Jump to content

[Gr]Κακοι Ηρωεσ - Don't Pick Them, Farm Elo Gg


Fortuna

Recommended Posts

re pou.tanas gie min pianeis sto stoma sou tin mana mou, an den 3ereis den 9a milas

Πουτάνας γιε; Μην πιάνεις στο στόμα σου τη μάνα μου, αν δεν ξέρεις δεν θα μιλάς.
Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι ο 1ος που θα σου πει συγχαρητήρια, και θα χαρώ κιόλας.

 

no troll

Re dn polupaizw lol,exw arxisei l2 pali :/

Link to comment
Share on other sites

Και να είσαι ευγνώμων, μόνο με το στόμα την πιάνω. Κοντά δεν πλησιάζω γιατί έχει aids. Καμιά φορά φωνάζω "έλα αζορ(τον σκύλο μου)" και έρχεται στα 4 η μάνα σου από συνήθεια αλλά τρώει κλωτσά στα μουτσούνια.

Link to comment
Share on other sites

Re dn polupaizw lol,exw arxisei l2 pali :/

Δεν βιάζομαι, αλλά όταν είπες θέμα χρόνου δεν περίμενα ότι θα εννοούσες "1 χρόνου" :/
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει ρόλο ο χρόνος, αλλά το attitude. Όταν νομίζεις ότι είσαι τέλειος όπως ο Chyba, τότε δε βλέπεις τι κάνεις λάθος και τι κάνουν πιο σωστά από εσένα αυτοί που είναι καλύτεροι από εσένα. Για αυτό δε γίνεσαι καλύτερος και μένεις μια ζωή silver.

Link to comment
Share on other sites

Και να είσαι ευγνώμων, μόνο με το στόμα την πιάνω. Κοντά δεν πλησιάζω γιατί έχει aids. Καμιά φορά φωνάζω "έλα αζορ(τον σκύλο μου)" και έρχεται στα 4 η μάνα σου από συνήθεια αλλά τρώει κλωτσά στα μουτσούνια.

Χχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα  θεός!

Link to comment
Share on other sites

Heimerdinger..Anarwtiemai an paizei kaneis m auton ton champion

egw to mainarw jungle, sto 2k elo evaza foties sta jungle

last post & lock topic

 

 

ggwp

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να βάλω τον Taric στους κακούς. Έπαιξα για 1η φορά μετά το nerf, δεν ξέρω. Σα σκατά τον κάνανε. Ούτε ποιο skill να κάνω max δεν ήξερα.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά μπορεί  να αξίζει για άλλα roles πλέον. Θα το δοκιμάσω λίγο να δω.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να βάλω τον Taric στους κακούς. Έπαιξα για 1η φορά μετά το nerf, δεν ξέρω. Σα σκατά τον κάνανε. Ούτε ποιο skill να κάνω max δεν ήξερα.

κανείς δεν παίζει ;3

Βασικά μπορεί  να αξίζει για άλλα roles πλέον. Θα το δοκιμάσω λίγο να δω.

σε προτιμάω mid παρά sup, δεν ξέρω αλλά φαίνεται υποτιμητικό να παίζεις sup, lolololol.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...