

Link to comment
Share on other sites

ο heimer γαμαει ξερω γω

 

Όλοι οι champs είναι καλοί όπως λέει και ο από πάνω απλά για να είναι καλός ένας champ πρέπει να ξέρεις να τον παίζεις προφανώς.

πχ vayne,shaco,nidalee αν ξέρεις να παίζεις κουβαλάς το game αν όχι λούζεις τα πάντα και σε φωνάζουν useless. Δεν υπάρχει op ή μη op champion,

μόνο αν ξέρεις ή δεν ξέρεις να τον παίζεις.

Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι champs είναι καλοί όπως λέει και ο από πάνω απλά για να είναι καλός ένας champ πρέπει να ξέρεις να τον παίζεις προφανώς.

πχ vayne,shaco,nidalee αν ξέρεις να παίζεις κουβαλάς το game αν όχι λούζεις τα πάντα και σε φωνάζουν useless. Δεν υπάρχει op ή μη op champion,

μόνο αν ξέρεις ή δεν ξέρεις να τον παίζεις.

 

οχι???

 

Υπαρχουν OP champ σαν τον TF για παραδειγμα η τον shen . Θα σου ελεγα και αλλους απλα σου γραφω τους πιο ευκολους και απλους

Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι champions είναι καλοί, δεν υπάρχει κανένας άχρηστος, απλά πρέπει να ξέρεις να τους παίζεις καλά για να προοδεύσεις

 

Ακριβώς. Εγώ π.χ. γαμάω μάνες με Mundo mid στο Bronze 4.

 

Τώρα τι λέει ο μαλάκας που το έγραψε δεν ξέρω... Μάλλον είναι Bronze 5.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Εγώ π.χ. γαμάω μάνες με Mundo mid στο Bronze 4.

 

Τώρα τι λέει ο μαλάκας που το έγραψε δεν ξέρω... Μάλλον είναι Bronze 5.

 

hahahahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα normal και έπαιξα Diana με κάτι φίλους μου bronze/silver και μας έβαλε με ανάλογους enemy. Πέτυχα τόσα Q που πλέον δεν έχω ψυχολογικά με τα skillshots που μέχρι χτες-προχτές ντρεπόμουν να τα πετάξω για να μη γελάνε μέχρι και τα minions. Ίσως τη βγάλω όταν φάω το unban.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα normal και έπαιξα Diana με κάτι φίλους μου bronze/silver και μας έβαλε με ανάλογους enemy. Πέτυχα τόσα Q που πλέον δεν έχω ψυχολογικά με τα skillshots που μέχρι χτες-προχτές ντρεπόμουν να τα πετάξω για να μη γελάνε μέχρι και τα minions. Ίσως τη βγάλω όταν φάω το unban.

 

You acting like I ain't your man and lying like she can't be loose.

But I am really your friend, I'm just trying to tell ya the truth.

Don't hate the game or the player

The one that's changing is you.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα normal και έπαιξα Diana με κάτι φίλους μου bronze/silver και μας έβαλε με ανάλογους enemy. Πέτυχα τόσα Q που πλέον δεν έχω ψυχολογικά με τα skillshots που μέχρι χτες-προχτές ντρεπόμουν να τα πετάξω για να μη γελάνε μέχρι και τα minions. Ίσως τη βγάλω όταν φάω το unban.

η diana είναι μόνο για soloq
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω.

δες το παντού. κανείς δε γάμησε με diana σε ranked team, ούτε σε pro επίπεδο
Link to comment
Share on other sites

δες το παντού. κανείς δε γάμησε με diana σε ranked team, ούτε σε pro επίπεδο

 

Δε νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...